0

jak pacze na ich grę to aż żal dupy ściska sory za słownictwo

0

real tak naprawde nie jest drużyna to parówy

0

Pique powinien dostać zółtą kartkę

0

fajna baja

0

transfer z ALEKSISEM był w 10 wraz ze Fabregasem

0

Ja to bym chciał na Bernabeu żeby upokorzyc real ,ale tez jak większośc jestem za innym stadionem.


FORCA BARCA

0

TY TEGO nie rozumiesz po do jest prawda oglądam mecze realu i pacze na sędziów.TEZ POPACZ JANEK365

0

MES QUE UN CLUB FORCA BARCA

0

Barca jest faworytem czekamy na bramki i na potknięcia realu

0

obrońcę trzeba kupić ponieważ PUYOL nie będzie grał 100 lat


0

VISCA EL BARCA

0

śmiech na sali

0

Czekamy na mecz i oczywiście na 3pkt Barcy

0

Martinez jest dobrym zawodnikiem ale Barca nie kupi wszystkich

0

A o śmiesznym realu nic nie napisze :D

0

PEP musi zostac nikogo sobie nie wyobrażam na jego miejsce P.GUARDIOLA JEST "THE BEST" FORCA BARCA:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?