0

Niech sprawdzi gablotę z tytułami u siebie w klubie, a później na CAMP NOU.




!!!VeB!!!

0

Barca niech ich rozgromi w pierwszym meczu i w drugim będzie spokój.
Szanuje Alaves no ale to nie jest przeciwnik na niespodzianki.



!!!Forca Barca!!!

0

real i reszta hiszpanii pierdolę ich




!!!Visca Catalunya!!!

0

0

Barca musi wygrać,i wygra ale szanuję Sewilla ponieważ jak im się chce grać to grają piękny futbol.



!!!VeB!!!

0

Mecz jak każdy inny , powinno być więcej koncentracji za słabe oceny w większości zawodników.Tello fenomen tego meczu.


!!!Estem lluitant per la independència de Catalunya!!!

0

Niech Katalonia walczy o niepodległość,ci ludzie są z tradycją,z językiem,z flagą,z hymnem,są wychowywani jako Katalończycy.Jestem za FC Barcelona jest klubem przywiązanym do Katalonii cała historia tego klubu jest łączona i będzie.


!!!Estem lluitant per la independència de Catalunya!!!

0

3/4 Katalonii nie czuje się Hiszpanami dlatego też chcą się odłączyć od Hiszpanii.Moim zdaniem Katalonia powinna odzyskać niepodległość.Co z tego że by nie było GD ale Katalończycy byli by szczęśliwi że mają swój kraj.To nie chodzi pod względem sportu ale dla dobra Katalończyków



!!!Visca Catalunya!!!

0

Tylko że Ronaldo strzela z jakimiś cieniasami bez obrazy dla innych klubów.
Bravo Messi poprawił ten aspekt gry bardzo się ciesze.


!!!VeB!!!

0

Wy to wszyscy najlepiej bronicie leszcze pobawcie się na PS3 I ZMIENIAJCIE BRAMKARZA W FIFIE

0

Mecz będzie ciężki ponieważ Valencia chcę przełamać passę 2 meczy bez zwycięstwa,kara Tito to też (+) dla nich,ale motywacja po przegranym GD będzie bardzo wysoka.Mój wynik to 4-0 nie ważne kto strzeli liczy się zwycięstwo ,Victor jest w formie pokazał w 2 klasyku że jest jednym z najlepszych na Świecie Bramkarzem.

!!!VeB!!!

0

Barca musi wyjść skoncentrowana i w tedy jest połowa sukcesu w wygraniu meczu,liczę na bardzo dużo bramek w naszym wykonaniu.Mecz powinniśmy wygrać ale to jest piłka nożna i kto zrobi mniej błędów ten wygra.

!!!VeB!!!

0

Messi to klucz do sukcesu,ale zespół się liczy życzę jak najwięcej bramek Messi'emu jak i całemu zespołowi.


!!!Forca Barca!!!

0

Niektórych komentarze są żałosne,nie wierzycie w swój zespół to jazda w FIFĘ pograć i ustawiajcie zespół jak chcecie,jeden mecz nie wyjdzie a wy już że Barca nie ma formy.(SEZONOWCY)


!!!veritables fanàtic creu en el seu equip!!!
!!!VeB!!!

0

Gratuluje Atletico,zagrali mecz znakomicie,są w formie,Falcao jest ich najlepszym transferem zeszłego lata,Falcao spłaca te 40mln.
Za rok odejdzie do lepszego klubu z elity Europejskiego Futbolu.

0

Bardzo dobrze że go wypożyczyli do Schalke 04, ogra się tam zobaczymy jaka jego dyspozycja będzie w tym sezonie.Życzę mu powodzenia i wielu bramek.

!!!VeB!!!

0

VV Pokazał klasę w środę w klasyku Ja was nie rozumiem najlepiej to wszystkich wymienić


!!!VeB!!!

0

"no pewnie że tak! no chyba że...tam gdzie wróg nie może tam Valdes pomoże :>" no a wcześniej były wyzwiska na Victora

0

0

ESPANYOL TO FRAJERZY SPRZEDALI SIĘ HISZPANII,BARCA WCIĄŻ DBA O DOBRE IMIĘ KATALONII.


!!!VISCA EL CATALUNYA,VISCA EL BARCA!!!

0

Barca wygrywa,Real przegrywa.



!!!VeB!!!

0

Niektórzy ludzie są pojebani

0

"Mes que un club""Visca el Catalunya"

0

Moim zdaniem zdecydowanie "NIE"Jjak tourne to po Europie.


!!!VeB!!!

0

Za Neymar'a jest już wpłacone 14 mln euro i po sezonie 12/13 jest u nas


!!!VeB!!!

0


V.V. jest bardzo dobrym bramkarzem i pasuje do Barcy idealnie pod pewnym względem grą nogami,ale jego parady są mniej efektowne niż Ikera.

0

Humels zawsze może się nauczyć hiszpańskiego

0

Camp Nou to klasyk symbol Barcelony jak i futbolu.Ja jestem za Remontem.



!!!Visca el Camp Nou!!!

0

Arsenal pod jego wodzą mało zdobywa pucharów za jego czasów.City się rozwija a BARCA się wzmacnia tyle na ten temat.


!!!VeB!!!

0

"MES QUE UN CLUB"TO TYLKO BARCA\

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?