(FILIP-SZCZECIN)
Dołączył/a: luty 2012
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech sprawdzi gablotę z tytułami u siebie w klubie, a później na CAMP NOU.
!!!VeB!!!
0
Barca niech ich rozgromi w pierwszym meczu i w drugim będzie spokój.
Szanuje Alaves no ale to nie jest przeciwnik na niespodzianki.
!!!Forca Barca!!!
0
real i reszta hiszpanii pierdolę ich
!!!Visca Catalunya!!!
0
0
Barca musi wygrać,i wygra ale szanuję Sewilla ponieważ jak im się chce grać to grają piękny futbol.
!!!VeB!!!
0
Mecz jak każdy inny , powinno być więcej koncentracji za słabe oceny w większości zawodników.Tello fenomen tego meczu.
!!!Estem lluitant per la independència de Catalunya!!!
0
Niech Katalonia walczy o niepodległość,ci ludzie są z tradycją,z językiem,z flagą,z hymnem,są wychowywani jako Katalończycy.Jestem za FC Barcelona jest klubem przywiązanym do Katalonii cała historia tego klubu jest łączona i będzie.
!!!Estem lluitant per la independència de Catalunya!!!
0
3/4 Katalonii nie czuje się Hiszpanami dlatego też chcą się odłączyć od Hiszpanii.Moim zdaniem Katalonia powinna odzyskać niepodległość.Co z tego że by nie było GD ale Katalończycy byli by szczęśliwi że mają swój kraj.To nie chodzi pod względem sportu ale dla dobra Katalończyków
!!!Visca Catalunya!!!
0
Tylko że Ronaldo strzela z jakimiś cieniasami bez obrazy dla innych klubów.
Bravo Messi poprawił ten aspekt gry bardzo się ciesze.
!!!VeB!!!
0
Wy to wszyscy najlepiej bronicie leszcze pobawcie się na PS3 I ZMIENIAJCIE BRAMKARZA W FIFIE
0
Mecz będzie ciężki ponieważ Valencia chcę przełamać passę 2 meczy bez zwycięstwa,kara Tito to też (+) dla nich,ale motywacja po przegranym GD będzie bardzo wysoka.Mój wynik to 4-0 nie ważne kto strzeli liczy się zwycięstwo ,Victor jest w formie pokazał w 2 klasyku że jest jednym z najlepszych na Świecie Bramkarzem.
!!!VeB!!!
0
Barca musi wyjść skoncentrowana i w tedy jest połowa sukcesu w wygraniu meczu,liczę na bardzo dużo bramek w naszym wykonaniu.Mecz powinniśmy wygrać ale to jest piłka nożna i kto zrobi mniej błędów ten wygra.
!!!VeB!!!
0
Messi to klucz do sukcesu,ale zespół się liczy życzę jak najwięcej bramek Messi'emu jak i całemu zespołowi.
!!!Forca Barca!!!
0
Niektórych komentarze są żałosne,nie wierzycie w swój zespół to jazda w FIFĘ pograć i ustawiajcie zespół jak chcecie,jeden mecz nie wyjdzie a wy już że Barca nie ma formy.(SEZONOWCY)
!!!veritables fanàtic creu en el seu equip!!!
!!!VeB!!!
0
Gratuluje Atletico,zagrali mecz znakomicie,są w formie,Falcao jest ich najlepszym transferem zeszłego lata,Falcao spłaca te 40mln.
Za rok odejdzie do lepszego klubu z elity Europejskiego Futbolu.
0
Bardzo dobrze że go wypożyczyli do Schalke 04, ogra się tam zobaczymy jaka jego dyspozycja będzie w tym sezonie.Życzę mu powodzenia i wielu bramek.
!!!VeB!!!
0
VV Pokazał klasę w środę w klasyku Ja was nie rozumiem najlepiej to wszystkich wymienić
!!!VeB!!!
0
"no pewnie że tak! no chyba że...tam gdzie wróg nie może tam Valdes pomoże :>" no a wcześniej były wyzwiska na Victora
0
0
ESPANYOL TO FRAJERZY SPRZEDALI SIĘ HISZPANII,BARCA WCIĄŻ DBA O DOBRE IMIĘ KATALONII.
!!!VISCA EL CATALUNYA,VISCA EL BARCA!!!
0
Barca wygrywa,Real przegrywa.
!!!VeB!!!
0
Niektórzy ludzie są pojebani
0
"Mes que un club""Visca el Catalunya"
0
Moim zdaniem zdecydowanie "NIE"Jjak tourne to po Europie.
!!!VeB!!!
0
Za Neymar'a jest już wpłacone 14 mln euro i po sezonie 12/13 jest u nas
!!!VeB!!!
0
V.V. jest bardzo dobrym bramkarzem i pasuje do Barcy idealnie pod pewnym względem grą nogami,ale jego parady są mniej efektowne niż Ikera.
0
Humels zawsze może się nauczyć hiszpańskiego
0
Camp Nou to klasyk symbol Barcelony jak i futbolu.Ja jestem za Remontem.
!!!Visca el Camp Nou!!!
0
Arsenal pod jego wodzą mało zdobywa pucharów za jego czasów.City się rozwija a BARCA się wzmacnia tyle na ten temat.
!!!VeB!!!
0
"MES QUE UN CLUB"TO TYLKO BARCA\