0

Proszę was nie wymieniajcie tutaj żadnych przykładów z innych klubów, wejdźcie na ich fan page i tam dodawajcie co o tym myślicie, bo zbytnio nie interesują nas ( Prawdziwych Cules ) inne kluby oprócz Barcy.


!!!VeB!!!

0

Mourinho to by wziął koło i pier*** się w czoło :P

0

To świetna wiadomość !!! Żywa legenda naszego zespołu.


!!! Vamos Puyi !!!
!!!VeB!!!

0

Będzie ciężko, ale nie ma innej opcji jak zwycięstwo Barcy !!!



!!!VeB!!!

0

Ostatnimi latami to nic nadzwyczajnego że to właśnie ten pan na zdjęciu strzela najwięcej :D


!!!VeB!!!

0

Prędzej Mourinho odejdzie niż Iker.



!!!VeB!!!

0

Nie realne, 100% madridistas gra w Barcelonie, nawet nie chce mi się myśleć o tym.


!!!VeB!!!

0

Każda seria się rozpoczyna i kończy, dzisiaj tak się stało pierwszy mecz na Camp Nou 5-1 teraz na Anoeta porażka, trudno tak czasami bywa.
Nie będę płakał bo to nie mecz rozstrzygający mistrzostwo.
Musimy nadal grać swoje i wygrywać mecze, w końcu to My jesteśmy Barca. Nie zwalajmy winę na sędziów bo nie jesteśmy kibicami Madrytu, Pique popełnił faul, sędzia mógł dać żółtą ale nie musiał. Taki mecz uczy pokory zawodników jak i też kibiców.

!!!VeB!!!

0

Trudno nikt nie będzie grał wiecznie.
Na pewno zarząd załatwi lepszego lub godnie go zastępującego bramkarza, ja bym dał Oiera i Masipa bo Pinto też nie będzie grał wiecznie.

!!!VeB!!!

0

To zdjęcie świadczy samo za siebie!!!
Musi u Nas zostać do tego 2016, ma swoje lata nie będzie grał wiecznie, Barca powinna już myśleć o jakimś godnym jego zastępstwem bramkarzem lub nawet lepszym.

!!!VeB!!!

0

Bardzo dobrze widać pracę całej szkółki Barcy. Ci zawodnicy mają potencjał, oby posmakowali drużyny "A".


!!!VeB!!!

0

Niech wracają do zdrowia szybko i do optymalnej formy.
Ci dwaj dają drużynie dużo przez to Barca wciąż się rozwija piłkarsko.


!!!VeB!!!

0

Dużo gadania mało grania, tak jest z rywalami Barcy w tym sezonie.



!!!VeB!!!

0

Malaga w tym sezonie w pierwszej połowie gra bardzo słabo, w drugiej części gra jak z nut. Pokazał to mecz np. z Sevillą.
Przegrali mecz z Deportivo więc dlaczego mają nie przegrać kolejnego w lidze ???
Barca jak wejdzie w ten mecz jak z Espanyolem to będzie na La Roselada pogrom, ale każdy mecz jest inny. Choć historia lubi się powtarzać, mam nadzieję na wynik jak w ubiegłym sezonie lub nawet lepszy.

!!!VeB!!!

0

Mam nadzieję że podpisze nowy kontrakt z nami. Był wielki, jest wielki i będzie wielki.
On musi tutaj zostać !!!
Wiem że są tutaj zwolennicy a także przeciwnicy. Dużo błędów robił i będzie robił,ale także ratuje nam czasami "dupsko".

!!!VeB!!!

0

On daje konkurencje Alvesowi i Albie widać pracę ciężką w jego wykonaniu, drużyna rozwija się piłkarsko przez takich ludzi jak on.
Mam nadzieję że zostanie tutaj bo to bardzo wartościowy gracz i chyba nie mamy zamiaru go sprzedawać.
!!!VeB!!!

0

TheBlues and Barca zdecyduj się komu kibicujesz bo na razie robisz z siebie pośmiewisko !!!


!!!VeB!!!

0

Od starszych bierze się przykład :D



!!!VeB!!!

0

LithRyn ja wiem bo mu brakuje koncentracji i odpuszcza czasami piłki, da się to zauważyć.Ale jak ma przebłysk to umie bardzo dobrze bronić.
Zależy jak on wejdzie w mecz, bo zazwyczaj przeciwnik ma jedną akcje i zdobywa gola jakimś fartem.
Wszystko dzieje się w jego głowie w trakcie meczu.

0

Victor jest bardzo dobrym bramkarzem, ale go nie doceniają niektórzy kibice Barcy a także innych zespołów. To prawda są lepsi od niego i na pewno będą. Valdes, nie wyobrażam sobie Barcy bez niego i Pinto.
Liczę na czyste konto w jutrzejszym meczu, a także na dużo Bramek i zwycięstwa Naszej Barcy !!!


!!!VeB!!!

0

Za Alonso bym dał Busiego

0

Wspaniały mecz Pedro od bardzo dawna go w takiej formie nie widziałem mam nadzieję że utrzyma ten stan rzeczy lub miał jeszcze większe osiągnięcia.

!!!Visca Barca y Visca Catalunya!!!

0

Czyli dzisiaj zaczyna pisać nową piłkarską historię !!!
Powodzenia nich strzela do końca kariery w naszym trykocie!!!


!!!Visca Barca y Visca Catalunya!!!

0

Czy Villa zasługuje ??? Nie wiem ja i chyba niektórzy z was.
Mam nadzieję na pewne zwycięstwo.


!!!Visca Barca y Visca Catalunya!!!

0

Na pewno będzie zajebista oprawa !!!
Barca musi wygrać te pieprzone derby !!!
Marzy mi się wynik 4-0 :D

!!!Visca Barca y Visca Catalunya!!!

0

Szklanki w oczach mam jak to oglądałem. Wiele pięknych chwil z Barcą Pepa, Ale teraz mamy nowy rozdział. Niech Tito osiągnie to co Pep albo i więcej.

!!!VeB!!!

0

Powodzenia Espanyol.Taktyka defensywna jak prawie każdy zespół, grający przeciwko nam.
Marzy mi się wynik z poprzedniego sezonu na Camp Nou.
Król będzie tylko jeden

!!!Visca Catalunya y Visca Barca!!!

0

I znowu widać wielkość naszej szkółki.
Oby zrobił porządną karierę w Barcie.


!!!VeB!!!

0

Człowiek który zapoczątkował naszą filozofię.
Temu oto panu niezmiennie dziękuje za to co zrobił dla Barcy ale także dla innych ludzi.
Wielki RESPECT dla Johana !!!


!!!VeB!!!

0

Niech to zrobią, tamto!!! Patrzcie na siebie a nie jakieś kazania piszecie tutaj !!!
To sztabu i zarządu sprawa co zrobią z zawodnikami itp.


!!!VeB!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?