0

Szanowna redakcjo chciałbym żeby było mniej tematów dotyczących
Zawodników Realu,lub samego klubu z Madrytu

0

Jego życie trzeba uszanowac to jaką decyzje podejmie
Mam nadzieje że powróci do Barcy Bo Każdy CULE chciałby żeby wrócił
!!!VeB!!!

0

On jak coś powie to aż ŻAL DUPĘ ŚCISKA .



!!!VeB!!!

0

ja nie wiem po co trener Holendrów zdjął afellay'a on lepiej grał ni Van PERSI

0

Ronaldo dobrze zagrał ale szału nie było,Messi pokazał swoją Wielkośc


!!!VeB!!!

0

Potomstwo Kosmity

0

Messi by mógł grac w GETBOLA turniej 1-1

0

Puyol ma grzmotnięcie na piłkarzy Barcy i on jest idealny

0

Na Messi'ego jest cała oparta gra niema co więcej pisac

0

Ciągle nie można wygrywac ponieważ piłka nożna była by nudna,ale sezon Barcy był udany,zobaczymy jak pod wodzą TITO się sprawimy.


!!!VeB!!!

0

Nie jestem za Hiszpanią ponieważ prawdziwy kibic Barcy zna Historię Katalonii,ale jestem za Barcy Piłkarzami.

!!!VISCA EL CATALUNYA!!!

0

0

Busquets się śmiał z kibiców

0

nw po co ten wywiad gościu się kompromituje

0

sącz moje wory mourinho

0

po co nam taki trup ?????????

0

wstydził bym się takich słów tym bardziej bym go nie wybrał ponownie na prezydenta BARCY.WSZYSTKO O NIM ŚWIADCZY JAKI ON JEST.

0

MESSI jest wart bardzo dużo ale po co wydawac bardzo dużo jak można zrobic za te pieniądze bardziej wyrównany kadrę

0

Neymar będzie po sezonie 2012/2013
2013/2014 będzie moim zdaniem w pierwszej 11

0

Czy ktoś wie kiedy stroje na nowy sezon wyjdą ?????

0

Myślę że coś on kręci



!!!VeB!!!

0

wachaFCB za Neymara jest już częśc w płacona

0

wachaFCB jaka wyobraźnia

0

on nie jest angielskim obrońco-pomocnikiem tylko Walijskim

0

T.SILVA jest jednym z najlepszych obrońców na świecie i na dodatek jest Brazylijczykiem , dobry technicznie i stałe fragmenty takie jak rzuty rożne to już by nam procentowała skutecznośc

0

JA WAS NIE ROZUMIEM GODNY NASTĘPCA ITP. PRZEZ TO ON WRAZ Z GUARDIOLĄ TWORZYŁ TAKTYKĘ TEN PROJEKT


!!!VeB!!!

0

!!!WIĘCEJ NIŻ TRENER!!!WIĘCEJ NIŻ KLUB !!! WIĘCEJ NIŻ KIBICE!!!JESTEM DUMNY ŻE JESTEM!!!CULE!!!


!!!MES QUE UN CLUB!!!

0

ŚMIESZNIE BY BYŁO JAK PUYOL BYŁ BY TRENEREM BARCY I CHODZIŁ W GARNITURZE Z OPASKĄ KAPITANA

!!!nic nam nie zostało tylko się wspierac!!!
!!!FORCA BARCA!!!

0

VV JEST DOBRY TO DLA MNIE BARCA POWINNA GRAC 1-3-2-3-2 I JA BYM KUPIŁ LUB STARAŁ SIĘ O T.SILVA Z MILANU I NEYMARA ŚCIĄGNĄC SZYBCIEJ DO BARCY

0

!!!ZAZDROSNY ŻE JOSEP TYLE ZDOBYŁ!!!



!!!CULE!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?