(FILIP-SZCZECIN)
Dołączył/a: luty 2012
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szanowna redakcjo chciałbym żeby było mniej tematów dotyczących
Zawodników Realu,lub samego klubu z Madrytu
0
Jego życie trzeba uszanowac to jaką decyzje podejmie
Mam nadzieje że powróci do Barcy Bo Każdy CULE chciałby żeby wrócił
!!!VeB!!!
0
On jak coś powie to aż ŻAL DUPĘ ŚCISKA .
!!!VeB!!!
0
ja nie wiem po co trener Holendrów zdjął afellay'a on lepiej grał ni Van PERSI
0
Ronaldo dobrze zagrał ale szału nie było,Messi pokazał swoją Wielkośc
!!!VeB!!!
0
Potomstwo Kosmity
0
Messi by mógł grac w GETBOLA turniej 1-1
0
Puyol ma grzmotnięcie na piłkarzy Barcy i on jest idealny
0
Na Messi'ego jest cała oparta gra niema co więcej pisac
0
Ciągle nie można wygrywac ponieważ piłka nożna była by nudna,ale sezon Barcy był udany,zobaczymy jak pod wodzą TITO się sprawimy.
!!!VeB!!!
0
Nie jestem za Hiszpanią ponieważ prawdziwy kibic Barcy zna Historię Katalonii,ale jestem za Barcy Piłkarzami.
!!!VISCA EL CATALUNYA!!!
0
0
Busquets się śmiał z kibiców
0
nw po co ten wywiad gościu się kompromituje
0
sącz moje wory mourinho
0
po co nam taki trup ?????????
0
wstydził bym się takich słów tym bardziej bym go nie wybrał ponownie na prezydenta BARCY.WSZYSTKO O NIM ŚWIADCZY JAKI ON JEST.
0
MESSI jest wart bardzo dużo ale po co wydawac bardzo dużo jak można zrobic za te pieniądze bardziej wyrównany kadrę
0
Neymar będzie po sezonie 2012/2013
2013/2014 będzie moim zdaniem w pierwszej 11
0
Czy ktoś wie kiedy stroje na nowy sezon wyjdą ?????
0
Myślę że coś on kręci
!!!VeB!!!
0
wachaFCB za Neymara jest już częśc w płacona
0
wachaFCB jaka wyobraźnia
0
on nie jest angielskim obrońco-pomocnikiem tylko Walijskim
0
T.SILVA jest jednym z najlepszych obrońców na świecie i na dodatek jest Brazylijczykiem , dobry technicznie i stałe fragmenty takie jak rzuty rożne to już by nam procentowała skutecznośc
0
JA WAS NIE ROZUMIEM GODNY NASTĘPCA ITP. PRZEZ TO ON WRAZ Z GUARDIOLĄ TWORZYŁ TAKTYKĘ TEN PROJEKT
!!!VeB!!!
0
!!!WIĘCEJ NIŻ TRENER!!!WIĘCEJ NIŻ KLUB !!! WIĘCEJ NIŻ KIBICE!!!JESTEM DUMNY ŻE JESTEM!!!CULE!!!
!!!MES QUE UN CLUB!!!
0
ŚMIESZNIE BY BYŁO JAK PUYOL BYŁ BY TRENEREM BARCY I CHODZIŁ W GARNITURZE Z OPASKĄ KAPITANA
!!!nic nam nie zostało tylko się wspierac!!!
!!!FORCA BARCA!!!
0
VV JEST DOBRY TO DLA MNIE BARCA POWINNA GRAC 1-3-2-3-2 I JA BYM KUPIŁ LUB STARAŁ SIĘ O T.SILVA Z MILANU I NEYMARA ŚCIĄGNĄC SZYBCIEJ DO BARCY
0
!!!ZAZDROSNY ŻE JOSEP TYLE ZDOBYŁ!!!
!!!CULE!!!