(FILIP-SZCZECIN)
Dołączył/a: luty 2012
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślę sobie że to nawet dobrze że PEP odchodzi ponieważ dla mnie mogło byc coś innego oprócz usypiania przeciwnika to już powoli się pali ale mam nadzieje że TITO sprosta wymaganiom i da coś wspaniałego
!!!VeB!!!
0
hura mogę już pisac
0
gra BARCY jest na MESSI'EGO więc o co chodzi
0
0
jakiej Hiszpani
0
i inter i chuj wie co jeszcze
0
chyba go jebło na łeb przez jest takim najlepszym trenerem że to się w bani nie mieści , tylko sobie siary robi chłopiec
0
i tylko BARCA
0
0
!!!BARCA WYGRA!!!
!!!WIERNY CULE!!!
0
Nie obstawiam ponieważ jestem kibicem BARCY i wiem kto wygra
0
0
IBRAHIM I ERIC KOXY
!!!FORCA BARCA!!!
0
Bardzo dobrze
0
żenada w wykonaniu realu
!!!FORCA BARCA!!!
0
Prowokacja FORCA BARCA
0
Prowokacja
0
:C
0
drużyna to jest całokształt a nie poszczególni piłkarze
!!!VISCA EL BARCA!!!
0
chciał by real miec w 1/4
0
jak już to JOSEP GUARDIOLA
0
ta a na pewno 5 kg w gaciach ramosek je***any
0
Kupic Neymara ,pedro do "B"
0
MI NOMBRE ES ANTIMADRIDISTA
0
Geniusz to mało to jest nie porównywalne do żadnego przymiotnika
0
!!!FORCA BARCA!!!VISCA EL BARCA!!! 100%BARCA!!!
0
to do historii ,piękne
0
real tak naprawdę to parówy
0
XAVI WIE CO JEST 5
0
XAVI HADKOROWY KOKSU