0

Kto by się spodziewał ???



!!!VeB!!!

0

Ciężkie derby, ale w poprzednim sezonie na Camp Nou Barca ich rozbiła. Wyjść wygrać i cieszyć się nad panowaniem w całej Katalonii a także w Hiszpanii.

!!! Visca Catalunya !!!

0

Ta liczba na koszulce :D

0

La Pulgaa na tej stronie wcześniej napisali o tym niż Marca i AS, nie sądzę ???

0

Niech robi co chce, pracuje gdzie chce, życzę mu szczęścia tylko żeby nigdy pod wodzami innego klubu nie wygrał z Barceloną!!!


!!!VeB!!!

0

Każdy próbuje i jakoś nie wychodzi :D



!!!VeB!!!

0

W końcu się doczekałem, ale i tak oceny nie są kompletne.
V.V. powinien dostać ( 7 ) ta interwencja w 89 min. była świetna tylko obrońcy nie zaasekurowali go i piłka po dobitce wpadła.
Dani w końcu chyba wraca nam do formy dużo szarpał z prawej strony jak w zeszłym sezonie, tutaj ocena bez zarzutu ( 7,5 )
Pique około 10 odbiorów, tym meczu nie miał za bardzo dużo przestrzeni na wyprowadzanie piłki Valladolid stało bardzo wysoko ( 8 )
Mascherano na początku miał dużo nerwowości ale stopniowo się rozkręcał ( 7 )
Alba był lepszy od Alvesa na swojej stronie prezentuje dobrą formę i równą ( 8 )
Sergio zdecydowanie najlepszy na boisku, cichy bohater cały czas kontrolował tępo i robił co do niego należało ( 9-ZM )
Xavi kontrolował tępo dużo podań jak zwykle na swoim równym poziomie ( 8 )
Thiago dużo walczył chciał piłkę oddał całe serce na tym meczu, ( 8 )
Pedro dużo wybiegał, poszarpał miał swoją okazje, Alexis to samo co Pedro walczył chciał piłkę miał okazje na początku meczu lecz nie zdążył do piłki, oby tym dwaj forma wróciła mają po ( 5 )
Messi dużo do przodu jak zwykle miał swoje okazje wykorzystał tylko jedną, ale dał drużynie dużo ( 8 )
Rezerwowi:
Villa chyba jak wlazł na boisko nie wiedział gdzie jest, najdłużej grał ze wszystkich rezerwowych i nic nie wniósł jeszcze osłabił zespół potrzebna jest mu duża ilość to widać mam nadzieję że na rundę rewanżową będzie miał formę z przed kontuzji ( 3 )
Iniesta pojawił się przytrzymał przy piłce, miał za mało czasu na jakąś fenomenalną akcje ( 6 )
Tello wlazł miał 6 kontaktów z piłką i strzelił przez minutę gry gola wielka zmiana ( 8,5 )

0

Gdzie oceny za Atletico, teraz rezerwowych??? Większość ocen na tej stronie są niekompletne droga redakcjo, zapuściliście się. Mniej newsów o Messim bo tylko on jest tutaj postrzegany jak by sam grał w Barcelonie.


!!!VeB!!!

0

A gdzie zawodnicy z ławki???

0

Wstyd pojechał po bandzie, bramkarz powinien mieć jaja ale aż takie groźby przesada. Chyba nie słyszał tego "Mes que un club"
I oby to się nie powtórzyło.


!!!VeB!!!

0

Niemożliwe bo nie strzeli ;P
Real w tym sezonie zdetronizowany!!!



!!!VeB!!!

0

O ile się nie mylę Jordi Roura siedział na ławce w meczy z Valencia CF i Barca się rozpędzała w lidze a teraz jest machiną niszczycielską więc mecze z Realem, Espanyolem i Malagą powinniśmy wygrać.

0

Bardzo ładne i teraz jest widoczny charakter Barcy dążący do osiągnięcia przez Katalonię niepodległość. Tylko wyjazdowy komplet by mógł być bez loga nowego sponsora. A tak to bez zarzutu.


!!!Més que un club!!!

0

Taki klub nie powinien odpuszczać żadnych rozgrywek.
Ciekawi mnie jak mają niby wygrać ligę mistrzów jak z takimi słabymi na grę w lidze mistrzów drużynami nie wygrywają?
Real traci wiarę!! Taka drużyna i się poddaje??
Nie porozumienie jakieś!

Barca musi z korzystać z tego.
!!!VeB!!!

0

Myślą z meczu na mecz Tito świetnie nimi kieruje.Oby tak dalej a będą dobre plony w tym sezonie.


!!!VeB!!!

0

0

Młoty do prowadziły Abramowicza do szukania nowego trenera, po co on zwalniał Di Mateo.
Co do meczu Barcy z Bilbao to spodziewam się naszego zwycięstwa ale Bilbao też chce wygrać.

!!!VeB!!!

0

Najbardziej bym się cieszył z porażki Realu ale teraz myślę o podziale punktów najlepiej by było.

0

Tak tak kto by nie wiedział,chyba że dzieci z Madrytu zauroczone w CR7.



!!!Visca Catalunya!!!

0

Kto by się spodziewał? :D



!!!Visca Catalunya!!!

0

To źle i dobrze Alves szuka formy 2 lata i nic z tego.Martin się ogra przez ten czas nauczy się grać w pierwszym.
W Madrycie już -11 hahaha


!!!VeB!!!

0

Valdes to kocur na bramce to co zrobił z Levante było niesamowite.Jak jest skoncentrowany to broni zajebiście mam nadzieje że utrzyma formę do końca sezonu.


!!!Visca Catalunya i Visca el Barca!!!

0

Dobrze że to nie wy jesteście pezesem

0

A co klub ma się jeszcze bardziej zadłużyć i zbankrutować?
Rosell prowadzi bardzo dobrą politykę.
Obudźcie się kibice mamy kryzys na całym świecie a wy gotówki nie chcecie.
Dobr

0

trenerami*

0

Krótkie szczere odpowiedzi Tito bardzo mi się to podoba nie wchodzi w polemikę z innymi tr

0

Tito to boss bo gdyby go nie było z Josepem to nie wiem czy by było tyle tytułów.Ale Guardiola dał bardzo dużo naszej drużynie.Tito i sztab powadzą zespół fantastycznie.


!!!VeB!!!

0

Zazdrości Guardioli jego sukcesów a teraz też myśli o serii Tito.
Tak robią sami ludzie z kompleksami a kompleksem jego to BARCA.



!!!VeB!!!

0

Znowu się zaczyna ta jego gadka niech patrzy na swój zespół bo na razie jest zimno wy Madrycie.


!!!VeB!!!

0

Bardzo ładna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?