2 maja 2015, 08:37
0
Mam ten sam problem :D
15 maja 2013, 15:44
Ja też jestem z Kielc, i mimo, że jest daleko muszę jechać :)
15 maja 2013, 15:12
Nawet jak nie będzie grała podstawowa jedenastka to ja muszę tam być :D Chociaż do Gdańska nie mam blisko !!!!!
1 maja 2013, 22:51
jestem ciekawa dlaczego Messi nie grał chociasz jedną połowę ?
24 kwietnia 2013, 21:31
1:1 !
18 stycznia 2013, 19:24
jestem ciekawa gdzie teraz będzie grał Valdes !
24 stycznia 2013, 11:40
dziś przed Barceloną trudny mecz, ale myśle że wygrają:D moim zdaniem Villa powinien grać od początku .
15 marca 2013, 15:23
ależ Dani ma pomysły :)
6 marca 2013, 20:56
34 mecze wpuścił 41 bramek ?!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Mam ten sam problem :D
0
Ja też jestem z Kielc, i mimo, że jest daleko muszę jechać :)
0
Nawet jak nie będzie grała podstawowa jedenastka to ja muszę tam być :D Chociaż do Gdańska nie mam blisko !!!!!
0
jestem ciekawa dlaczego Messi nie grał chociasz jedną połowę ?
0
1:1 !
0
jestem ciekawa gdzie teraz będzie grał Valdes !
0
dziś przed Barceloną trudny mecz, ale myśle że wygrają:D moim zdaniem Villa powinien grać od początku .
0
ależ Dani ma pomysły :)
0
34 mecze wpuścił 41 bramek ?!!
0
Ja też jestem z Kielc, i mimo, że jest daleko muszę jechać :)