-3b-
Dołączył/a: grudzień 2012
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam ten sam problem :D
0
Ja też jestem z Kielc, i mimo, że jest daleko muszę jechać :)
0
Nawet jak nie będzie grała podstawowa jedenastka to ja muszę tam być :D Chociaż do Gdańska nie mam blisko !!!!!
0
jestem ciekawa dlaczego Messi nie grał chociasz jedną połowę ?
0
1:1 !
0
będzie ciężko, ale wygramy :)
0
xavi :D
0
ależ Dani ma pomysły :)
0
34 mecze wpuścił 41 bramek ?!!
0
ależ pech ! :(
0
Tello :)
0
bardzo dobrze ze Villa zostaje
0
fajnie :)!!!
0
dziś przed Barceloną trudny mecz, ale myśle że wygrają:D moim zdaniem Villa powinien grać od początku .
0
jestem ciekawa gdzie teraz będzie grał Valdes !