0

Mam ten sam problem :D

0

Ja też jestem z Kielc, i mimo, że jest daleko muszę jechać :)

0

Nawet jak nie będzie grała podstawowa jedenastka to ja muszę tam być :D Chociaż do Gdańska nie mam blisko !!!!!

0

jestem ciekawa dlaczego Messi nie grał chociasz jedną połowę ?

0

1:1 !

0

będzie ciężko, ale wygramy :)

0

xavi :D

0

ależ Dani ma pomysły :)

0

34 mecze wpuścił 41 bramek ?!!

0

ależ pech ! :(

0

Tello :)

0

bardzo dobrze ze Villa zostaje

0

fajnie :)!!!

0

dziś przed Barceloną trudny mecz, ale myśle że wygrają:D moim zdaniem Villa powinien grać od początku .

0

jestem ciekawa gdzie teraz będzie grał Valdes !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?