Moratti to mógłby sie śmiać z was że wzieliście to na poważnie. komentarze typu "buhahaha","lol żal" powinny być usuwane bo robi sie śmietnik zamiast jakiejkolwiek dyskusji.
Zna ktoś strone na której można sciągać meczeBarcelony w jednym pliku?Czasami spotykałem sie z takimi linkami i ciekawi mnie czy jest gdzieś jakiś "zbiór" takich plików.pozdrawiam
Barcelona nie zmieni bramkarza bo poprostu nie ma lepszego bramkarza dostępnego na rynku transferowym. Mimo wszystko ja uważam ze Valdes jest bramkarzem znakomitym.
zaraz sie zacznie jaki to Valdes słaby i wszystkie gole to jego wina.Ludziom ciężko pojąć ze nie każda bramka to wina bramkarza.Zresztą idzie zauważyc ze niektórzy są z góry uprzedzeni do osoby VV i chocby robił 100 parad co mecz to mówiliby ze jest słaby i trzeba nam "lepRzego" bramkarza. A jeśli chodzi o obrone to wg mnie najrówniej trzyma forme Pique, nie przypominam sobie jego wiekszych błędów chociaz mogło mi cos umsknąć.
Komentarze
0
Moratti to mógłby sie śmiać z was że wzieliście to na poważnie. komentarze typu "buhahaha","lol żal" powinny być usuwane bo robi sie śmietnik zamiast jakiejkolwiek dyskusji.
0
Ja bym sie nie zgodził sie z twoim komentarzem bo uderza od niego idiotyczne przekonanie że Keita gra bo jest pupilkiem Pepa.
0
Real daje rade narazie,coś czuje że szybko nie odpuszczą i będą nas ścigać do końca.Swoją drogą to Robben nieźle sie rozkręcił.
0
aha i mimo wszystko dzięki za linki napewno z nich skorzystam :)
0
Zna ktoś strone na której można sciągać meczeBarcelony w jednym pliku?Czasami spotykałem sie z takimi linkami i ciekawi mnie czy jest gdzieś jakiś "zbiór" takich plików.pozdrawiam
0
aha i mimo wszystko dzięki za linki napewno z nich skorzystam :)
0
Real daje rade narazie,coś czuje że szybko nie odpuszczą i będą nas ścigać do końca.Swoją drogą to Robben nieźle sie rozkręcił.
0
Barcelona nie zmieni bramkarza bo poprostu nie ma lepszego bramkarza dostępnego na rynku transferowym. Mimo wszystko ja uważam ze Valdes jest bramkarzem znakomitym.
0
zaraz sie zacznie jaki to Valdes słaby i wszystkie gole to jego wina.Ludziom ciężko pojąć ze nie każda bramka to wina bramkarza.Zresztą idzie zauważyc ze niektórzy są z góry uprzedzeni do osoby VV i chocby robił 100 parad co mecz to mówiliby ze jest słaby i trzeba nam "lepRzego" bramkarza. A jeśli chodzi o obrone to wg mnie najrówniej trzyma forme Pique, nie przypominam sobie jego wiekszych błędów chociaz mogło mi cos umsknąć.
0
Czy ktos obeznany mógłby wkleic aktualna tabele najlepszych strzelców ligi ? Byłbym bardzo wdzięczny.Ciekawi mnie na którym miejscu są Messi z Eto :)