0

Moratti to mógłby sie śmiać z was że wzieliście to na poważnie. komentarze typu "buhahaha","lol żal" powinny być usuwane bo robi sie śmietnik zamiast jakiejkolwiek dyskusji.

0

Ja bym sie nie zgodził sie z twoim komentarzem bo uderza od niego idiotyczne przekonanie że Keita gra bo jest pupilkiem Pepa.

0

Real daje rade narazie,coś czuje że szybko nie odpuszczą i będą nas ścigać do końca.Swoją drogą to Robben nieźle sie rozkręcił.

0

aha i mimo wszystko dzięki za linki napewno z nich skorzystam :)

0

Zna ktoś strone na której można sciągać meczeBarcelony w jednym pliku?Czasami spotykałem sie z takimi linkami i ciekawi mnie czy jest gdzieś jakiś "zbiór" takich plików.pozdrawiam

0

Merci MR.Konradinho

0

Sam fakt że chcieli go sprzedać jest dla mnie skandaliczny.Ale zapewne to jedna wielka bajka bo nie sądze żeby ktokolwiek myślał o wmianie Cesc-Xavi nawet przed euro 2008.

0

Krytyka dotyka wszystkich zawodników po trochu ale w przypadku Valdessa ta krytyka wg. mnie jest często przesadna a VV udowadniał nie raz ze potencjał ma wielki i mozna go zaliczać do najlepszych bramkarzy.Być może brakuje mu troche doświadczenia a może przyczyną jest brak motywacji bo wg mnie co by Guardiola nie mówił Valdes ma pewne miejsce w bramce jakby źle nie grał.Tak czy siak uważam że Valdes to odpowiedni bramkarz dla naszego klubu.

0

a co do defensywnych pomocników to nie mam nic do zarzucenia Sergio bo trzyma chłopak pewien poziom a Yaya tak naprawde nie miał okazji by sie pokazać.Podejrzewam jednak ze gdyby jednak yaya byłby w takiej formie jak w zeszłym sezonie to nie siedziałby teraz na ławce.

0

zaraz sie zacznie jaki to Valdes słaby i wszystkie gole to jego wina.Ludziom ciężko pojąć ze nie każda bramka to wina bramkarza.Zresztą idzie zauważyc ze niektórzy są z góry uprzedzeni do osoby VV i chocby robił 100 parad co mecz to mówiliby ze jest słaby i trzeba nam "lepRzego" bramkarza. A jeśli chodzi o obrone to wg mnie najrówniej trzyma forme Pique, nie przypominam sobie jego wiekszych błędów chociaz mogło mi cos umsknąć.

0

Mimo wszystko nie wypowiedział sie jasno o City.Może gdyby stanowczo powiedział ze za zadne pieniądze nie wróci do Anglii to media dałyby mu spokój.

0

Barcelona nie zmieni bramkarza bo poprostu nie ma lepszego bramkarza dostępnego na rynku transferowym. Mimo wszystko ja uważam ze Valdes jest bramkarzem znakomitym.

0

Czy ktos obeznany mógłby wkleic aktualna tabele najlepszych strzelców ligi ? Byłbym bardzo wdzięczny.Ciekawi mnie na którym miejscu są Messi z Eto :)

0

nie zapominajcie o Pedro

a z transferów to tylko Hernanes

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?