-Pidzej94-
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bukowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
El.Guaje
Coś długo się przetwarza, proszę o cierpliwość ;p
0
http://www.youtube.com/w atch?v=oH4aOArBmAQ
Mój filmik z prezentacji, dźwięk mi się zgubił po drodze, więc wstawiłem swoją muzykę ;p
0
Ibra całował i widzisz, jak na tym wyszedł xd
0
PAO! xD
0
Jeleń bramkę strzelił :D
0
@PizzerMan
Jemu chodzi o Henrique ;p
0
Trzeba mu życzyć powodzenia!
0
http://www.you tube.com/watch?v=Na9AnBJe6GY
Kompilacja bramek Pedro z sezonu 2009/2010.
Niepokoi mnie troszkę sprawa z tym, że Pedro może nie mieć zbyt wielu szans do pokazania się. Sprawa odejścia Ibry wiele wyjaśniłaby. Inaczej nasza "17" będzie oglądać boisko z ławki... I to dosyć często.
0
Nie... Nie po to wydaliśmy 25 mln euro, aby teraz go tak sprzedać. Jeszcze przyjdzie jego czas!
0
Kompilacja bramek Bojana z sezonu 2009/2010
http://www.you tube.com/watch?v=x6sVxiRp9_I
Był taki moment, kiedy rozważano sprzedaż młodego napastnika. Pewnie powtórzyłaby się sytuacja z Fabregasem. Jeżeli Ibra odejdzie, Krkic będzie mógł liczyć na więcej minut. Obecnie musi się zadowolić rolą trzeciego napastnika (być może drugiego).
0
Nigdy w życiu!
0
http://www.youtube.com/w atch?v=twNXQhfpELQ Jeśli ktoś nie widział to krótki skrót.
0
Nie przeszedłby do Chelsea lub MC. Mówił, że jest zmęczony angielską ligą. Powrót do Hiszpanii byłby dla niego dobrym posunięciem. O Realu nawet nie myślę, bo nie zdradziłby Atletico.
0
Zwycięstwo smakowałoby dobrze, ale okoliczności są, jakie są... Cały czas czuję się zmieszany i nieswojo.
0
Bramka Ibry na wagę złota. Był tam, gdzie powinien i zainkasowaliśmy komplet punktów, brawo!
0
Barcelona tym napisem się nie zhańbiła... To szczytny cel, warto pomagać!
0
Byłaby podobna sytuacja, co z Fabregasem jest... Wypożyczenie mogłoby być, nic więcej...
0
Marquez po raz kolejny... Co on robi?
0
No trudno się mówi, każdy ma czasem słabszy dzień, dziś akurat był Barcelony. W następnych meczach trzeba cisnąć! Brakowało osoby, która pociągnęłaby grę...
0
Piękna bramka :D
0
60 mln ? Stanowcze NIE!
0
Wolałbym, żeby Henry wrócił do Arsenalu.
0
Gdzieś czytałem, że Messi trenował karne. Trening czyni mistrza :D
0
Hahaha! Dzięki Bogu! :)
0
Oj, Pedro..
0
*
Dodano: 2009-12-16 18:21:28, autor: Ryuzaki Moderacja
oj Pedro boje sie ze nie bedzie rokordu
Chciałeś, to masz!
0
Rekord!
0
Messi! Gol!
0
Pięknie - trzy punkty zostają u nas. Kapitalny mecz dwójki stoperów, wejście smoka Ibry i nieustępliwość graczy z Katalonii. Czuję lekki niedosyt spowodowany tym przestrzeleniem Messiego, bo takie akcje trzeba kończyć! Barça!
0
IBRAA!