0

El.Guaje

Coś długo się przetwarza, proszę o cierpliwość ;p

0

http://www.youtube.com/w atch?v=oH4aOArBmAQ

Mój filmik z prezentacji, dźwięk mi się zgubił po drodze, więc wstawiłem swoją muzykę ;p

0

Ibra całował i widzisz, jak na tym wyszedł xd

0

PAO! xD

0

Jeleń bramkę strzelił :D

0

@PizzerMan

Jemu chodzi o Henrique ;p

0

Trzeba mu życzyć powodzenia!

0

http://www.you tube.com/watch?v=Na9AnBJe6GY

Kompilacja bramek Pedro z sezonu 2009/2010.

Niepokoi mnie troszkę sprawa z tym, że Pedro może nie mieć zbyt wielu szans do pokazania się. Sprawa odejścia Ibry wiele wyjaśniłaby. Inaczej nasza "17" będzie oglądać boisko z ławki... I to dosyć często.

0

Nie... Nie po to wydaliśmy 25 mln euro, aby teraz go tak sprzedać. Jeszcze przyjdzie jego czas!

0

Kompilacja bramek Bojana z sezonu 2009/2010

http://www.you tube.com/watch?v=x6sVxiRp9_I

Był taki moment, kiedy rozważano sprzedaż młodego napastnika. Pewnie powtórzyłaby się sytuacja z Fabregasem. Jeżeli Ibra odejdzie, Krkic będzie mógł liczyć na więcej minut. Obecnie musi się zadowolić rolą trzeciego napastnika (być może drugiego).

0

Nigdy w życiu!

0

http://www.youtube.com/w atch?v=twNXQhfpELQ Jeśli ktoś nie widział to krótki skrót.

0

Nie przeszedłby do Chelsea lub MC. Mówił, że jest zmęczony angielską ligą. Powrót do Hiszpanii byłby dla niego dobrym posunięciem. O Realu nawet nie myślę, bo nie zdradziłby Atletico.

0

Zwycięstwo smakowałoby dobrze, ale okoliczności są, jakie są... Cały czas czuję się zmieszany i nieswojo.

0

Bramka Ibry na wagę złota. Był tam, gdzie powinien i zainkasowaliśmy komplet punktów, brawo!

0

Barcelona tym napisem się nie zhańbiła... To szczytny cel, warto pomagać!

0

Byłaby podobna sytuacja, co z Fabregasem jest... Wypożyczenie mogłoby być, nic więcej...

0

Marquez po raz kolejny... Co on robi?

0

No trudno się mówi, każdy ma czasem słabszy dzień, dziś akurat był Barcelony. W następnych meczach trzeba cisnąć! Brakowało osoby, która pociągnęłaby grę...

0

Piękna bramka :D

0

60 mln ? Stanowcze NIE!

0

Wolałbym, żeby Henry wrócił do Arsenalu.

0

Gdzieś czytałem, że Messi trenował karne. Trening czyni mistrza :D

0

Hahaha! Dzięki Bogu! :)

0

Oj, Pedro..

0



*

Dodano: 2009-12-16 18:21:28, autor: Ryuzaki Moderacja

oj Pedro boje sie ze nie bedzie rokordu

Chciałeś, to masz!

0

Rekord!

0

Messi! Gol!

0

Pięknie - trzy punkty zostają u nas. Kapitalny mecz dwójki stoperów, wejście smoka Ibry i nieustępliwość graczy z Katalonii. Czuję lekki niedosyt spowodowany tym przestrzeleniem Messiego, bo takie akcje trzeba kończyć! Barça!

0

IBRAA!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?