-Pidzej94-
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bukowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zauważyłem sporo niedokładności w grze Barcelony, skutecznością nie grzeszyliśmy. Trzeba zbierać siły na Inter i Real. Szkoda tych 2 punktów, ale taki mecz może dużo nauczyć.
0
Oj.. Będzie miała powodzenie :D
0
Cieszy mnie to, że Henry wreszcie trafił do siatki!
0
No nic. Uciekł komplet punktów, ale to jest nauczka na przyszłość, że trzeba grać do ostatniej sekundy i bez zbędnych zabaw. Musimy się pozbierać i wygrać następny mecz. Zawiodłem się trochę na Marquezie w tej ostatniej sytuacji, ale mam nadzieję, że coś go to nauczy.
0
To mój idol. Gdzieś w szafce leży koszulka Barcy z jego nazwiskiem na plecach. Uwielbiam go i życzę mu jak najlepiej!
0
Jeśli Henry miałby odejść to tylko do Arsenalu.
0
Ciężki wybór...
0
Mnie się wydaję, że będzie mała wymiana Fabregas-Henry. Chociaż wolałbym, żeby Thierry został w Barcelonie.
0
Życzę mu wszystkiego dobrego, ale mam nadzieję, że nie wykuruje się na mecz z Barceloną.