0

Zauważyłem sporo niedokładności w grze Barcelony, skutecznością nie grzeszyliśmy. Trzeba zbierać siły na Inter i Real. Szkoda tych 2 punktów, ale taki mecz może dużo nauczyć.

0

Oj.. Będzie miała powodzenie :D

0

Cieszy mnie to, że Henry wreszcie trafił do siatki!

0

No nic. Uciekł komplet punktów, ale to jest nauczka na przyszłość, że trzeba grać do ostatniej sekundy i bez zbędnych zabaw. Musimy się pozbierać i wygrać następny mecz. Zawiodłem się trochę na Marquezie w tej ostatniej sytuacji, ale mam nadzieję, że coś go to nauczy.

0

To mój idol. Gdzieś w szafce leży koszulka Barcy z jego nazwiskiem na plecach. Uwielbiam go i życzę mu jak najlepiej!

0

Jeśli Henry miałby odejść to tylko do Arsenalu.

0

Ciężki wybór...

0

Mnie się wydaję, że będzie mała wymiana Fabregas-Henry. Chociaż wolałbym, żeby Thierry został w Barcelonie.

0

Życzę mu wszystkiego dobrego, ale mam nadzieję, że nie wykuruje się na mecz z Barceloną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?