0

Gadacie na Casado i Bernala, a nasz kochany trenejro ile razy im daje szansę?

1

@turhiay NIE ZAGRA XD

2

nie ma De Jonga! Otwierajcie szampana!!!!

0

@Czyhrynski Nie pocieszasz...

2

Oby nie grał De Jong, oby nie grał De Jong, oby nie grał De Jong, oby nie grał De Jong. Amen.

0

Pragnę przypomnieć, że De Jong jest niezadowolony z ilości zdobytych pucharów z Barceloną! Zupełnie nie rozumiem, czemu koledzy mu nie pomagają.... W sumie De Jong powinien stać, a koledzy niech za niego biegają. Albo lepiej, niech aplikuje na trenera, najlepiej grającego. Będzie mógł wtedy zawsze wchodzić na te 5 minut intensywnej gry.

0

@Faro Kasa bedzie? będzie! Co się będą chłopaki wysilać. Później chlop marudzi, że jest niezadowolony z ilości zdobytych pucharów XD

1

@Antimadridista_WR Zdaje sobie sprawę, że byli inni, równie słabi. De Jong po prostu od x lat jest irytujący i nie wyciąga przez taki długi czas wniosków ze swoich błędów. PS Rozbawił twój link do zdjęcia z "wdepnięciem w Araujo" XD.

5

Czy ksywa "mięczak" pasuje dla naszego De Jonga? Dla mnie on piłkarsko wczoraj nie odstawał od Araujo i Ferrana. Zero zaangażowania w kreowaniu akcji, slamazarne poruszanie się po boisku, zero pressingu, oddanie przeciwnikowi piłki w środkowej strefie boiska po zbyt lekkim podaniu. Tak może zagrać junior, a nie pilkarz, od którego wymaga się dojrzałości, klasy na boisku. Kiedy Chelsea atakowalo, on zamiast podbiegać i wywierać nacisk na rywalu, po prostu sobie stał x metrów dalej. Temu gościowi brakuje jaj. Nie ma tego temperamentu na boisku. Zobaczcie na takiego Enzo i na jego wyraz twarzy. Widać w nim było sportową złość, zaangażowanie, chęć wygrania, przyczynienia się do wygranej, podczas gdy nasza księżniczka De Jongowa, jedyne co potrafi, to machać łapskami. Myślę, że ten facet nigdy piłkarsko nie przeskoczy pewnego poziomu. Z roku na rok udowadnia, że jest boiskowym średniakiem. Niestety taki Fermin (jedyny wczoraj, który starał się w ofensywie), przy defensywnie ustawionym Ericu, przy braku Pedriego oraz nijakim De Jongu, to jednak za mało przeciwko takiemu klubowi jak Chelsea.

0

@Kalipso Lepiej się tego nie dało ująć.

0

Jakim cudem to coś gra u nas?

24

Dzień dobry. Pragnę przypomnieć, że dwa dni temu klub Elche został perfidnie okradziony z 3 punktów w meczu przeciwko Realowi Madryt. Życzę milego dnia!

4

Obrzydliwy Negreira pozwala na rękę przy asyscie i na kopa w nos do krwi. Dobrze, że Realowi sędziowie nie pomagają.

1

Co jeszcze ciekawe. Sędzia daje żółta i w konsekwencji czerwoną Elche, a jak Camavinga faulowal na żółtą w środku boiska gdzie faul byl dużo bardziej na żółtą to już nie, bo po co? XDDDDD

6

To chyba jedyny taki klub w Europie, któremu tak bardzo pomagają i nie są to teorie spiskowe, bo boisko wszystko weryfikuje i ludzie potrafiący używać mózgu widzą, że sędziowie robią bardzo dużo żeby wygrywali.

2

To nie tak, że oni strzelają w Kurtuła. On po prostu ściąga piłki siłą własnej woli. Geniusz!

5

Zagrał całe 20 sekund XDDDDD

0

Czy my się dziś przybliżymy do realu na 3 punkty???? Brzmi jak święto.

0

Czemu nie gramy pressingiem?

0

A może powinniśmy linie obrony ustawić za bramkarza drużyny przeciwnej. Wtedy na pewno będzie jeszcze lepiej to wyglądało....

1

Doku jaki skromny chłopak. Dzień dobry na klatce zawsze mówi, uśmiechnie się zawstydzony jak cały stadion bije mu brawa za ośmieszenie Liverpoolu XD.

0

@Filipem Bo Real gra 10 razy lepiej w obronie od nas?

0

@Lionel_Messi10 A nie "penal a favor del real Madrid"?

3

Nie wygramy nic w tym sezonie, bo nasz trenejro nie rozumie, że trzeba się dopasować do sytuacji (nie mamy Inigo i nie będziemy łapać tak na spalonych jak sezon temu). Niby uważa, że system jest ok, że to piłkarze muszą się poprawić. Problem w tym, że się nie poprawiają XD. Czekanie na nie wiem co. Mecz przegrany przez trenera i jego genialną taktykę... Niech nam strzelają chłopaki Z Belgii.

32

15 lig mistrzów. Dzisiejsza ręka w polu karnym Realu to idealny przykład, dlaczego tyle wygrali xD.

0

Wole starego Roberta ze złamaną nogą i bólem pleców, niż tego placka Ferana co piłki przyjąć nie potrafi.

0

Ten sezon chyba do zapomnienia. Brakuje zawodników do pierwszej 11, ławka krótka, ciągle problemy z kontuzjami...

1

@Bilon87 Co do końcówki by się zgadzało, bo gość lubi rzucać mięsem XDDD.

1

Przypomnijmy, że Real wygrywa tylko 2:1 po nieuczucwie zdobytym golu. Gra grą, ale na miłość boską, czemu przeciwnicy walą naszych w twarz (to nie tylko w tym meczu) a sędziowie tego nie sprawdzają na VAR?

0

Naszych można nawalać po ryju. Rashford, Cubarsi.... XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?