0

@pride1899 XDDDDD Za co? Za włożenie nogi pod nogi innego piłkarza i wywalenie się?

5

papa lech, żegnamy się z ligą mistrzów

0

@Pnog37 Nikt w to nie wątpi, ale beke miałem jak ktoś dawał Realowi szanse w tym meczu xd

4

A wiecie co jest w tym najlepsze? Że Enrique to cule, więc możemy dorzucić 5 wygraną z realem XDDD

1

Mówiłem że PSG to walnie to mi pisali żebym Realu nie skreślal XD. W tym momencie nawet Barcelona by z nimi mogła dostać kilkoma golami. Enrique stworzył potwora.

3

Dzisiaj wałek sędziowski już był, ale przygotujcie się na jutro xd

0

@mkord widać ewidentny ruch żeby zatrzymać piłkę on z nią nie uciekał do biodra tylko wykonał ruch od biodra xd. Całkowita zgoda.

0

@Adran360 Jak on na powtórce według Ciebie uciekał z ręką to ja polecam okulistę XDDDDD

0

@kuz zgadzam się xd

1

@Adran360 z ręką się nie ucieka za plecy tylko do biodra ale ok

0

@Adran360 XDDDDDDDD

4

Naturalne ułożenie ręki XDDDDDDDDDDDDDD Ciekawe czy jego matka wie że cpie.

0

@Keson Czesław Mozil trenuje kobiety w noge? Co jest grane!?

2

@ViscaelBarca2007 Kurde tak rok bez oglądania Barcelony? Nie wiem co mógłbym oglądać jako zamiennik... Może moda na sukces?

0

@Murazor Tu nie chodzi o to, żeby skreślać Xabiego. Po prostu dajmy mu czas i zobaczmy co pokaże w lidze i w nowym sezonie. Może nawet pierwszy sezon nie być dla niego dobry, a w kolejnym będzie zajebisty. Myślę, że większość ludzi ma beke, bo ludzie po paru meczach Realu z bambikowymi drużynami już robią z Xabiego drugiego Ancelottiego xDDDD

0

@Frimpong Mbappe za Xabiego coś czuje, że pobije słynny rekord Messiego w zdobyciu ponad 90 goli w jednym sezonie.....

2

Szkoda, że nie obejrze ani jednego meczu Barcelony w nowym sezonie... Niestety rambla zadecydowała, że Xabi podniesie puchar i nasza Barca nie zagra ani jednego meczu... Gratulacje dla mistrza Hiszpanii 25/26 xD

1

@ViscaelBarca2007 Nie ma co dyskutować Panie VicaelBarca2007... Sezon już jest stracony... Pamiętam jak Xavi przyszedł i w presezonie też tak zajebiście piłeczka chodziła, później już nie było tak wesoło xd

0

Ja bym już oddał sezon Realowi, bo przecież Xabi zrobił maszynę do pogrążania takich klubów jak Juve i Borussia xD Już po Barcelonie....

0

Borussia z tak dobrej drużyny takie gunwo gra, że się na to patrzeć nie da. Tragiczny ten ćwierćfinał...

0

@SigmaBoyEssaYamal Real nie gra na poważnych rywali w tym turnieju. Juventus, który strzela samobója Man City (który jedzie po nich jak wałek xD), teraz Borussia. Chill ludzie, zespoły za la liga to przy tych zespołach giganty xD Chociażby taki Betis czy Bilbao grają 10 razy lepiej. Jak będą tak grać w lidzę to wtedy zmienię zdanie.

0

@Dawidfcb1998 Kim ma grac? Mendes, Marquinhos, Hakimi i ktos za Pacho xD Zmiennik kartkę dostał :P

0

@Dawidfcb1998 Nie ma szans, PSG za mocna paka i lepszy trener :P

0

@DonCarletto Bo PSG jest w tym momencie za mocne? xd

0

Ludzie tutaj myślą, że Real wygra z PSG??? XD Jak na razie Real z nikim poważnym nie grał więc chill.

4

Neuer jedyny Niemiec na bramce, który tak dobrze broni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

ALEŻ TO ROZEGRALI Z WOLNEGO! STADIONY ŚWIATA!

1

@MsBarca Co chwile akcje są przecież xD

0

Manua Noja jak w swoim prime. Skubany dobrze wybronił.

0

A może Kingsley na lewe skrzydło?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?