1899BlaugranaANTYsREAL
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak sobie patrzę na mecz Bilbao - Gijon i obserwuje tego Halilovicia i jestem w szoku.Gość więcej macha łapkami niż sam Ronaldo.Cały czas ma pretensje do sędziego a całe "G" gra.
0
0
Macie może bramki z wczorajszego meczu Barcy z komentarzem z Eleven?
2
Tak myślałem, a szkoda bo robi się ciekawie na wsi :D
1
Wie może ktoś czy był wczoraj ósmy odcinek Rolnik szuka żony bo na torrentach nie widzę a jestem wielkim fanem tego czegoś.
1
Taki mecz na TVP 1 bo gra Robercik, normalnie gościa nie trawie, żeby tylko nic nie strzelił :)
0
TVP Sport pisałem.
0
Będzie gdzieś transmisja z meczu za trzy dni Villanovense : Barcelona w telewizji czy nie? bo na TVP sport leci mecz VfL Wolfsburg - Bayern Monachium.
.... tzn Bremen - Kolonia
1
Też to czytałem jak się tłumaczyli że tabela jest zależna od długości newsa...chyba od lidera.
3
Strasznie, gościu ma złamaną kość w czaszce tak mu pojechał po rodzinie :D
0
Jest tabela na rm.pl......tak tak pojawiła się aż zrobiłem screena hehe
Lider to oczywiście Real Madryt.
3
Faktyczne, mógł powiedzieć że twój ojciec to pantofel albo kapeć albo impotent, ewentualnie rogacz heheh
0
Mascherano podobno powiedział do sędziego "Twoja matka to pizda" hehe jeśli to prawda to przegiął.
Ale tak z innej beczki to jestem pewien że zawieszenie będzie maksymalne czyli cztery mecze tak żeby przegapił klasyk.Pewnie Perez kazał sędziemu z Madrytu wymyślić taką historię żeby Cristianko nastrzelał z karnych wiele brameczem Barcelonie.
0
Dzięki.
0
Byłem na wyborach tylko dlatego żeby zmieniła się władza.
Głosowałem na PIS tylko dlatego że PO innej konkurencji nie miało.
Również mam daleko obietnice Jarka itd.
0
Własnie przyjechałem z imienin i tak szybko napisałem bo zawsze ktoś zapoda super link.
2
Jak będzie tabela na rm.pl to Real jest pierwszy jak zniknie to Barca :)
1
A jak można na PO głosować???
Sprzedali Polskę, podnieśli podatki, emeryturę dostaniesz w wieku 67 lat jak dożyjesz.
Obudź się!!!
0
Macie bramki z meczu Barcy?
2
Ja.
0
Dajcie linka na androida bo nie ma mnie w domu
1
Około dwie godziny
1
1:3 Dla rogala Świętomarcińskiego :)
0
Czyli uważasz że te cztery dni odpoczynku to za mało żeby pobiegać 90 minut?
Mecz z Bate był we wtorek więc dlatego piszę 4 dni.
0
Bzdury piszecie.Robicie z piłkarzy męczenników.
0
Przemęczeni to są ludzie w kopalni a nie grajek który zagra raz na 4 dni w piłkę.
0
buhahaha :)))
1
Oj tam spoko jest!
0
Wiem ale to jest anty Lech heheh i w niedziele jedzie do Warszawy na mecz z Lechem, a ja mu śpiewam teraz Lech Lech Kolejorz!!! :D
4
Ale mój kuzyn legionista płacze hehhe