0

Tak sobie patrzę na mecz Bilbao - Gijon i obserwuje tego Halilovicia i jestem w szoku.Gość więcej macha łapkami niż sam Ronaldo.Cały czas ma pretensje do sędziego a całe "G" gra.

0

0

Macie może bramki z wczorajszego meczu Barcy z komentarzem z Eleven?

2

Tak myślałem, a szkoda bo robi się ciekawie na wsi :D

1

Wie może ktoś czy był wczoraj ósmy odcinek Rolnik szuka żony bo na torrentach nie widzę a jestem wielkim fanem tego czegoś.

1

Taki mecz na TVP 1 bo gra Robercik, normalnie gościa nie trawie, żeby tylko nic nie strzelił :)

0

TVP Sport pisałem.

0

Będzie gdzieś transmisja z meczu za trzy dni Villanovense : Barcelona w telewizji czy nie? bo na TVP sport leci mecz VfL Wolfsburg - Bayern Monachium.


.... tzn Bremen - Kolonia

1

Też to czytałem jak się tłumaczyli że tabela jest zależna od długości newsa...chyba od lidera.

3

Strasznie, gościu ma złamaną kość w czaszce tak mu pojechał po rodzinie :D

0

Jest tabela na rm.pl......tak tak pojawiła się aż zrobiłem screena hehe

Lider to oczywiście Real Madryt.

3

Faktyczne, mógł powiedzieć że twój ojciec to pantofel albo kapeć albo impotent, ewentualnie rogacz heheh

0

Mascherano podobno powiedział do sędziego "Twoja matka to pizda" hehe jeśli to prawda to przegiął.

Ale tak z innej beczki to jestem pewien że zawieszenie będzie maksymalne czyli cztery mecze tak żeby przegapił klasyk.Pewnie Perez kazał sędziemu z Madrytu wymyślić taką historię żeby Cristianko nastrzelał z karnych wiele brameczem Barcelonie.

0

Dzięki.

0

Byłem na wyborach tylko dlatego żeby zmieniła się władza.
Głosowałem na PIS tylko dlatego że PO innej konkurencji nie miało.
Również mam daleko obietnice Jarka itd.

0

Własnie przyjechałem z imienin i tak szybko napisałem bo zawsze ktoś zapoda super link.

2

Jak będzie tabela na rm.pl to Real jest pierwszy jak zniknie to Barca :)

1

A jak można na PO głosować???

Sprzedali Polskę, podnieśli podatki, emeryturę dostaniesz w wieku 67 lat jak dożyjesz.

Obudź się!!!

0

Macie bramki z meczu Barcy?

2

Ja.

0

Dajcie linka na androida bo nie ma mnie w domu

1

Około dwie godziny

1

1:3 Dla rogala Świętomarcińskiego :)

0

Czyli uważasz że te cztery dni odpoczynku to za mało żeby pobiegać 90 minut?
Mecz z Bate był we wtorek więc dlatego piszę 4 dni.

0

Bzdury piszecie.Robicie z piłkarzy męczenników.

0

Przemęczeni to są ludzie w kopalni a nie grajek który zagra raz na 4 dni w piłkę.

0

buhahaha :)))

1

Oj tam spoko jest!

0

Wiem ale to jest anty Lech heheh i w niedziele jedzie do Warszawy na mecz z Lechem, a ja mu śpiewam teraz Lech Lech Kolejorz!!! :D

4

Ale mój kuzyn legionista płacze hehhe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?