La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1452 Culés

0

Będzie gdzieś transmisja z meczu za trzy dni Villanovense : Barcelona w telewizji czy nie? bo na TVP sport leci mecz VfL Wolfsburg - Bayern Monachium.


.... tzn Bremen - Kolonia

konto usunięte

0

@1899BlaugranaANTYsREAL W vs B leci na tvp 1

0

@1899BlaugranaANTYsREAL Żadna polska telewizja nie ma praw teraz do CdR.

konto usunięte

2

@1899BlaugranaANTYsREAL Wolfsburg vs Bayern na TVP 1?
No to fajnie, może Lewy znowu trafi 5 w 9 minut?
Nawet jeśli nie to komentatorzy nie dadzą nam o tym zapomnieć.

0

@Stinger TVP Sport pisałem.

konto usunięte

0

@1899BlaugranaANTYsREAL Tak tak ale na jedynce też będzie, chciałem napisać takim pytaniem retorycznym w skrócie i wyszło pytanie do ciebie he he

1

@Stinger Taki mecz na TVP 1 bo gra Robercik, normalnie gościa nie trawie, żeby tylko nic nie strzelił :)

konto usunięte

0

@1899BlaugranaANTYsREAL E tam, ja tam mu kibicuję.
Niech Lewy strzela ile może.
No tylko Barcelonie niech nie strzela no chyba że jakaś honorową nic nie znaczącą bramkę to może.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?