0

Visca el Barca !!! :) oby w każdym meczu była taka walka jak dzisiaj ;] do ostatniej minuty ;) już tylko -1 :) byle wygrywac wszystko do konca a real sam popełni jakiś bład :D

tymczasem dla fanów realu : http://allegro.pl/masc-na-bol-dupy-cudowny-lek-na-problemy-ludzi-i4054879928.html

0

za wczesnie... najpierw to niech on sobie zacznie trenować jakiś klub z nizszej ligi a moze za minimum 6 lat zostanie doradcą trenera Barcy. Nikt nie da amatorowi takiego okrętu jakim jest Barca. wiem ze to legenda ale nie w tych sprawach.. przyda mu sie najpierw odpowiednie szkolenie, z pewnością to potrwa kilka lat.

0

zarząd by sie na to nie zgodził.. bez przesady

0

popieram Twoje zdanie :) ja Neymara bym wolal zobaczyć w 2 połowie, tak po 60 minucie, gdy obrona Realu będzie już zmęczona rajdami Alexisa i Messiego, wtedy Neymar może ich lekko zaskoczyć . A że Alexis obecnie jest w najlepszej formie to należy mu sie miejsce w wyjściowej 11 ;]
Najważniejsze by pokazali się z jak najlepszej strony co poskutkowałoby wywiezieniem 3 pkt ze stolicy Hiszapnii i zmniejszeniem straty do lidera ;)
Vamos Barca !! ;)

0

ale 1 pkt to już ostateczna granica błędu dla Realu Madryt i Barca musi liczyć tylko na błąd rywala np remis, przy czym sama musi wszystko wygrywac, dla Barcy margines błędu w La Liga już nie istnieje

0

Popieram, po jego wypowiedzi można powiedziec że ma szacunek do Barcy, docenia ich siłe i wie że to bedzie ciężka niedziela dla obu ekip ;]

Tylko Barca ! ;)

0

w następnym meczu buty bedą czyste :D bo nowe, wiec cristiano moze mu je zawiązać :D

0

Łatwo nie bedzie, ale jak Barca zachowa spokój i nerwy na wodzy to być może zyska 3 punkty. Najważniejsze by obrońcy nie popelniali błędów a Messi i spółka od zdobywania bramek byli tak samo skuteczni jak w dzisiejszym meczu ;)

0

a ile on ich strzelił do tej pory ?:D
gra w barcelonie 4 lata i zdobył ich tylko 6 :) no wiadomo że to obrońca ;] lepsze te 6 niż nic ;) ;ale wiek...

0

ja atak bym zostawił w spokoju ;) skupiłbym sie tylko na obronie i pomocy :) Barca ma za dużo dziadków ;] a co bedzie jak zaczną kończyć kariere ?:D

0

no fakt ale pomyślcie, że on ma już 29 lat i jeszcze moze jest coś wart, Barca powinna go sprzedać za jakieś 10-15 mln i kupić za niego jakiegoś mlodego lewego obrońce. za takie pieniadze można kupić światowej klasy LO ;) np Jordi Alba który znalazł się w Barcelonie za 14 mln euro ;]
Wiem że Adriano jest dobry ale skład Barcy się starzeje i pomału robi sie dom starców... póki można to wypadalo by go sprzedać i te pieniądze lepiej spożytkować ;]

0

skład*

0

ale skoro w Barcelonie będzie miał pierwszy skadł to wątpie zeby odmówił ;] kto by zrezygnował z takiej okazji ;] Barca nie powinna żałowac na defensywe, bo z obecną obroną w dzisiejszym futbolu to czarno widze final LM

0

Zdecydowani ! ;) Humels ma swietne warunki, jest mlody, ma zaledwie 25 lat, właśnie takiego potrzebuje Barca, a nie Thiago Silva który ma już 30 na karku.
do tego jeszcze David Luiz 26 lat, któy moze grać również na pozycji Defensywnego pomocnika, wysoki 1,89 cm , jak dla mnie świetnie gra w ważnych meczach. Taką parą młodych obrońców powinna być zainteresowana Barca. Obrona powinna być dla nich priorytetem bo bez obrony można zapomniec o czym kolwiek.

0

skoro na boisku w ułamku sekundy widzi wszystko, to z ławki trenerskiej już kompletnie.. nie mam pytań

0

łatwo nie bedzie ale wierze że będzie w stanie grać na najwyższym poziomie bo tego będą od niego oczekiwac koledzy z zespołu i kibice

0

na miejscu zarządu uciekał bym od transferów takich jak Van Persie czy Thiago Silva, wydac dziesiątki milionow na emerytów to przesada.. Trzeba kupowac mlodych zawodników. zobaczcie na srednią wieku w FCB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?