1

a to nawet dobrze, bo real po drodze będzie ogrywał słabiaków i będzie pewny trofea, w półfinale trafią kogoś naprawde zajebistego i skończą tak jak Barca z Bayernem, właśnie tego im życze ;] A co do Barcy to ma ogromne szanse na puchar w tym roku ;) i to nie jeden :D

0

Barca powinna zbierać kasę na Pogbe. Jest młody i jeszcze się rozwija, ma warunki i jest techniczny, silny i uzdolniony. Mając takiego zawodnika w pomocy to chyba marzenie każdego kibica.
A mnie Rakitić jakoś nie zachwyca...

0

Przy takiej formie Messiego, to ronaldo może pomarzyć o złotym bucie ;]
a co do bramki Suareza to bram słów ;] Stadiony świata ;]
Vamos Barca !! :) chcemy jeszcze !!!

0

jest okazja by Messi trochę podgonił do Ronaldo ;] chociaż jakiś hattrick :D

0

ciekawe ile z nich nie zna podstawowej 11 :D stawiam na 40 %

0

"Tylko Napoli dotrzymuje kroku Barcelonie w 2015 roku"

nic nie trwa wiecznie...

0

ale gdyby zmienić głosujących na naprawdę profesjonalnych jury, czyli np tylko trenerów którzy coś osiągnęli i garstkę obiektywnych kapitanów, to pierwsza trójka co roku była by inna. a na dzień dzisiejszy to Kane jest dla mnie jednym z trzech faworytów do złotej piłki. ma niesamowite umiejętności, jest młody i ogarnięty, jego statystyki biją na głowe nie jednego super snajpera w europie.

0

no za coś kibice musza go zapamiętać :) jak tak dalej będzie robił to zamiast nominacji do Złotej Piłki, to dostanie nominacje do Oskara, bo to co wyrabia to już podchodzi pod aktorstwo :D

0

nie przesadzajmy z tą skromnością (4-0) , ważne by nie stracić bramki i nie robić głupich błędów, nie łapać kartek. ostatnia prosta na drodze do finału, to nie powinien być mega ciężki dwumecz, ale nie należy lekceważyć przeciwnika, oni też chcą wygrać. Liczę na niesamowite widowisko ;)
Barca pokonała po drodze faworyta Atletico (które jak wiemy zdominowało Real) czyli teraz to już raczej tylko formalność :) ale sama obecność to nie wszytko :)
Visca el Barca ;) !!!
Liczę że Suarez w końcu pokaże swoją wartość :) bo póki co to nie zadziwia ;]

0

Messi : "Chłopaki, płace pół bańki za każdą asyste ;] dogadamy sie ? co chłopaki ? płace od razu po meczu ;] "
tak by wyśrubował ten rekord że by mu kasy zabrakło :D prosiłby o zmiane po pierwszej połowie :D

0

szkoda że jeszcze Milika nie kupili... a też gra swój najlepszy sezon

0

no do tej pory każdy tatuaż na jego ciele miał dla niego jakieś znaczenie ;] mam nadzieje, że i ten był kolejną inspiracją a nie tylko pochopnym wygłupem. pewnie niedługo się dowiemy ;)

0

już po pierwszym miesiącu 2015 roku można w ciemno powiedzieć ze ten rok będzie należał własnie do Messiego ;]

0

Ja to bym jeszcze chciał by zwycięzca Ekstraklasy od razu trafiał do grupy np tak jak Barca czy Real... Ale to tylko marzenia by zobaczyć polski klub w LM.

0

Z pewnością to bajka, Gerard z pewnością zostanie. Barca napewno nie chce się pozbyć tak wartościowego stopera, a poza tym to nie mają godnego zastępcy..

0

Dobrze przygotował zawodników do meczu ;) napewno spory procent tej wygranej zależalo od niego ;)

1

właśnie w tej minucie porto straciło bramke ;] jest 1-1 ;] akurat czytałem Twój komentarz jak wpadła bramka ;] po rzucie karnym

0

Smart na początek :D albo najlepiej skuter ;]

2

i po raz kolejny potwierdza sie teza, że nie pieniądze rządzą piłką nożną :D
Ronaldo 94 mln
Bale 94 mln ( według transfermarkt)
James 80 mln

Radość po wygranej Atl. Madryt - Bezcenne :D

0

wszystkie mecze ostatniej kolejki LaLiga są o jedenej godzinie, o 18:00

0

a teraz to już po rybach, pewnie plują sobie w brody :D

0

Gdyby real dzisiaj wygrał to mogliby mieć mistrza ;]

0

W reprezentacji to on w sumie nic nie osiągnął, był tylko 3 bramkarzem, minuty nawet nie zagrał na żadnym z z wygranych euro 2012 i mundialu w RPA w 2010

0

coś czuje ze to będzie talent ala Messi ;] w młodym wieku debiut w Barcelonie :D

0

chociaż tyle :D

0

Doskonale Cie rozumiem, ale tylko grając w pierwszym składzie może stać się lepszy, ma dopiero 26-27 lat, Yaya ma 30 ;] przez te pare lat do 30 ograłby sie

0

gdyby w Barcelonie dostawał nan stop pierwszy skład to może i byłby jak Yaya Toure, ale niestety, na treningach sie tego nie nauczy, tu potrzeba ciągłości w grze w podstawowym składzie, wtedy rośnie doświadczenie.
według mnie Barca powinna go sprzedac i nie oczekiwac Bóg wie ile, bo poźniej sprzedadzą go za 5 mln bo bedzie miał już 30 lat i znowu kasa w plecy.

0

dokładnie Kolego ;] kto mógłby zagrozić Barcelonie jak nie Benzema. to była chyba najgorsza decyzja Carlo

0

Messi jest stworzony do gry tylko w Barcelonie :) jest najlepszym zawodnikiem na świecie :) jest bezcenny :) z taką formą Ronaldo może tylko czekac aż Messi zrówna się z nim bramkami a w końcówce sozonu ładnie go odstawi w tabeli strzelców :D

0

jak dla mnie to brak dyscypliny w składzie realu, zawodnicy powinni bardziej liczyć się z decyzją arbitra. zbyt wiele kartek za głupie zachowanie, zwłaszcza w meczach o wielką stawke. ale na szczęscie Barcelonka korzysta ;)

Veb !!! x3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?