0

dokładnie, tylko to zostanie zapamiętane ;/

0

pojechałam we wrześniu na mecz z Alaves bo chciałam w końcu zobaczyć grad bramek, nie sądziłam że to zaważy na mistrzostwie :(

1

czytałam że trener zdecydował że nie dadzą rady walczyć na wszystkich frontach i puchar opuszczają

0

tak

2

pamiętam, że ostatnio było to w połowie lipca bo akurat wyjeżdżałam do Hiszpanii na 2 miesiące i się ucieszyłam bo spasowały mi mecze ;)

19

Super że jest Alba. Wierzę że się uda!

1

obawiam się, że może być ciężko- formalności trochę trwają, a potem jest całe podłączanie talerza, ustawianie anteny, instalacja oprogramowania i trzeba czekać na aktywację :/

0

ta wczorajsza drukarnia paradoksalnie może mieć pozytywne strony- mam nadzieję że nasi wyjdą dzisiaj spragnieni krwi! byle do wieczora

1

to co, jutro petycja o powtórzenie meczu?

1

i Łagiewniki :D

0

widać w Bayernie rękę Pepa

2

obejrzałam właśnie konferencję Daniego, mówił że należy okazywać miłość Leo i Inieście a wtedy na pewno przedłużą kontrakt ;p

2

Mecz się jeszcze nie zaczął a Wy już narzekacie, ogarnijcie się. Ja wierzę w dobry mecz, do boju Barco!

0

obiecał przed meczem, że nie stracimy znów 4 goli i miał rację ;p

3

Trzeba wierzyć do końca, ja wierzę tak jak ostatnio!

0

Wystarczy jeden gol i ogarniemy w rewanżu, dawać Barca!

0

ja zapłaciłam 65euro żeby zobaczyć padakę z Alaves xd

1

Piękna miesięcznica remontady....

0

Nasi powinni zejść z boiska, chrzanić taką ligę

0

no to super że się udało :) na jaki mecz idziesz?

48

Lucho znowu igra z ogniem :D

0

Super! Zna ktoś jeszcze jakieś fajne filmy z remontady? :)

3

przepraszam, że się wtrącę ale niestety nie można smażyć na oliwie z oliwek, staje się wtedy rakotwórcza, zdrowy olej do smażenia to rzepakowy i słonecznikowy

0

Marzy mi się Real w ćwierćfinale, łatwiej będzie pokonać ich w dwumeczu niż w ewentualnym finale. Niestety tylko my możemy ich zatrzymać, nie ma co liczyć na inne ekipy. Byle do 12:)

0

Hej, mam pytanie, czy znalazł ktoś z Was ten program gdzie ostatnio byli Messi i Suarez z napisami hiszpańskimi? Mam na myśli to

Niestety nie wszystko jestem w stanie zrozumieć. Liczę na pomoc :)

3

Zawsze to powtarzam - nienawidzą nas bo jesteśmy najlepsi ;)

0

kurczę wiesz co ja będę oglądać w tv :/

1

o 9.35 na canal plus sport 2 powtórka meczu :)

0

Sprawdźcie mój komentarz po meczu w Paryżu :D Visca el Barca!!!!!!!!!!!! Mamy to!

0

Tak, ale ogarnij sobie wcześniej konto żeby się potem nie stresować. Przygotuj umowę z numerem abonenta. Możesz oglądać na kompie albo telefonie przez apkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?