19katalonka92
Dołączył/a: wrzesień 2015
Silesia
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dokładnie, tylko to zostanie zapamiętane ;/
0
pojechałam we wrześniu na mecz z Alaves bo chciałam w końcu zobaczyć grad bramek, nie sądziłam że to zaważy na mistrzostwie :(
1
czytałam że trener zdecydował że nie dadzą rady walczyć na wszystkich frontach i puchar opuszczają
0
tak
2
pamiętam, że ostatnio było to w połowie lipca bo akurat wyjeżdżałam do Hiszpanii na 2 miesiące i się ucieszyłam bo spasowały mi mecze ;)
19
Super że jest Alba. Wierzę że się uda!
1
obawiam się, że może być ciężko- formalności trochę trwają, a potem jest całe podłączanie talerza, ustawianie anteny, instalacja oprogramowania i trzeba czekać na aktywację :/
0
ta wczorajsza drukarnia paradoksalnie może mieć pozytywne strony- mam nadzieję że nasi wyjdą dzisiaj spragnieni krwi! byle do wieczora
1
to co, jutro petycja o powtórzenie meczu?
1
i Łagiewniki :D
0
widać w Bayernie rękę Pepa
2
obejrzałam właśnie konferencję Daniego, mówił że należy okazywać miłość Leo i Inieście a wtedy na pewno przedłużą kontrakt ;p
2
Mecz się jeszcze nie zaczął a Wy już narzekacie, ogarnijcie się. Ja wierzę w dobry mecz, do boju Barco!
0
obiecał przed meczem, że nie stracimy znów 4 goli i miał rację ;p
3
Trzeba wierzyć do końca, ja wierzę tak jak ostatnio!
0
Wystarczy jeden gol i ogarniemy w rewanżu, dawać Barca!
0
ja zapłaciłam 65euro żeby zobaczyć padakę z Alaves xd
1
Piękna miesięcznica remontady....
0
Nasi powinni zejść z boiska, chrzanić taką ligę
0
no to super że się udało :) na jaki mecz idziesz?
48
Lucho znowu igra z ogniem :D
0
Super! Zna ktoś jeszcze jakieś fajne filmy z remontady? :)
3
przepraszam, że się wtrącę ale niestety nie można smażyć na oliwie z oliwek, staje się wtedy rakotwórcza, zdrowy olej do smażenia to rzepakowy i słonecznikowy
0
Marzy mi się Real w ćwierćfinale, łatwiej będzie pokonać ich w dwumeczu niż w ewentualnym finale. Niestety tylko my możemy ich zatrzymać, nie ma co liczyć na inne ekipy. Byle do 12:)
0
Hej, mam pytanie, czy znalazł ktoś z Was ten program gdzie ostatnio byli Messi i Suarez z napisami hiszpańskimi? Mam na myśli to
3
Zawsze to powtarzam - nienawidzą nas bo jesteśmy najlepsi ;)
0
kurczę wiesz co ja będę oglądać w tv :/
1
o 9.35 na canal plus sport 2 powtórka meczu :)
0
Sprawdźcie mój komentarz po meczu w Paryżu :D Visca el Barca!!!!!!!!!!!! Mamy to!
0
Tak, ale ogarnij sobie wcześniej konto żeby się potem nie stresować. Przygotuj umowę z numerem abonenta. Możesz oglądać na kompie albo telefonie przez apkę