2

Obawiam się nieco o Iniestę, od czasu kontuzji niestety nie wrócił do formy, moim zdaniem powinien zacząć na ławce, ale raczej zagra od początku. Natomiast Masche jest nam niezbędny, to jego najbardziej brakowało w Walentynki.

0

dlatego napisałam, że zagrał świetny mecz ;)

1

świetny, ale przy bramce mógł zachować się lepiej, bramkarz na tym poziomie nie może zamykać oczu...

0

Obyśmy nie stracili Neymara na Atletico...

2

Po Bayernie nie wierzyłam, ale dzisiaj wierzę! Mamy 3 tygodnie, jeśli dopisze nam szczęście jeszcze możemy zaskoczyć cały świat! VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?