19katalonka92
Dołączył/a: wrzesień 2015
Silesia
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Obawiam się nieco o Iniestę, od czasu kontuzji niestety nie wrócił do formy, moim zdaniem powinien zacząć na ławce, ale raczej zagra od początku. Natomiast Masche jest nam niezbędny, to jego najbardziej brakowało w Walentynki.
0
dlatego napisałam, że zagrał świetny mecz ;)
1
świetny, ale przy bramce mógł zachować się lepiej, bramkarz na tym poziomie nie może zamykać oczu...
0
Obyśmy nie stracili Neymara na Atletico...
2
Po Bayernie nie wierzyłam, ale dzisiaj wierzę! Mamy 3 tygodnie, jeśli dopisze nam szczęście jeszcze możemy zaskoczyć cały świat! VeB!