Niestety ale muszę się z tobą zgodzić, do tej pory miałem jeszcze jakieś nadzieje że coś się zmieni ale patrząc na ten skład już nie mam żadnych.
K"wa po co na ten mecz wystawiać najlepszy skład ?
żal mi cie gościu, nigdy nie porównuj messiego i bale'a bo to sa dwa światy
to jak bale grał po tej twojej kontuzji to tragedia a messi nawet w słabszej formie zrobi 100 razy więcej niż bale. Gość za prawie 100 mln.... porażka
i radze ci jak masz takie głupoty pisać to sobie pisz na stronach realu, ty dla takich nie ma miejsca.
a tak ogólnie to carvalio, varane to nie są obrońcy nie do przejścia. Arbeola od kąt pamiętam grał na prawej a nie na lewej, essien to już zupełnie nowa pozycja modrić jak dotąd nic nie pokazywał. Khedira albo Alonso na pewno złapia jakąś kartkę będą musieli grać łagodniej.
Podsumowując mamy dziś bardzo duże szanse na zwycięstwo. Jeszcze jak by sie udało pare razy na początku meczu zatrzymać pedała, on by sie w tedy popłakał jak zawsze i później mu się odechce grać
Visca el Barca !!!
Komentarze
1
Nie zapominajmy o Vermalenie. Może on i Pique na stoperze o Masche na defensywnym.
0
Zacznijmy od tego że z taką grą to remis z sevillą będzie sukcesem. A co do meczu z City normalnie strach sie bać co oni z nas zrobią.
VeB !!
0
Ja sie pytam gdzie są te rotacje ? Za Pepa w takim meczu połowa by była z barcy b.
0
Niestety ale muszę się z tobą zgodzić, do tej pory miałem jeszcze jakieś nadzieje że coś się zmieni ale patrząc na ten skład już nie mam żadnych.
K"wa po co na ten mecz wystawiać najlepszy skład ?
0
żal mi cie gościu, nigdy nie porównuj messiego i bale'a bo to sa dwa światy
to jak bale grał po tej twojej kontuzji to tragedia a messi nawet w słabszej formie zrobi 100 razy więcej niż bale. Gość za prawie 100 mln.... porażka
i radze ci jak masz takie głupoty pisać to sobie pisz na stronach realu, ty dla takich nie ma miejsca.
1
Nie zapominajmy o Vermalenie. Może on i Pique na stoperze o Masche na defensywnym.
0
a ja jestem ciekawy kiedy w końcu TATA da dłużej pograć Tello .
0
Mam ogromną prośbę!!! Ma ktoś jakiś dobry link gdzie będzie mecz, żeby była dobra jakość. Bardzo proszę o szybką odpowiedź.
0
a tak ogólnie to carvalio, varane to nie są obrońcy nie do przejścia. Arbeola od kąt pamiętam grał na prawej a nie na lewej, essien to już zupełnie nowa pozycja modrić jak dotąd nic nie pokazywał. Khedira albo Alonso na pewno złapia jakąś kartkę będą musieli grać łagodniej.
Podsumowując mamy dziś bardzo duże szanse na zwycięstwo. Jeszcze jak by sie udało pare razy na początku meczu zatrzymać pedała, on by sie w tedy popłakał jak zawsze i później mu się odechce grać
Visca el Barca !!!
0
On musi wypalić. Skoro ten pan rzeczywiście użył słowa na pewno to coś musi być na rzeczy
Visca el Barca