1FCB1
Dołączył/a: sierpień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie zapominajmy o Vermalenie. Może on i Pique na stoperze o Masche na defensywnym.
0
Zacznijmy od tego że z taką grą to remis z sevillą będzie sukcesem. A co do meczu z City normalnie strach sie bać co oni z nas zrobią.
VeB !!
0
Ja sie pytam gdzie są te rotacje ? Za Pepa w takim meczu połowa by była z barcy b.
0
Niestety ale muszę się z tobą zgodzić, do tej pory miałem jeszcze jakieś nadzieje że coś się zmieni ale patrząc na ten skład już nie mam żadnych.
K"wa po co na ten mecz wystawiać najlepszy skład ?
0
żal mi cie gościu, nigdy nie porównuj messiego i bale'a bo to sa dwa światy
to jak bale grał po tej twojej kontuzji to tragedia a messi nawet w słabszej formie zrobi 100 razy więcej niż bale. Gość za prawie 100 mln.... porażka
i radze ci jak masz takie głupoty pisać to sobie pisz na stronach realu, ty dla takich nie ma miejsca.
0
trzeba jeszcze napisać że zgarneliśmy kupe kasy za ville ;xd
0
a ja jestem ciekawy kiedy w końcu TATA da dłużej pograć Tello .
0
boję sie trochę o leo i te jego coraz częstsze urazy , kiedys w ogóle nie był kontuzjowany .
0
Jak dla mnie zdecydowanie najlepszy był Cesc Fabregas !!!!
Visca el Barca !!!!
0
Zeby sie Thiago nie przejechał na tym transferze do byernu. Już po pierwszym meczu ligowym wiemy że na 1 skład nie ma co liczyć ( nie zagrał ani minuty) a co by nie mówić to bayern ma lepszą ławkę niż barca, coś czuje że "zdrajcy " odechce się siedzenia na ławce i długo w Monachium nie posiedzi. Visca el Barca !!!
0
jak dla mnie montaya i bartra mogą odejść tak samo jak któryś ze skrzydłowych mam na myśli alexisa lub pedro, na ich miejsce neymar, do obrony dwóch dobrych i doświadczonych stoperów, zastanowił bym się co z alvesem jakoś mnie nie przekonuje, a no i jeszcze jakąś klasyczną 9
Visca el Barca !!!
0
sorry za głupie pytanie ale wam też się tnie ten stream
0
chyba wole na psg alexisa od pedro bo ten drugi jest zaraz po kontuzji więc pewnie nie jest w najlepszej formie
0
xxmiki97xx
to chyba tobie sie cos pomyliło tu jest napisane w ten piątek a nie środe
weź zmień dilera
VeB !!!
0
skład MD jest dobry tylko bym może abidala wstawił zamiast alvesa i mantoya na prawą stronę
VeB !!!
0
Pinto
mantaya bartra pique alves
song cesc thiago
tello villa deulofeu
być może song zagra na stoperze by go sprawdzić na psg a jego miejsce na defensywnym pomocniku może sergi roberto
jestem bardzo ciekawe składu i chce bardzo gerarda deulofeu
0
Podsumowując mecz uważam że barca mogła chociaż na parę minut porządnie przycisnąć no ale myśleli że mecz sie sam wygra. Co do gry zawodników to tello był najlepszy, fatalnie alves strasznie dużo prostych strat. cała trójka pomocników również zagrała beznadziejnie.
W perspektywie meczu z psg ciekawe kto zagra zamiast pedro, ja chce tello ale znając naszych trenerów to pewnie sanchez zagra
VeB !!!!!
0
Dokładnie UEFA chce żeby mecz był ciekawszy, żeby PSG miało jakąś szanse, ale są też pozytywy: nie będzie później gadania że PSG grało bez Zlatana bo przez sędziego nie mógł zagrać,
Visca el Barca
0
Znając politykę barcelony to jesli neymar dojdzie to nie za jakąś kosmiczną cenę (80 - 90 mln.) tylko za jakieś 30, max 40
dlatego sądze ze mozna zaryzykować i go kupić bo jesli wypali to sami wiecie co sie bedzie dzialo
w przyszlosci widze taką trójkę : messi neymar i gerard deulofeu ( czy jakoś tak )
co wy na to ?
Visca el Barca !!!!
0
Moi drodzy !!!
sedzia owszem popełnił bład ale barca przegrała zasłużenie. zagrali po prostu koszmarnie i przegrali na własne życzenie mam nadzieje że ta passa się nie długo skończy i pokonamy milan
Visca el Barca !!!!!!!!!!!!!!!!!
0
david 97
rzeczywiście to bardzo głupie. chcesz zeby barca grała z 2 defensywnymi pomocnikami tak jak real . Nie pisz zastępnym razem takich głupot bo żal czytać
0
On musi wypalić. Skoro ten pan rzeczywiście użył słowa na pewno to coś musi być na rzeczy
Visca el Barca
0
a tak ogólnie to carvalio, varane to nie są obrońcy nie do przejścia. Arbeola od kąt pamiętam grał na prawej a nie na lewej, essien to już zupełnie nowa pozycja modrić jak dotąd nic nie pokazywał. Khedira albo Alonso na pewno złapia jakąś kartkę będą musieli grać łagodniej.
Podsumowując mamy dziś bardzo duże szanse na zwycięstwo. Jeszcze jak by sie udało pare razy na początku meczu zatrzymać pedała, on by sie w tedy popłakał jak zawsze i później mu się odechce grać
Visca el Barca !!!
0
atdhenet.tv lub fromsport.com = wszystkie mecze w tym także barca b
0
Pingwinek dobrze kombinuje !!!!
0
Wszyscy są nie do wzięcia. Nie ma szans żeby choć jeden odszedł.!!!!!
0
Z tego co się orientuję to Samaras i Hooper nie zagrają. Skład Barcy dobry !!!
0
Mam ogromną prośbę!!! Ma ktoś jakiś dobry link gdzie będzie mecz, żeby była dobra jakość. Bardzo proszę o szybką odpowiedź.
0
Sory że nie w temacie ale wie ktoś czy pokazują gdzieś mecz barcy w pucharze króla we wtorek. Z góry dziękuję.
0
Gdyby był taki skład jaki przewiduje Sport(choć nie sądzę żeby taki był,Tito cos napewno innego wymyśli)mieli byśmy fantastyczny mecz kompletna dominacja w środku Celtic by nie wychodził nawet z własnej połowy. Czekam na Manite myśle że nie macie nic przeciwko temu ;) Visca el Barca