1LY0
Dołączył/a: marzec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Marcus to obowiązek w letnim okienku. Na horyzoncie nie widać nikogo ciekawego za te pieniądze a na lepszych niestety ni hu hu.
3
@Luciano99 no i to jest odpowiedź a nie jakieś bzdury i same niewiadome
1
@Giwera i ta cudowna Jabulani, ależ ona chodziła :D
9
@JaneKOS tu masz rozpiskę meczów.
https://zapodaj.net/plik-UFWCy0lq8p
7
Gość jest przeciążony.. oby faktycznie tylko kilka dni
11
11 karnych na 47 bramek 0_O
1
+9 dobry żarcik
5
0.20 xG i oczywiście musieli wcisnąć.. standard
1
@Faro bez kitu zobaczył bym takie ustawienie
1
@norbi77 flashbacki z 6:1 PSG wracają :D
8
@michaleu niech go dalej tam arbeloa głaszcze po kolanach to tak zostanie
2
@blakkudium łooooo zacna sztuka.
0
@RivaldoVitorBorba szkoda, że z nagrodą za te questy gorzej XD
0
@Hasszz karteczki.
0
@lucca87 co jak co, ale na pewno real się tam znajdzie.
12
Lewy rozumie ten klimat :D
1
@Pawlak1992 czekaj pamiętam to, Marian chyba się nazywał i podbił do szkoły syna szukając mu znajomych, a potem zamknął sklep z odzieżą dla puszystych żonce. To to?
1
Ansu im wrzuć coś tam dzisiaj :D
0
@AmigoBlancos tak jak kolega wyżej napisał, pakę macie świetną natomiast to jak ich potencjał jest tracony przez ich własne ego to inna para butów.
3
No wczoraj to chłop życiówkę zagrał ^^
5
Oby bez jakiejś niespodzianki z Albacete ;)
1
@MessiForeverTheBest aż się przypomniał Ryszard Kalisz i jego wywalczony rzut karny z gwiazdami TVN
1
Normalnie aż nosi po takim meczu..
2
Ostatnia akcja Racingu to nie powiem lekki zawał był
0
@fejkenq no właśnie kurde nie wiem
3
Posty San Marino na fb nieźle podpalają XD
22
Pique to był dobry wariat ❤️
7
@Herato mimo, że nie był królem strzelców jak napisałeś to dla mnie był kozakiem mimo wszystko.
3
@FCB24 wymodlił to w Jerozolimie.
0
@Filipem mi też pykło ^^
https://zapodaj.net/plik-NU2I3P62jn