1LY0
Dołączył/a: marzec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@LAMC_10 kur8a konserwowe….
0
@FCB24 i to takiego dryblasa a nie pizdryka jak w sklepach sprzedaja
2
@FcPortoFan1999 oj dostal wtedy Valdes pod poprzeczke :D
7
@Luciano99 nie no az tak to nie
0
@Sulimo najlepsza wersja FC bez dwoch zdan, zadne malarie XD
2
@Kubsoleon Numer jeden moze i nie, ale na pewno w topce.
0
@Rastafarnianin ma przyciagac i robote jak widac robi :D
0
@Batys w Miłosza :D
0
Ale taka Jabulani to bym popykal ouaa
1
@Kgorecki2500
https://zapodaj.net/plik-BrcCAb9AUm
Ten to byl agent ^^
0
@kanver_ ten 41 bramek? Na miekko..
0
@kanver_ No w Bayernie moglby ladnie postrzelac jakby tam zostal na kilka lat.
0
@norbi77 trzeba wierzyc w Elche ;D
3
Psg jeszcze 5 wrzucilo xd
0
Bodoooooooooooooo
0
@A4ron tak to az nie ^^
2
Fajnie Bodo znowu kreci oby zaszli jak najdalej w tej edycji
0
@partymaker najlepiej wlaczyc tak 21:00 xd
1
Panie my idziemy na robote! Nie na piknik Panie!
10
@Kgorecki2500 obieraczka, nozem to pol ziemniaka by tajemniczo zniknelo XD
2
@escarabajo Klimala tez tam ladnie pozwiedzal swiat. Stany, Australia teraz Korea.
0
@marcin62 troche Grzesiu Rasiak sie przypomnial.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Pełka top komentator
38
Oby City pozamykalo im te japy.
0
@capricornusjrk o to to, chodzacy farmazon..
2
@kubix05 straznik teksasu, ale to chodzilo :D
0
@malicinho Na brave i safari mam
1
Koncowka meczu w Lizbonie dobry ogien.
0
Mourinho juz odpalony xd