5

@LAMC_10 kur8a konserwowe….

0

@FCB24 i to takiego dryblasa a nie pizdryka jak w sklepach sprzedaja

2

@FcPortoFan1999 oj dostal wtedy Valdes pod poprzeczke :D

7

@Luciano99 nie no az tak to nie

0

@Sulimo najlepsza wersja FC bez dwoch zdan, zadne malarie XD

2

@Kubsoleon Numer jeden moze i nie, ale na pewno w topce.

0

@Rastafarnianin ma przyciagac i robote jak widac robi :D

0

@Batys w Miłosza :D

0

Ale taka Jabulani to bym popykal ouaa

1

0

@kanver_ ten 41 bramek? Na miekko..

0

@kanver_ No w Bayernie moglby ladnie postrzelac jakby tam zostal na kilka lat.

0

@norbi77 trzeba wierzyc w Elche ;D

3

Psg jeszcze 5 wrzucilo xd

0

Bodoooooooooooooo

0

@A4ron tak to az nie ^^

2

Fajnie Bodo znowu kreci oby zaszli jak najdalej w tej edycji

0

@partymaker najlepiej wlaczyc tak 21:00 xd

1



Panie my idziemy na robote! Nie na piknik Panie!

10

@Kgorecki2500 obieraczka, nozem to pol ziemniaka by tajemniczo zniknelo XD

2

@escarabajo Klimala tez tam ladnie pozwiedzal swiat. Stany, Australia teraz Korea.

0

@marcin62 troche Grzesiu Rasiak sie przypomnial.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Pełka top komentator

38

Oby City pozamykalo im te japy.

0

@capricornusjrk o to to, chodzacy farmazon..

2

@kubix05 straznik teksasu, ale to chodzilo :D

0

@malicinho Na brave i safari mam

1

Koncowka meczu w Lizbonie dobry ogien.

0

Mourinho juz odpalony xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?