2

@Luciano99 Ukrainiec najlepsze. Po prostu.

2

@FcPortoFan1999 Oskar again w wyjściowym, zadomowiony można powiedzieć ;D

0

@LAMC_10 węgiel przerzuca?

5

Leo z rzutu wolnego


0

@Messi1000000 Freekick, ale trochę błąd bramkarza

2

Leo brama w Nowym Jorku. 2;2 z NYC.

2

Nie mogło tak city w LM ładować?

1

@blakkudium ale ten arabski komentarz to jest top topów xd nic nie rozumiem, ale sam głos robi robotę.

0

0

@Messibestplayerintheworld Zamora loading.

1

@Giwera po Ekstraklasę! Polonię też bym tam chętnie zobaczył.

2

Alaves jaki comeback z 0:3 na 3:4.

1

Ronald daje cenne 3 pkt, tyle i aż tyle mecz do zapomnienia.

1

Strzelić drugą i zamknąć ten mecz bo już Rayo zaczyna trochę szaleć

0

HSV dobry szpagat w kilka minut …

0

@Colon Lungren o to to, Bruce’a Willisa bym jeszcze do tej ekipy dodał, niestety schorowany od kilku lat, kiedyś nawet reklamował wódkę Sobieski. Stare dobre czasy kina akcji.

1

@Kapitan hawk jedyny potrafił przeskoczyć własny kapelusz

2

@BarcaaVEB @gumaz o Tobie.

1

@NeroTFP1 ten real na trzecim wygląda bajecznie :D

25

Oby bez urazów wrócili po tych Serbiach i Egiptach bo tu zaraz wjeżdża najważniejszy etap sezonu.

1

@FcPortoFan1999 Lewis to ten Pan od spodni jeansowych, tam jakiś Paulina strzelił trzy gole

1

@Kozinho. Zniszczyłby jej ego :D

2

Porto bramaaaaa

8

@Arden starsza jest tylko Marylka, sylwester w 2410 roku potwierdzony w TVP.

1

@ProMILs Taa, to prawda czasem zaskoczy czymś co powinno być w siatce, ale 18 lat nadal najlepsze przed nim :)

4



Maestro.

1

@don'T.R.I.P.e najważniejsze, że jesteśmy chronieni przed złośliwymi botami (;

0

@Ignareks Lunin trochę taki Joan Garcia dalej nie czytałem XD

10

Notatnik w odświeżonej wersji. Niby bardziej czytelnie, ale klasycznie nadal do du8y.

3

@Encore Pewnie po kieliszku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?