1LY0
Dołączył/a: marzec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Luciano99 Ukrainiec najlepsze. Po prostu.
2
@FcPortoFan1999 Oskar again w wyjściowym, zadomowiony można powiedzieć ;D
0
@LAMC_10 węgiel przerzuca?
5
Leo z rzutu wolnego
0
@Messi1000000 Freekick, ale trochę błąd bramkarza
2
Leo brama w Nowym Jorku. 2;2 z NYC.
2
Nie mogło tak city w LM ładować?
1
@blakkudium ale ten arabski komentarz to jest top topów xd nic nie rozumiem, ale sam głos robi robotę.
0
@Laminedependencia tu masz zacną
https://zapodaj.net/plik-3EKrtBvRsJ
0
@Messibestplayerintheworld Zamora loading.
1
@Giwera po Ekstraklasę! Polonię też bym tam chętnie zobaczył.
2
Alaves jaki comeback z 0:3 na 3:4.
1
Ronald daje cenne 3 pkt, tyle i aż tyle mecz do zapomnienia.
1
Strzelić drugą i zamknąć ten mecz bo już Rayo zaczyna trochę szaleć
0
HSV dobry szpagat w kilka minut …
0
@Colon Lungren o to to, Bruce’a Willisa bym jeszcze do tej ekipy dodał, niestety schorowany od kilku lat, kiedyś nawet reklamował wódkę Sobieski. Stare dobre czasy kina akcji.
1
@Kapitan hawk jedyny potrafił przeskoczyć własny kapelusz
2
@BarcaaVEB @gumaz o Tobie.
1
@NeroTFP1 ten real na trzecim wygląda bajecznie :D
25
Oby bez urazów wrócili po tych Serbiach i Egiptach bo tu zaraz wjeżdża najważniejszy etap sezonu.
1
@FcPortoFan1999 Lewis to ten Pan od spodni jeansowych, tam jakiś Paulina strzelił trzy gole
1
@Kozinho. Zniszczyłby jej ego :D
2
Porto bramaaaaa
8
@Arden starsza jest tylko Marylka, sylwester w 2410 roku potwierdzony w TVP.
1
@ProMILs Taa, to prawda czasem zaskoczy czymś co powinno być w siatce, ale 18 lat nadal najlepsze przed nim :)
4
Maestro.
1
@don'T.R.I.P.e najważniejsze, że jesteśmy chronieni przed złośliwymi botami (;
0
@Ignareks Lunin trochę taki Joan Garcia dalej nie czytałem XD
10
Notatnik w odświeżonej wersji. Niby bardziej czytelnie, ale klasycznie nadal do du8y.
3
@Encore Pewnie po kieliszku