1LY0
Dołączył/a: marzec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@esem91 ja to mam cyrki jak włączam Canal plus sport 1. Cała reszta plusów 2, 3 etc śmiga no jedynka jak ze strumyka. A co do Polsatu sport premium to zerknąłem teraz i nie no, normalnie jest wszystko jakościowo.
3
@michaleu ło Cię Panie nie mam pytań XD
1
@gumaz @Tak na pewno @flick odpisze Ci tak samo jak @jowita
2
@Encore miodowe lata TOP ^^
3
@Frimpong hahaha. Daj spokój, słoneczko przygrzało albo % bałwanowi wleciały :D
0
@Frimpong czemu nie jedziesz?
5
@pride1899 i dwie z rzutu karnego w tym.
2
@Batys jak Walduś neta nie było? Cycu co Ty własnego ojca oszukujesz?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@BojanKriKicz @jowita jak zwykle nie podziękowała.
3
Ewa szaleje, 2:0!
11
Ewaaaaaa brama w finale!
2
@Szklaner Dzień dobry Panie Marianie, jak tam zdrówko XD
1
@gumaz klucz to zarobić a się nie narobić cytując klasyka
5
Panie Paździoch chowaj Pan szybko te stare parówki!
Nie trzęś Pan jak dupa, ja w sanepidzie mam swoich ludzi.
No cześć jak tam u Was? Podobno macie być dzisiaj u nas? A kto @Giwera ? @gumaz ? Ktoś nowy? A kto?
Dzień dobry Panom kierownikom. @michaleu Państwowa Inspekcja Sanitarno-Epidemiologiczna. Jednego kebaba proszę.
1
MLS i w LA Galaxy z Reusem oglądałbym :D
1
@Batys Ty słuchaj co mówi poeta
1
@gumaz śledzie i bigos topka, ale jarzynowa to wygląda jakby ktoś bełta strzelił pod żabką
1
@michaleu panie, ale ja tu maturę mam
4
@Giwera I co tak siedzisz knurze opasly? Twojej nadziei gwiazdy już zgasły.. knurze opasly.
5
@LAMC_10 klapki I skiepy sztosiwo
0
@barteq a jaaak, nie żałowałem sobie luksusu :D
13
@AduŚ07 Winamp bearshare emule Skype gg to był musthave pulpitu. No i oczywiście explorer użyty raz w życiu, do pobrania Firefoksa.
18
Zakochany i oddany Barcelonie. Takich ludzi potrzebujemy.
1
Poplakalem sie w chuj
0
@Zoker taaa tak jak mówisz ^^ Ci normalni to ostatnie fotki z 2k19 a teraźniejsze sama patola. Jakieś ciasta z full rodziną i ojciec z flaszką w tle, albo z działki wszystkie mordy czerwone :D fejs w tych czasach to dno dna.
5
@maroon chłopaki nie płaczą ^^
1
@Giwera pupa wyżej!
1
@Adran360 dobry croissant
0
@Giwera ojj w pyte tych kozackich odcinków było. Ciężko wybrać taką topke.
Wal magistra na pewno.
Ogor
Portier
Afera kryminalna.
Kara mustafa!
Top scenka? Podobnie ciężko, ale chyba jak przyszła paczka do ferdka z Ameryki i myślał, że tam dolary są i pol odcinka z edziem chodził żeby ogarnąć 15 PLN za odbiór i gadka z Paździochem w kuchni:
Panie Marianie
Noo tylko nie Panie Marianie, Panie Marianie to dla przyjaciół. Ile tam tego może być?
Panie zostaw pan to bo to nie Pana jest.
Pan też to zostaw bo to własność poczty, ale rzeczywiście jakoś dziwnie śmierdzi.
Bo to gówno jest a nie pieniądze Hahahaha.
kara mustafa, to był też kozak odcinek…
Woźny niech zamknie ryj bo go każe usunąć z sali.
CISZA!