1LY0
Dołączył/a: marzec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@michaleu + Urugwaj bez Muslery :D
4
@Faro daj Pan spokój XD
0
@APTAPT Salma gdzie uderza Arsenal? Lyon? To jeszcze Bonmati, Graham i Ewa zostaną z topki. Ciekawie to będzie wyglądać w przyszłym sezonie.
1
@gumaz 880 xd
1
@RoberDzik oby Senegal!
0
@Colon FlashScore to taki klasyk także chyba jedna z najlepszych jeśli nie najlepsza. Applesports aż z ciekawości teraz pobrałem i chyba nie widzę możliwości sprawdzania statystyk zawodnika itd poza dodaniem do ulubionych teamów/rozgrywek? Także trochę słabo z tym apple a lubię posprawdzać takie ciekawostki. Superscore jeszcze polecam Ci zerknąć tam jest sporo informacji.
3
„Al-Nassr prowadzone przez Cristiano Ronaldo i Jorge Jesúsa”
Króciutko :D
1
@Spider_Man niech wygra Afryka
3
@blakkudium no ładnie zwolniony w kwietniu z Arabii a mundial i tak zaliczy :D
1
@Eto'o9 R10 z NZ przy korzystnym wyniku może się uda z 30 minut popatrzeć na gościa.
2
Hamza ładuj z baniaka
0
Ale maści Egipt aj aj aj
2
No i pięknie! Brawo Egipt !
0
@Xaviball Urugwaj Arabia o północy może być ciekawy ^^
0
@PanMietek jako chłop zawsze biorę najmniejsze wersje bo wygodnie w kieszeń wrzucić, jak dziewczyna śmiga z torebką to niech bierze Pro (;
@MesQueUnClub_87 aaa to dobrze, że nie dopłacałem ^^
0
@Frimpong dobra fucha, może nawet jakieś konferencje prasowe zaliczy
3
Mielcar chyba lekko dziabnięty ^^
3
@michaleu Brazylia Maroko, szybkie spanie żeby na 6:00 wstać na Turasów :D
6
@gumaz co zezwymiotowała się świnia na dywan i jeszcze obrus ściągła
6
@Dari0G jak pisałeś ten komentarz to już pewnie roweru nie było.
3
@gumaz siedzę na kanapie a nogi same podskoczyły.. dramat z takimi imbecylami
25
Zwykły dzień w Stanach, a to dopiero początek mundialu :D
4
@gumaz z soboty na niedzielę to na miękko, gorzej w tygodniu taka akcje przeprowadzić :D
0
@armat94 uuu Roteiro zazdro.
6
A kurakao drink mówi to Wam coś? Sobota 18:00.
@gumaz @Giwera @michaleu
https://zapodaj.net/plik-bRLrYUH2HR
2
@FcPortoFan1999 Ja, ja, fantastische Schuhe.
3
@Luciano99 Panini 2006/2010 się zbierało, dwa plny za 5 naklejek od razu dzień był lepszy :D
6
No coraz lepsze te ceny XD
2
@DragonxNF jeszcze @gumaz chyba, że on na urwipołcie pojechał do cynamona i lansuje jakieś laski.
5
@ranger3120 Mamuśka Ty mi chyba nie chcesz powiedzieć, że ojciec robi XD