2

@michaleu + Urugwaj bez Muslery :D

4

@Faro daj Pan spokój XD

0

@APTAPT Salma gdzie uderza Arsenal? Lyon? To jeszcze Bonmati, Graham i Ewa zostaną z topki. Ciekawie to będzie wyglądać w przyszłym sezonie.

1

@gumaz 880 xd

1

@RoberDzik oby Senegal!

0

@Colon FlashScore to taki klasyk także chyba jedna z najlepszych jeśli nie najlepsza. Applesports aż z ciekawości teraz pobrałem i chyba nie widzę możliwości sprawdzania statystyk zawodnika itd poza dodaniem do ulubionych teamów/rozgrywek? Także trochę słabo z tym apple a lubię posprawdzać takie ciekawostki. Superscore jeszcze polecam Ci zerknąć tam jest sporo informacji.

3

„Al-Nassr prowadzone przez Cristiano Ronaldo i Jorge Jesúsa”

Króciutko :D

1

@Spider_Man niech wygra Afryka

3

@blakkudium no ładnie zwolniony w kwietniu z Arabii a mundial i tak zaliczy :D

1

@Eto'o9 R10 z NZ przy korzystnym wyniku może się uda z 30 minut popatrzeć na gościa.

2

Hamza ładuj z baniaka

0

Ale maści Egipt aj aj aj

2

No i pięknie! Brawo Egipt !

0

@Xaviball Urugwaj Arabia o północy może być ciekawy ^^

0

@PanMietek jako chłop zawsze biorę najmniejsze wersje bo wygodnie w kieszeń wrzucić, jak dziewczyna śmiga z torebką to niech bierze Pro (;

@MesQueUnClub_87 aaa to dobrze, że nie dopłacałem ^^

0

@Frimpong dobra fucha, może nawet jakieś konferencje prasowe zaliczy

3

Mielcar chyba lekko dziabnięty ^^

3

@michaleu Brazylia Maroko, szybkie spanie żeby na 6:00 wstać na Turasów :D

6

@gumaz co zezwymiotowała się świnia na dywan i jeszcze obrus ściągła

6

@Dari0G jak pisałeś ten komentarz to już pewnie roweru nie było.

3

@gumaz siedzę na kanapie a nogi same podskoczyły.. dramat z takimi imbecylami

25

Zwykły dzień w Stanach, a to dopiero początek mundialu :D

4

@gumaz z soboty na niedzielę to na miękko, gorzej w tygodniu taka akcje przeprowadzić :D

0

@armat94 uuu Roteiro zazdro.

6

A kurakao drink mówi to Wam coś? Sobota 18:00.

@gumaz @Giwera @michaleu

https://zapodaj.net/plik-bRLrYUH2HR

2

@FcPortoFan1999 Ja, ja, fantastische Schuhe.

3

@Luciano99 Panini 2006/2010 się zbierało, dwa plny za 5 naklejek od razu dzień był lepszy :D

6



No coraz lepsze te ceny XD

2

@DragonxNF jeszcze @gumaz chyba, że on na urwipołcie pojechał do cynamona i lansuje jakieś laski.

5

@ranger3120 Mamuśka Ty mi chyba nie chcesz powiedzieć, że ojciec robi XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?