1LY0
Dołączył/a: marzec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kluivert_P i pijaków! Bo każdy pijak to złodziej.
1
@Sulimo o cieeeee chwała ;o
0
Na spokojnie mecz po meczu iść po swoje. Najważniejsze żeby nas omijały kontuzje.
Końcówka sezonu to najcięższa przeprawa. Kwiecień trzeba wytrzymać bo grafik napięty jak plandeka na żuku.
0
@ranger3120 nie no mnie przekonał (;
3
Dobrze się będzie spało po takim meczu :D
1
Po przerwie na 3:0 i zamykamy mecz.
0
Ferran dziś kocur
0
Szkoda Olmo.
Pedri maestro,
0
Ładnie sharky :)
0
https://zapodaj.net/plik-ukzOzuY7El
Vamooooos❤️
9
Pięknie dziewczyny. Po kolejny finał z rzędu ❤️
2
Ależ ładują z wolnych :D
1
@Kapitan hawk ekstra to zrobiła :) wejście za Ewę i dwie lufy.
2
@Kondziubarca herr Flick nie miał wyjścia i musiał posłuchać potężnego bora.
2
Pięknie czwóreczka :)
1
Fajnie Salma dziś miesza.
1
@wpwelement kurła faktycznie :D pozdrawiam również!
2
https://zapodaj.net/plik-F1bzG7gBPo
Jazda dziewczyny!
2
Ewcia poproszę o brameczkę z wilkami, a najlepiej ze dwie :D
4
@NeroTFP1 Hiszpania mordo na miękko to bierze
0
@NeroTFP1 żołądkowa figa będzie się lała.
1
@Eklerek nic mnie tak nie wkur jak drogowi bandyci szczególnie jak przygłup jeden z drugim wsiada po %.
30
Prawidłowo. To jest dyscyplina, dlatego wszystko zmierza w dobrym kierunku i funkcjonuje. Szkoda, że nie wyłamał XD
1
@Omoziu moim zdaniem wałek. Lepiej poprosić kogoś kto będzie w Barcelonie na fb są grupy może ktoś kupi za drobny procent :) ewentualnie strona Barcelony, ale to wieczne czekanie. Reasumując z tej strony bym nie brał.
1
@fart nie opłacili rachunków XD
0
@Pedri16Future a scooby to reksio?
11
Ciężki maraton nas czeka w nadchodzących dniach. Dzisiaj z Osasuną aby wygrać obojętne jak i bez kontuzji. 3 punkty najważniejsze.
11
No i pięknie Panie z Arsenalu :D
Teraz Arteta z chłopakami poproszę :)
1
@Kengo na razie 3 po VARZE XD