0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kluivert_P i pijaków! Bo każdy pijak to złodziej.

1

@Sulimo o cieeeee chwała ;o

0

Na spokojnie mecz po meczu iść po swoje. Najważniejsze żeby nas omijały kontuzje.

Końcówka sezonu to najcięższa przeprawa. Kwiecień trzeba wytrzymać bo grafik napięty jak plandeka na żuku.

0

@ranger3120 nie no mnie przekonał (;

3

Dobrze się będzie spało po takim meczu :D

1

Po przerwie na 3:0 i zamykamy mecz.

0

Ferran dziś kocur

0

Szkoda Olmo.
Pedri maestro,

0

Ładnie sharky :)

0

9

Pięknie dziewczyny. Po kolejny finał z rzędu ❤️

2

Ależ ładują z wolnych :D

1

@Kapitan hawk ekstra to zrobiła :) wejście za Ewę i dwie lufy.

2

@Kondziubarca herr Flick nie miał wyjścia i musiał posłuchać potężnego bora.

2

Pięknie czwóreczka :)

1

Fajnie Salma dziś miesza.

1

@wpwelement kurła faktycznie :D pozdrawiam również!

2

2

Ewcia poproszę o brameczkę z wilkami, a najlepiej ze dwie :D

4

@NeroTFP1 Hiszpania mordo na miękko to bierze

0

@NeroTFP1 żołądkowa figa będzie się lała.

1

@Eklerek nic mnie tak nie wkur jak drogowi bandyci szczególnie jak przygłup jeden z drugim wsiada po %.


30

Prawidłowo. To jest dyscyplina, dlatego wszystko zmierza w dobrym kierunku i funkcjonuje. Szkoda, że nie wyłamał XD

1

@Omoziu moim zdaniem wałek. Lepiej poprosić kogoś kto będzie w Barcelonie na fb są grupy może ktoś kupi za drobny procent :) ewentualnie strona Barcelony, ale to wieczne czekanie. Reasumując z tej strony bym nie brał.

1

@fart nie opłacili rachunków XD

0

@Pedri16Future a scooby to reksio?

11

Ciężki maraton nas czeka w nadchodzących dniach. Dzisiaj z Osasuną aby wygrać obojętne jak i bez kontuzji. 3 punkty najważniejsze.

11

No i pięknie Panie z Arsenalu :D

Teraz Arteta z chłopakami poproszę :)

1

@Kengo na razie 3 po VARZE XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?