0

Rapha na bombie XD

1

@gumaz
Z kim byłeś wczoraj wieczorem?
Sam
Ktoś to potwierdzi?

1

@brzucho tak łatwe, że sam się pogubiłeś.

0

@mekston Zaraz będą dymy od żuniora

0

@Antimadridista_WR bardziej jako zawodnik mi chodziło :D Ale w biurze też ciekawie mogłoby być

3

@Michu94 szkoda, że zlatana już tam nie ma XD

0

https://zapodaj.net/plik-iuAho2K6b2

Czyhrynskiego brakuje.

0

@Antimadridista_WR pewnie osobiście je przecenił.

2

@Batys dokładnie.

15

@Zoker a na śmieciarce to jakaś ujma? Ktoś musi to sprzątać.

1

@Ojciec5tkidzieci i ten Kukiz na trzecim xd

16

Widzę parcie na szkło nawet na emeryturce

4

https://zapodaj.net/plik-WeQPYvws1g

Żadna praca nie hańbi

1

https://zapodaj.net/plik-nlddsgbJXN

Carlos już na ps1 grał chyba przez Bluetooth XD

8

Dziękować za tych dwóch :) aby Bernal się wylizał z kontuzji bo papiery też są spore.

4

GTA Vice City:

„Akcja GTA Vice City rozgrywa się w 1986 roku. Gdy wychodziła w roku 2002, to był taki cudny retro vibe lat osiemdziesiątych. Nadal jest. Nawiązania do klasyków kina i telewizji oraz muzyka z epoki. No sam miód.

No właśnie.

Gdy ta gra miała premierę to od czasów, w których się dzieje akcja, graczy dzieliło zaledwie 16 lat. Od dnia premiery GRY dzieli nas... 23 lata xD. Matematykę zostawiam wam. Więc Vice City nie jest grą retro z powodu fabuły tylko z powodu tego, że jest to klasyczny "staroć". Pójdźmy dalej! Jest grubo.

Gdyby dziś taka gra retro jak Vice City miała mieć premierę to... akcja działaby się w… 2009 roku, a w jej fabule znalazłyby się takie "retro" nawiązania popkulturowe jak "Mroczny Rycerz" Nolana, pierwszy "Iron Man" czy 'Kung Fu Panda". W radiu w grze leciałby takie retro hity jak Katy Perry – “I Kissed a Girl” , Coldplay – “Viva La Vida”, Kings of Leon – “Sex on Fire”, czy Linkin Park – “What I’ve Done”.

To wszystko działo się dokładnie 16 lat temu. Future is now OLD MAN. Pora umierać.”

Kurde prawie ćwierć wieku od premiery Vice City, kiedy to uleciało.

2

@Batys u nas taka czysta woda, że nawet krokodyle uciekają xd

11

Do końca kariery w Barcelonie XD

1

I górnik z czerwem XD i jeszcze brama xD

0

@FcPortoFan1999 zawał pewnie

6

Fajny zawodnik tylko te kontuzje niszczące jak Marco Reusa ;/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dzisiaj wałki nie przeszły to i wtopili ;)

1

Komentarz z białej:

„Miała być paka a jest sr*ka”

❤️

2

Wieczorem robimy +6 a biali wyjazd owce wyprowadzać.

1

Pięknie Walencja ;) dziękować, wierzyłem od rana, jest moc ❤️

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jak nie karny to own XD to się kurła trzeba nazywać sreal.

6

Valencia walić drugą, bo zaraz następny karny dostaną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?