1LY0
Dołączył/a: marzec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rapha na bombie XD
1
@gumaz
Z kim byłeś wczoraj wieczorem?
Sam
Ktoś to potwierdzi?
1
@brzucho tak łatwe, że sam się pogubiłeś.
0
@mekston Zaraz będą dymy od żuniora
0
@Antimadridista_WR bardziej jako zawodnik mi chodziło :D Ale w biurze też ciekawie mogłoby być
3
@Michu94 szkoda, że zlatana już tam nie ma XD
0
https://zapodaj.net/plik-iuAho2K6b2
Czyhrynskiego brakuje.
0
@Antimadridista_WR pewnie osobiście je przecenił.
2
@Batys dokładnie.
15
@Zoker a na śmieciarce to jakaś ujma? Ktoś musi to sprzątać.
1
@Ojciec5tkidzieci i ten Kukiz na trzecim xd
16
Widzę parcie na szkło nawet na emeryturce
4
https://zapodaj.net/plik-WeQPYvws1g
Żadna praca nie hańbi
1
https://zapodaj.net/plik-nlddsgbJXN
Carlos już na ps1 grał chyba przez Bluetooth XD
8
Dziękować za tych dwóch :) aby Bernal się wylizał z kontuzji bo papiery też są spore.
4
GTA Vice City:
„Akcja GTA Vice City rozgrywa się w 1986 roku. Gdy wychodziła w roku 2002, to był taki cudny retro vibe lat osiemdziesiątych. Nadal jest. Nawiązania do klasyków kina i telewizji oraz muzyka z epoki. No sam miód.
No właśnie.
Gdy ta gra miała premierę to od czasów, w których się dzieje akcja, graczy dzieliło zaledwie 16 lat. Od dnia premiery GRY dzieli nas... 23 lata xD. Matematykę zostawiam wam. Więc Vice City nie jest grą retro z powodu fabuły tylko z powodu tego, że jest to klasyczny "staroć". Pójdźmy dalej! Jest grubo.
Gdyby dziś taka gra retro jak Vice City miała mieć premierę to... akcja działaby się w… 2009 roku, a w jej fabule znalazłyby się takie "retro" nawiązania popkulturowe jak "Mroczny Rycerz" Nolana, pierwszy "Iron Man" czy 'Kung Fu Panda". W radiu w grze leciałby takie retro hity jak Katy Perry – “I Kissed a Girl” , Coldplay – “Viva La Vida”, Kings of Leon – “Sex on Fire”, czy Linkin Park – “What I’ve Done”.
To wszystko działo się dokładnie 16 lat temu. Future is now OLD MAN. Pora umierać.”
Kurde prawie ćwierć wieku od premiery Vice City, kiedy to uleciało.
2
@Batys u nas taka czysta woda, że nawet krokodyle uciekają xd
11
Do końca kariery w Barcelonie XD
1
I górnik z czerwem XD i jeszcze brama xD
0
@FcPortoFan1999 zawał pewnie
6
Fajny zawodnik tylko te kontuzje niszczące jak Marco Reusa ;/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dzisiaj wałki nie przeszły to i wtopili ;)
1
Komentarz z białej:
„Miała być paka a jest sr*ka”
❤️
2
Wieczorem robimy +6 a biali wyjazd owce wyprowadzać.
1
Pięknie Walencja ;) dziękować, wierzyłem od rana, jest moc ❤️
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jak nie karny to own XD to się kurła trzeba nazywać sreal.
6
Valencia walić drugą, bo zaraz następny karny dostaną