5

Jeden strzał i gol - nowe nie znałem XD

2

Do szatni brama najlepsza kara ❤️

1

@kuz wygrana barcy w lidze będzie jeszcze lepiej smakować :D

1

@Sapos93 nic nowego xd ten cały Jarek to odklejeniec na maksa xD

13

Szybkie prowadzenie i Yamal z Kounde odpoczywać.

2

Capita wszedł i pozamiatał XD

1

@Kapitan hawk szkoda niedzieli na nerwy

0

@SelloutCrowd bez kitu jeszcze jakby dembouz wrzucił bramę na wagę ich zwycięstwa to już w ogóle Helena mam zawał XD

0

Są plusy są minusy. Atletico zwiększyło stratę do nas, ale i espanyol wyszedł ze strefy spadkowej. Eh jak żyć.

12

Czyli w skrócie, Ansu jest cienki jak sik pająka, ale Herr Flick sobie oszczędził :D

0

Kurła nawet komentarzy nie było wtedy XD ale ten czas leci.

1

@Zoker nie przypominaj nawet Rudigera.. nosi na samą myśl.. czubek

37

Jeden z lepszych free transferów ostatnich lat :D

1

Xavi jako coach Brazylii ? Ciekawie XD

0

@Mezocyklon87 planica 2005 najlepszy konkurs ever XD

3

@LOPEZ16 ten wolny rodrigueza z helwetami to do dziś nie wiem jak wyjął.

21

Żal Roberta i tego cholernego 2020 roku podobnie jak 2021 :(

0

Odezwał się ten co idealnie sędziował XD

2

@wpwelement zajeżdżanie drogi i zwalnianie celowo przed maską co do reszty Twojej również się zgadzam.

Dodam jeszcze, jak światło już miga, ale przecież stara babka musi wejść i przełazić na czerwonym mimo, że wie iż nie zdąży to co do pieszych.

7

Ale durne zapiski w kontrakcie.. temu praktycznie nie gra ;/

1

@Sulimo aktualnie chyba Vanderson najlepsza opcja, ale na ławkę nie będzie chciał.

4

@Lanosss weź nie strasz XD

2

@Michu94 polecam biografię Ibry xD kozak jest.

0

@T^L wywalczone XD

0

@PuszkinFan to już kwestia wyboru :) jakoś elektrycznych nie lubię pewnie temu, że w chacie, wolę wyjść i na zewnątrz działać. Wszystko w nim piekę. Ziemniaki, różne mięsa. No kwestia wyboru tak na prawdę.

Elektryka też niby można na zewnątrz, ale tak jak mówię kwestia wyboru.

0

@PuszkinFan osobiście na tarasie mam gazowy :)

Mogę podesłać foto jak coś.

5

@mekston „36-letni napastnik, mąż Anny Lewandowskiej”

Najważniejsza część wypowiedzi :D

2

Niestety niszczony przez kontuzje jak Marco Reus :/

0

Cyrk Zalewski normalnie…

0

@Rifek jakie miasto ;>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?