1LY0
Dołączył/a: marzec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jeden strzał i gol - nowe nie znałem XD
2
Do szatni brama najlepsza kara ❤️
1
@kuz wygrana barcy w lidze będzie jeszcze lepiej smakować :D
1
@Sapos93 nic nowego xd ten cały Jarek to odklejeniec na maksa xD
13
Szybkie prowadzenie i Yamal z Kounde odpoczywać.
2
Capita wszedł i pozamiatał XD
1
@Kapitan hawk szkoda niedzieli na nerwy
0
@SelloutCrowd bez kitu jeszcze jakby dembouz wrzucił bramę na wagę ich zwycięstwa to już w ogóle Helena mam zawał XD
0
Są plusy są minusy. Atletico zwiększyło stratę do nas, ale i espanyol wyszedł ze strefy spadkowej. Eh jak żyć.
12
Czyli w skrócie, Ansu jest cienki jak sik pająka, ale Herr Flick sobie oszczędził :D
0
Kurła nawet komentarzy nie było wtedy XD ale ten czas leci.
1
@Zoker nie przypominaj nawet Rudigera.. nosi na samą myśl.. czubek
37
Jeden z lepszych free transferów ostatnich lat :D
1
Xavi jako coach Brazylii ? Ciekawie XD
0
@Mezocyklon87 planica 2005 najlepszy konkurs ever XD
3
@LOPEZ16 ten wolny rodrigueza z helwetami to do dziś nie wiem jak wyjął.
21
Żal Roberta i tego cholernego 2020 roku podobnie jak 2021 :(
0
Odezwał się ten co idealnie sędziował XD
2
@wpwelement zajeżdżanie drogi i zwalnianie celowo przed maską co do reszty Twojej również się zgadzam.
Dodam jeszcze, jak światło już miga, ale przecież stara babka musi wejść i przełazić na czerwonym mimo, że wie iż nie zdąży to co do pieszych.
7
Ale durne zapiski w kontrakcie.. temu praktycznie nie gra ;/
1
@Sulimo aktualnie chyba Vanderson najlepsza opcja, ale na ławkę nie będzie chciał.
4
@Lanosss weź nie strasz XD
2
@Michu94 polecam biografię Ibry xD kozak jest.
0
@T^L wywalczone XD
0
@PuszkinFan to już kwestia wyboru :) jakoś elektrycznych nie lubię pewnie temu, że w chacie, wolę wyjść i na zewnątrz działać. Wszystko w nim piekę. Ziemniaki, różne mięsa. No kwestia wyboru tak na prawdę.
Elektryka też niby można na zewnątrz, ale tak jak mówię kwestia wyboru.
0
@PuszkinFan osobiście na tarasie mam gazowy :)
Mogę podesłać foto jak coś.
5
@mekston „36-letni napastnik, mąż Anny Lewandowskiej”
Najważniejsza część wypowiedzi :D
2
Niestety niszczony przez kontuzje jak Marco Reus :/
0
Cyrk Zalewski normalnie…
0
@Rifek jakie miasto ;>