1LY0
Dołączył/a: marzec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@michaleu to pewnie @gumaz do niej pisał na fb o foteczki. Niegrzeczny.
1
@michaleu złoto scena, złoto serial. Nie ma dnia żebym nie odpalił jakiegoś odcinka w tv.
2
@LAMC_10 do wygrania rozumiem, że Żuk 2000 i 100 kilogramowy worek pysznych ziemniaków ufundowany przez firmę Kartoflex? jak tak to pewnie, że Stasiek. Normalnie Stanisław Ignacy Mickiewicz coś Ty do szkoły nie chodził?
1
@July_6_BcN też mi gdzieś mignęła na fb, ale kurde w 80% jestem pewien, że to jakiś agent stąd :D
7
Jak majoweczka to goloneczka.
@Giwera @gumaz @michaleu
1
@michaleu Hahah portier kozak odcinek.
Kiepski powrót 16:00 przyniósł sześć piw.
A co to Pana gówno obchodzi ile ja piw przyniosłem?
Bo piwo to nie jest tania rzecz a Pan jesteś osobą niepracującą więc zachodzi pytanie skąd ma Pan środki na alkohol.
0
@Giwera a tego ogóra to se pan do słoja wpierdziel i wodą zalej. Epicka postać z drugoplanowych po Draczu mój faworyt.
3
Lecę po kanałach w tv, patrzę kiepscy, odpalam a tam przypominajka „wspaniałego” mundialu, na majku duet Mati Borek i Roman Kolton.
https://zapodaj.net/plik-7YfdPZVDvY
@gumaz @Giwera @michaleu
4
https://zapodaj.net/plik-sAHwLFqEw3
Grzałka wrzucona na YouTube to klasyczek musi być.
@gumaz @Giwera @michaleu
Nowym sąsiadem Waszym będę.
5
Do kadry go
9
Chłop taką atmosferkę tam skleił, że żal się rozstawać :D
2
Po fotce myślałem, że to jego syn.
1
Bednarek czerwo ^^
6
@gumaz tak więc wypijmy za to
2
@LAMC_10 fajny hantelek ten czarny
5
@Gibbon_FCB chciałbym zobaczyć Flicka za czasów Leo Luisa i Neymara ^^
7
@Arden Ruud Gullit naszych czasów XD
0
Całkiem zacny ten nowy scoreboard
0
@BorzyKrzys staram sie nie spać w dzień bo potem w nocy katorga do 3:00 z boku na bok ^^
0
@severius jak tak to od razu odpalam DAZN.
1
Ten tam znowu godzinę doliczył?
0
Jeszcze 24 minuty do rzutu karnego
9
Haiti, Jordania, Wyspy Przylądka, Katar, jakieś niebieskie drinki
Chryste, ale tartak
3
@JimMorrisonFCB żarty żartami przyjacielu, ale nie takimi mocnymi.
27
Brak awansu na mundial
Być może zakończenie w reprezentacji.
Być może odejście z Barcelony.
Za dużo.. za dużo na raz.
2
@July_6_BcN serduszko rozmiękczone totalnie
13
Szkoda bardzo
2
Smutno tak po prostu..
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
2 celne oddali 2 bramki strzelili kurła boli