4

@michaleu to pewnie @gumaz do niej pisał na fb o foteczki. Niegrzeczny.

1

@michaleu złoto scena, złoto serial. Nie ma dnia żebym nie odpalił jakiegoś odcinka w tv.

2

@LAMC_10 do wygrania rozumiem, że Żuk 2000 i 100 kilogramowy worek pysznych ziemniaków ufundowany przez firmę Kartoflex? jak tak to pewnie, że Stasiek. Normalnie Stanisław Ignacy Mickiewicz coś Ty do szkoły nie chodził?

1

@July_6_BcN też mi gdzieś mignęła na fb, ale kurde w 80% jestem pewien, że to jakiś agent stąd :D

7



Jak majoweczka to goloneczka.

@Giwera @gumaz @michaleu

1

@michaleu Hahah portier kozak odcinek.

Kiepski powrót 16:00 przyniósł sześć piw.
A co to Pana gówno obchodzi ile ja piw przyniosłem?
Bo piwo to nie jest tania rzecz a Pan jesteś osobą niepracującą więc zachodzi pytanie skąd ma Pan środki na alkohol.

0

@Giwera a tego ogóra to se pan do słoja wpierdziel i wodą zalej. Epicka postać z drugoplanowych po Draczu mój faworyt.

3

Lecę po kanałach w tv, patrzę kiepscy, odpalam a tam przypominajka „wspaniałego” mundialu, na majku duet Mati Borek i Roman Kolton.

https://zapodaj.net/plik-7YfdPZVDvY

@gumaz @Giwera @michaleu

4

https://zapodaj.net/plik-sAHwLFqEw3

Grzałka wrzucona na YouTube to klasyczek musi być.
@gumaz @Giwera @michaleu
Nowym sąsiadem Waszym będę.

5



Do kadry go

9

Chłop taką atmosferkę tam skleił, że żal się rozstawać :D

2

Po fotce myślałem, że to jego syn.

1

Bednarek czerwo ^^

6

@gumaz tak więc wypijmy za to

2

@LAMC_10 fajny hantelek ten czarny

5

@Gibbon_FCB chciałbym zobaczyć Flicka za czasów Leo Luisa i Neymara ^^

7

@Arden Ruud Gullit naszych czasów XD

0

Całkiem zacny ten nowy scoreboard

0

@BorzyKrzys staram sie nie spać w dzień bo potem w nocy katorga do 3:00 z boku na bok ^^

0

@severius jak tak to od razu odpalam DAZN.

1

Ten tam znowu godzinę doliczył?

0

Jeszcze 24 minuty do rzutu karnego

9

Haiti, Jordania, Wyspy Przylądka, Katar, jakieś niebieskie drinki

Chryste, ale tartak

3

@JimMorrisonFCB żarty żartami przyjacielu, ale nie takimi mocnymi.

27

Brak awansu na mundial
Być może zakończenie w reprezentacji.
Być może odejście z Barcelony.

Za dużo.. za dużo na raz.

2

@July_6_BcN serduszko rozmiękczone totalnie

13

Szkoda bardzo


2

Smutno tak po prostu..

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

2 celne oddali 2 bramki strzelili kurła boli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?