26artur10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Grudziądz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już nie można patrzeć na te komentarze... Czy nowy zawodnik który przychodzi do klubu musi być identyczny do poprzednika? Skoro zapowiedzieli rewolucję to ją zrobią. I być może obejmie to również taktykę jak i wykorzystanie potencjału zawodników, nowy sezon, nowe zaskoczenie rywali. Idąc śladem waszych narzekań Alvesa też mamy wymienić na takiego obrońcę który nie potrafi celnie dograć górnej piłki ze skrzydła?
1
Myślałem, że wytrzymam ale gdy przeczytałem o łzach Daniego samoczynnie moje również poleciały...spoczywaj w pokoju, dziekuję za lige...
0
Ale Ty tak serio umyślnie robisz z siebie idiotę?
0
Na stronie heinekena, polecam, kup piwo i kodem aktywuj transmisję, jakość bardzo bardzo dobra.
0
Co do Alvesa to się z Tobą zgadzam, wykonał naprawdę dużo pracy, a gdyby był wspierany przez kolegę z zespołu przy akcjach Di Marii to kto wie jak ten mecz mógłby wyglądać...
0
Ale zrymowałeś
0
Atletico* czy tak trudno to pojąć? -.-
0
mięsko od sera haha
0
.....Niech się zgraja, a będzie miazga
0
Neymar-Messi-Alexis
0
jak myślicie Ronaldo na urodziny dostał nowy scenariusz do odegrania?
0
Ja, już się nie mogę doczekać, myślę, że obie 11-nastki zadbają o dobre widowisko.
0
Chodzi Ci o tego gola?
0
W ostatnim czasie był obecny na sporej ilości treningów co pomogło mu się zgrać z drużyną i zrozumieć styl gry Barcelony, podszkolił język przez co zrozumienie na boisku z kolegami będzie o wiele prostsze i jestem przekonany, że teraz będzie mu się grało zdecydowanie łatwiej... TAKA PRAWDA DESTRO.
0
popłakałem sie razem z nim....
0
Z City nic nie pokazał? człowieku Ty chyba meczu nie oglądałeś, był jednym z najjaśniejszych zawodników meczu, był wszędzie, w ataku, pomocy i kiedy trzeba było w obronie, wypracowywał okazje kolegom z drużyny, bo on sam był kryty w polu karnym przez 2-3 "niebieskich" Najpierw oglądaj, a potem się wypowiadaj....
0
" całe to konto to jedna wielka fikcja. Nie nazywam się Mikołaj, nie mieszkam w Warszawie, nie jestem fanem Legii. Po prostu do profilu brałem "popularne" odpowiedzi. "
0
BUL BUL BUL BUL BUL BUL BUL BUL BUL BUL BUL BUL BUL
0
racja
0
Podobno Ney jedzie już na oparach więc Tata mógłby mu dać trochę wolnego przy dobrym rezultacie z poprzedniego meczu i wpuścić takiego Dongou przykładowo
0
niech mi ktoś wytłumaczy za co kolega poniżej został zminusowany? aż takie zazdro was bierze, że strona o rywalu ma wyższy poziom i jest prowadzona Z PASJĄ?
0
Z ta formą Pedro byłbym jeszcze ostrożny, zobaczymy jak się zaprezentuje w dalszych meczach, na razie to krok naprzód ale w przypadku Pedro taki krok kilkakrotnie kończył się dwoma krokami w tył.
0
To żeś się chłopie wykazał...
0
Alexis asystował przy golu Neya.
0
ale armata !
0
Zasłużył
0
Zaczyna sie ta sama bajka która była z Tito... mecz totalnie do usunięcia z pamięci a oni próbują nam wmówić, że jak najbardziej na plus..
0
Nie rozumiem kto Cie ciągle minusuje(bo widze ze to juz nie pierwszy raz) skoro Twoje wypowiedzi nie mają w sobie niczego negatywnego.
0
no kuwa nie zabroni!!!
0
zwracam honor ;)