0

Już nie można patrzeć na te komentarze... Czy nowy zawodnik który przychodzi do klubu musi być identyczny do poprzednika? Skoro zapowiedzieli rewolucję to ją zrobią. I być może obejmie to również taktykę jak i wykorzystanie potencjału zawodników, nowy sezon, nowe zaskoczenie rywali. Idąc śladem waszych narzekań Alvesa też mamy wymienić na takiego obrońcę który nie potrafi celnie dograć górnej piłki ze skrzydła?

1

Myślałem, że wytrzymam ale gdy przeczytałem o łzach Daniego samoczynnie moje również poleciały...spoczywaj w pokoju, dziekuję za lige...

0

Ale Ty tak serio umyślnie robisz z siebie idiotę?

0

Na stronie heinekena, polecam, kup piwo i kodem aktywuj transmisję, jakość bardzo bardzo dobra.

0

Co do Alvesa to się z Tobą zgadzam, wykonał naprawdę dużo pracy, a gdyby był wspierany przez kolegę z zespołu przy akcjach Di Marii to kto wie jak ten mecz mógłby wyglądać...

0

Ale zrymowałeś

0

Atletico* czy tak trudno to pojąć? -.-

0

mięsko od sera haha

0

.....Niech się zgraja, a będzie miazga

0

Neymar-Messi-Alexis

0

jak myślicie Ronaldo na urodziny dostał nowy scenariusz do odegrania?

0

Ja, już się nie mogę doczekać, myślę, że obie 11-nastki zadbają o dobre widowisko.

0

Chodzi Ci o tego gola?

0

W ostatnim czasie był obecny na sporej ilości treningów co pomogło mu się zgrać z drużyną i zrozumieć styl gry Barcelony, podszkolił język przez co zrozumienie na boisku z kolegami będzie o wiele prostsze i jestem przekonany, że teraz będzie mu się grało zdecydowanie łatwiej... TAKA PRAWDA DESTRO.

0

popłakałem sie razem z nim....

0

Z City nic nie pokazał? człowieku Ty chyba meczu nie oglądałeś, był jednym z najjaśniejszych zawodników meczu, był wszędzie, w ataku, pomocy i kiedy trzeba było w obronie, wypracowywał okazje kolegom z drużyny, bo on sam był kryty w polu karnym przez 2-3 "niebieskich" Najpierw oglądaj, a potem się wypowiadaj....

0

" całe to konto to jedna wielka fikcja. Nie nazywam się Mikołaj, nie mieszkam w Warszawie, nie jestem fanem Legii. Po prostu do profilu brałem "popularne" odpowiedzi. "

0

BUL BUL BUL BUL BUL BUL BUL BUL BUL BUL BUL BUL BUL

0

racja

0

Podobno Ney jedzie już na oparach więc Tata mógłby mu dać trochę wolnego przy dobrym rezultacie z poprzedniego meczu i wpuścić takiego Dongou przykładowo

0

niech mi ktoś wytłumaczy za co kolega poniżej został zminusowany? aż takie zazdro was bierze, że strona o rywalu ma wyższy poziom i jest prowadzona Z PASJĄ?

0

Z ta formą Pedro byłbym jeszcze ostrożny, zobaczymy jak się zaprezentuje w dalszych meczach, na razie to krok naprzód ale w przypadku Pedro taki krok kilkakrotnie kończył się dwoma krokami w tył.

0

To żeś się chłopie wykazał...

0

Alexis asystował przy golu Neya.

0

ale armata !

0

Zasłużył

0

Zaczyna sie ta sama bajka która była z Tito... mecz totalnie do usunięcia z pamięci a oni próbują nam wmówić, że jak najbardziej na plus..

0

Nie rozumiem kto Cie ciągle minusuje(bo widze ze to juz nie pierwszy raz) skoro Twoje wypowiedzi nie mają w sobie niczego negatywnego.

0

no kuwa nie zabroni!!!

0

zwracam honor ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?