26artur10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Grudziądz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tylko zwycięstwo chłopaki!!!
0
Przyłączam się do prośby
0
dziś mam urodziny. Panowie zróbcie mi najlepszy prezent na świecie i wygrajcie dla mnie. VeB!
0
Ja również nie mam tej opcji. Używam wtedy programu lupa i mam pełny okran bo nawet jak chce powiększyć normalnym sposobem stronę to okno meczu pozostaje w swoim rozmiarze
0
BezZeba hahaha dobre
0
Dokładnie! zna on ligę hiszpańską nie od dziś, a Ter Stegen mógłby być jego zmiennikiem i występować z początku w pucharze króla jak to robił Pinto
0
yy a po polsku możesz?
0
To "s" mogłeś sobie darować. Trochę szacunku do rywala, jeśli chcesz być szanowany musisz sam to okazać...
0
oraz Ruud van Nistelrooy dla Man Utd i Realu
0
co jest z Theirrym Henry'm ?
0
no to Fifka już zamówiona, teraz tylko czekać do września na kuriera
0
Będziesz patrzył jak gra czy oceniał go po wyglądzie?
0
dołączam się
0
data Twojej rejestracji to - 11.03.2013
0
co za bramka !!
0
w życiu się tak nie naczytałem
0
Tak tylko Tobie
0
dla tych ktorzy uważają ze Pique jest wolny jak karawan
0
0
Ludzie odczepcie się od tego Hummels'a ! Przecież on rozgrywa swoje najlepsze sezony w karierze. Słabe mecze? a który piłkarz ich nie ma. Po to będzie cały okres przygotowawczy by wkomponował się w zespół i nauczył się pracować z kolegami, ba! będzie mieć czas na to by poprawić swoje braki w grze, w końcu będzie trenować z najlepszą drużyną na świecie, czyż nie?
0
Ludzie odczepcie się od tego Hummels'a ! Przecież on rozgrywa swoje najlepsze sezony w karierze. Słabe mecze? a który piłkarz ich nie ma. Po to będzie cały okres przygotowawczy by wkomponował się w zespół i nauczył się pracować z kolegami, ba! będzie mieć czas na to by poprawić swoje braki w grze, bo w końcu będzie trenować z najlepszą drużyną na świecie, czyż nie?
0
Pique łysy !!!! ;D
0
Roura zebral troche doświadczenia na miejscu pierwszego trenera i teraz wraz z Tito na ławce trenerskiej rozniosą każdego przeciwnika !
0
"który ma bardzo szybkich zawodników, m.in. Cristiano, Di Marię, Pipę, czy Benzemę." haha padłem jak to [przeczytałem ;D
0
Jakie to zdjęcie jest ŚWIETNE !!! Vamos !!
0
Ale Xaviemu te buty pasuja do stroju, MASAKRA po prostu ! !
0
Sergio, Xavi, Iniesta, Cesc
0
marcin0000199
Co w 20 minut można pokazać ? Zapytaj Tello, i to jak wykorzystuje dawane mu szanse ;D
0
Czytając to kilkanaście razy przeszła mnie gęsia skórka xd Wracaj szybko David ;]
0
Tak nie do tematu ale fajny kawał przed chwila uslyszalem w radiu xd a wiec :
Dlaczego kibice realu chodzą do kościoła ? Ponieważ chcą zobaczyć kogoś ubranego na biało podnoszącego puchar xD