0

tylko zwycięstwo chłopaki!!!

0

Przyłączam się do prośby

0

dziś mam urodziny. Panowie zróbcie mi najlepszy prezent na świecie i wygrajcie dla mnie. VeB!

0

Ja również nie mam tej opcji. Używam wtedy programu lupa i mam pełny okran bo nawet jak chce powiększyć normalnym sposobem stronę to okno meczu pozostaje w swoim rozmiarze

0

BezZeba hahaha dobre

0

Dokładnie! zna on ligę hiszpańską nie od dziś, a Ter Stegen mógłby być jego zmiennikiem i występować z początku w pucharze króla jak to robił Pinto

0

yy a po polsku możesz?

0

To "s" mogłeś sobie darować. Trochę szacunku do rywala, jeśli chcesz być szanowany musisz sam to okazać...

0

oraz Ruud van Nistelrooy dla Man Utd i Realu

0

co jest z Theirrym Henry'm ?

0

no to Fifka już zamówiona, teraz tylko czekać do września na kuriera

0

Będziesz patrzył jak gra czy oceniał go po wyglądzie?

0

dołączam się

0

data Twojej rejestracji to - 11.03.2013

0

co za bramka !!

0

w życiu się tak nie naczytałem

0

Tak tylko Tobie

0

dla tych ktorzy uważają ze Pique jest wolny jak karawan

0

0

Ludzie odczepcie się od tego Hummels'a ! Przecież on rozgrywa swoje najlepsze sezony w karierze. Słabe mecze? a który piłkarz ich nie ma. Po to będzie cały okres przygotowawczy by wkomponował się w zespół i nauczył się pracować z kolegami, ba! będzie mieć czas na to by poprawić swoje braki w grze, w końcu będzie trenować z najlepszą drużyną na świecie, czyż nie?

0

Ludzie odczepcie się od tego Hummels'a ! Przecież on rozgrywa swoje najlepsze sezony w karierze. Słabe mecze? a który piłkarz ich nie ma. Po to będzie cały okres przygotowawczy by wkomponował się w zespół i nauczył się pracować z kolegami, ba! będzie mieć czas na to by poprawić swoje braki w grze, bo w końcu będzie trenować z najlepszą drużyną na świecie, czyż nie?

0

Pique łysy !!!! ;D

0

Roura zebral troche doświadczenia na miejscu pierwszego trenera i teraz wraz z Tito na ławce trenerskiej rozniosą każdego przeciwnika !

0

"który ma bardzo szybkich zawodników, m.in. Cristiano, Di Marię, Pipę, czy Benzemę." haha padłem jak to [przeczytałem ;D

0

Jakie to zdjęcie jest ŚWIETNE !!! Vamos !!

0

Ale Xaviemu te buty pasuja do stroju, MASAKRA po prostu ! !

0

Sergio, Xavi, Iniesta, Cesc

0

marcin0000199
Co w 20 minut można pokazać ? Zapytaj Tello, i to jak wykorzystuje dawane mu szanse ;D

0

Czytając to kilkanaście razy przeszła mnie gęsia skórka xd Wracaj szybko David ;]

0

Tak nie do tematu ale fajny kawał przed chwila uslyszalem w radiu xd a wiec :

Dlaczego kibice realu chodzą do kościoła ? Ponieważ chcą zobaczyć kogoś ubranego na biało podnoszącego puchar xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?