0

@Cules69
No i nie to co Lewy:


0

@aiven
Każdemu się zdarza nie trafiać:

0

@Ziperro
Asystę? :D
Był do podania? 4 razy w 60 minut, w tym 3 skończyły się stratą. No rzeczywiście solidnie..

0

@Filarrr11
Ale konkretnie co?

0

@Ziperro
Lewy miał 4, w tym 3 straty po złych przyjęciach

0

@Ziperro
A co poza notorycznymi stratami i jednym strzałem głową zrobił Lewy?

0

@JUNIORcom
To żadne ryzyko, to oczywistość dla wszystkich poza fanbojami Lewego.

0

@noface
Ty Olmo z Lewym pomyliłeś..

1

@Krystiansigma2734
Oczywiście, że w dwie.. na korzyść Realu i na niekorzyść Barcelony.

2

Na razie gramy jak równy z równym z 14 drużyną ligi, w której na co dzień brylują "odrzuty" z Barcelony, Denis Suarez i Alena..

0

@nekker
Ciężko się ostatnio połapać kto tu kogo hejtuje, tyle tego hejtu jest, niemniej jednak mój komentarz nie był wymierzony w Ciebie, tylko adresowany do wszystkich hejtujących naszych kapitanów.

0

@nekker
Jak to? Nie De Jong z Araujo?

0

@BISHBASHBOSH
Ale Ty widziałeś, że tam na filmiku było więcej tych zmarnowanych setek, prawda? Czy wyłączyłeś po tej pierwszej, której się tak czepiłeś, a którą podsumowała reakcja Flicka?
A jakby Lewy w tej sytuacji z meczu z Chelsea, do której linka dawałem wyżej, zamiast klasycznie stracić przez złe przyjęcie odegrał do Ferrana i wyprowadził go sam na sam, to Ferran też by mógł mieć zmarnowaną setkę i gola i już by to wyglądało inaczej.

PS. Jeśli Ty swoją wiedzę na temat piłki czerpiesz z wypocin "ekspertów" z Onetu to w sumie wszystko jasne. ;)

0

Obrona z Marki, reszta ze Sportu i będzie spokojny mecz..

0

I super, że wraca nasz kapitan i najlepszy bramkarz w drużynie. Czas odbudowywać formę..

1

@BISHBASHBOSH
No tak, chłopaki celowo mu akurat w LM nie podają, tak sobie postanowili i już.. Heh :D

Pokaż przykłady sytuacji, w których ktoś z naszych w meczu z Chelsea mógł zagrać do Lewego i coś tym podaniem zyskać, a jednak nie podał.
Lepszy rywal, lepsze krycie i Lewy niewidoczny, widoczny Ferran, Yamal, Raphinha i cała reszta, ale jeden Lewy nie i to wina reszty, nie jego..

0

@Coveta
Masakryczne pudło powiadasz?
Każdemu się takie zdarzają, KAŻDEMU. Masz i skończ z ocenianiem Ferrana za niewykorzystaną sytuację, bo to jest żałosne, on przynajmniej do takiej doszedł.



Ferran miał taką sytuację bo De Jong super zagrał pressingiem i po stracie piłki obrona Chelsea nie zdążyła się jeszcze zorganizować i Ferran to wykorzystał, wbiegając w wolną przestrzeń. Lewy po wcześniejszym podejściu do bramkarza truchtał sobie w tym czasie w kierunku obrońców Chelsea i to on stanął przy nich, nie oni przy nim, bo to oni mieli piłkę, więc nie mieli po co go kryć w tej sytuacji.

1

@kanver_
W meczu z Holandią to Lewy chciał się zabrać z piłką jak w tej powyższej sytuacji, ale standardowo źle przyjął, piłka mu została i z tego wyszła asysta. Samo podanie super, ale przypadek sprawił, że Lewy mógł takie wykonać w tej sytuacji. Oczywiście o tym się nie mówi, bo jeszcze by się gwiazda obraziła..
A Ferran nie miał po co grać na ścianę, to by nic nie dało w tej sytuacji, musiał sprowokować ruch Lewego by stworzyła się przestrzeń do wbiegnięcia.

2

"Prawda jest taka, że potem przyszła era Valverde. Po pierwszym meczu ligowym w Bilbao wychodzę w pierwszym składzie i zmienia mnie w przerwie. Od tamtej pory przez cztery miesiące nie byłem powoływany."

Cały Valverde, niszczył klub, niszczył piłkarzy, ale miał masę szczęścia, bo Real akurat odpuszczał ligę na rzecz LM, a my mieliśmy Messiego w primie, który niemalże w pojedynkę wygrywał mecze.

1

@BISHBASHBOSH
Jak miał otrzymywać więcej podań skoro był ciągle schowany? Nasi mieli poprosić zawodników Chelsea kryjących Lewego żeby od niego odeszli, bo chcą mu podać?
Tak krytykowany tu Ferran potrafił pokazać się do podań, być pod grą..

Co Lewy zrobił dla drużyny w pozostałych 2 takich sytuacjach, skoro je wychwyciłeś? Bo tutaj miał okazję wyprowadzić Ferrana sam na sam z bramkarzem, zamiast tego stracił piłkę..

1

@kanver_
Masz rację, Lewemu to już trzeba stołeczek metr od bramki postawić i trafiać w niego piłką, żeby przypadkiem nie musiał podbiegać do podań, bo jeszcze się zmęczy..

Jakbyś rozumiał na czym polega piłka to byś wiedział, że w tej sytuacji Ferran wymusił podaniem ruch Lewego, po to by on zbiegł właśnie w tą strefę, tworząc Ferranowi miejsce na wbiegnięcie w powstałą w ten sposób wolną przestrzeń. Lewy powinien króciutko przyjąć piłkę i jak najszybciej odegrać ja do Ferrana, który wyszedłby sam na sam z bramkarzem. Ale Lewy tego nie rozumie i nie potrafi, on w tej sytuacji skupił się jedynie na tym by opanować piłkę, ale i tego nie umiał zrobić, bo przyjmował ją na 3 metry przez co klasycznie w takiej sytuacji stracił.
To są te niuanse, to jest to dlaczego nasza gra wygląda tak słabo. Napastnik pasujący do naszej gry w tej sytuacji myślałby tylko o stworzeniu sytuacji Ferranowi, zaliczeniu asysty, Lewy myślał jak opanować piłkę i nawet tego nie umiał zrobić.

0

@Remi1899
Nie kłam

3

@FCB24
Nawet on sam tak do tego podchodzi. Robi z siebie bohatera jak dostawi nogę czy karnego strzeli, ale jak nie strzeli to obwinia wszystkich wokół.
I dziwić się, że go na kapitana w Barcelonie nie wybrali, czy cieszyli się w reprze, gdy mu Probierz opaskę odebrał..

3

@BISHBASHBOSH
Nie otrzymywał podań powiadasz?
Proszę: https://ibb.co/j93z8wzf
"Słaby" Ferran zagrywa mu piłkę i rusza w oczekiwaniu podania zwrotnego (gdyby je otrzymał wyszedłby sam na sam), ale Lewy standardowo traci, a ponadto po stracie zamiast jak najszybciej starać się naprawić swój błąd to.. w zasadzie się zatrzymuje i ogląda mecz. Swoją drogą, akcję Chelsea przerywa De Jong, który niby to nie walczy w defensywie.
Proponuję zacząć OGLĄDAĆ mecze.

2

"Słaby" Ferran do sytuacji w meczu z Chelsea doszedł, "świetny" Lewy był kompletnie niewidoczny. Nie wykorzystać setki zdarza się każdemu.

0

2

Oby, oby, byleby zaślepieni jego statystykami nie zostawili go u nas, bo nie pasuje do naszej gry, a im dalej od niej odchodzimy tym gorsze wyniki osiągamy.

1

@krefi10
Cubarsiego Estevao porobił jak chciał, a Pedro Neto objechał jak Bale Bartrę, ale to Araujo jedyny winny..

1

Oby nic poważnego, bo Araujo jako jedyny u nas ma zadatki na lidera defensywy, a takiego bardzo potrzebujemy, żeby ogarnął Cubarsiego, którego rywale objeżdżają ostatnio jak chcą.

0

Słucha brata, a nawet nie reprezentują tego samego kraju..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?