3

@Jacu327 Jak najbardziej. Tylko wiesz jak to jest z członkostwami, bez wpisowego nie przejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Jacu327 Jaaacuuu, dołącz do nas. Pomaluje ci świat na bordowo i niebiesko.

5

Najważniejszym czynnikiem do pokonania Barcelony jest skuteczny pressing, jeżeli będą go skutecznie stosować to znowu będzie to męczarnia dla nas.

1

Korzystał ktoś może z aplikacji Vinted i może się wypowiedzieć, są jakieś dodatkowe opłaty? Chciałbym sprzedać kurtkę skórzaną (nieużywaną) z kolekcji Lewandowskiego.
PS A może ktoś z La Rambli chciałby nabyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@messiiiiik A ja wręcz przeciwnie. Nikt mnie bardziej tak nie drażni jak zachowanie Luisa i Alby na boisku

6

Odejście jakiego piłkarza z Barcelony do innego klubu zabolałoby was najbardziej (nie wliczając Messiego)?
Dla mnie chyba odejście Ter Stegen.

1

@chavez Tym razem Napoli kuponu mi nie spie.. ;p

11

@FranzMaurer Ch*lerni kosmici, najpierw krowy, a teraz dachy?!

6

@Lola120 a ja mam właśnie na odwrót, momentalnie zasypiam ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Krisgum Na kompie nic ciekawego nie ma. Chyba, że wrestling tobie jeszcze podchodzi to jak najbardziej mogę polecić WWE 2K19

0

@Danny Gaucho Nic specjalnego, widziałem chyba kilka razy. Ogólnie oglądając kabarety czuję jakieś takie zażenowanie, więc to raczej nie jest mój typ komedii, który mnie bawi ;p Choć sam za czasów szkolnych robiłem z siebie głupka w podobny sposób ;p

3

@IronSanHybrid Czy tylko ja mam problem z tym, że żadne Stand Up, ani kabarety kompletnie mnie nie śmieszą?

0

@KmN Labirynt (2013)

3

@FafitFCB Real - Man City. Chyba oczywisty wybór.

16

@ranger3120 Dzisiaj widziałem chłopa jak wiatr go zdmuchnął i uderzył głową w krawężnik. To byłeś ty?

1

@FafitFCB W dupę. Pogoda chyba pomyliła mój taniec śniegu z deszczem...

5

@dniel Koronaświrus. Jedyne zapasy, które zrobię to do następnego meczu w LM..

1

@BARCA_FOR_EVER Ja się nie cieszę z własnego życia, a mam cieszyć się z występu jakiegoś chłopa w drużynie?

1

@Veb1233 Coś mnie ominęło? Co on robi w rezerwach?

1

@Criss18Barca Pewnie ustawienia się nie zsynchronizowały.

1

@Criss18Barca Próbowałeś wyłączyć i włączyć?

5

Nareszcie Griezmann będzie mógł się wykazać na prawej obronie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kamilos84 To wszystko zależy od tego czy masz wykupiony złoty karnet La Rambli, który umożliwia korzystanie ze wszystkich atrakcji.

7

Tablica z rodzajami "xD", bo niektórzy zastanawiają się dlaczego niektórzy spamią większą ilością literki "D"
https://repostuj.pl/upload/2018/05/20/920f0a81-18c7-441e-af98-f8327400d431.png

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@DanielOOL Eibar + gra u siebie, robi robotę.

2

@malyras Fajny pieseł.

1

@bartoszekkk To było nawiązanie do jego fryzury xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?