4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Jacu327 Jak najbardziej. Tylko wiesz jak to jest z członkostwami, bez wpisowego nie przejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Jacu327 Jaaacuuu, dołącz do nas. Pomaluje ci świat na bordowo i niebiesko.
5
Najważniejszym czynnikiem do pokonania Barcelony jest skuteczny pressing, jeżeli będą go skutecznie stosować to znowu będzie to męczarnia dla nas.
1
Korzystał ktoś może z aplikacji Vinted i może się wypowiedzieć, są jakieś dodatkowe opłaty? Chciałbym sprzedać kurtkę skórzaną (nieużywaną) z kolekcji Lewandowskiego.
PS A może ktoś z La Rambli chciałby nabyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@messiiiiik A ja wręcz przeciwnie. Nikt mnie bardziej tak nie drażni jak zachowanie Luisa i Alby na boisku
6
Odejście jakiego piłkarza z Barcelony do innego klubu zabolałoby was najbardziej (nie wliczając Messiego)?
Dla mnie chyba odejście Ter Stegen.
1
@chavez Tym razem Napoli kuponu mi nie spie.. ;p
11
@FranzMaurer Ch*lerni kosmici, najpierw krowy, a teraz dachy?!
6
@Lola120 a ja mam właśnie na odwrót, momentalnie zasypiam ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Krisgum Na kompie nic ciekawego nie ma. Chyba, że wrestling tobie jeszcze podchodzi to jak najbardziej mogę polecić WWE 2K19
0
@Danny Gaucho Nic specjalnego, widziałem chyba kilka razy. Ogólnie oglądając kabarety czuję jakieś takie zażenowanie, więc to raczej nie jest mój typ komedii, który mnie bawi ;p Choć sam za czasów szkolnych robiłem z siebie głupka w podobny sposób ;p
3
@IronSanHybrid Czy tylko ja mam problem z tym, że żadne Stand Up, ani kabarety kompletnie mnie nie śmieszą?
0
@KmN Labirynt (2013)
3
@FafitFCB Real - Man City. Chyba oczywisty wybór.
16
@ranger3120 Dzisiaj widziałem chłopa jak wiatr go zdmuchnął i uderzył głową w krawężnik. To byłeś ty?
1
@FafitFCB W dupę. Pogoda chyba pomyliła mój taniec śniegu z deszczem...
5
@dniel Koronaświrus. Jedyne zapasy, które zrobię to do następnego meczu w LM..
1
@BARCA_FOR_EVER Ja się nie cieszę z własnego życia, a mam cieszyć się z występu jakiegoś chłopa w drużynie?
1
@Veb1233 Coś mnie ominęło? Co on robi w rezerwach?
1
@Criss18Barca Pewnie ustawienia się nie zsynchronizowały.
1
@Criss18Barca Próbowałeś wyłączyć i włączyć?
5
Nareszcie Griezmann będzie mógł się wykazać na prawej obronie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kamilos84 To wszystko zależy od tego czy masz wykupiony złoty karnet La Rambli, który umożliwia korzystanie ze wszystkich atrakcji.
7
Tablica z rodzajami "xD", bo niektórzy zastanawiają się dlaczego niektórzy spamią większą ilością literki "D"
https://repostuj.pl/upload/2018/05/20/920f0a81-18c7-441e-af98-f8327400d431.png
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@DanielOOL Eibar + gra u siebie, robi robotę.
2
@malyras Fajny pieseł.
1
@bartoszekkk To było nawiązanie do jego fryzury xd