4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bartoszekkk To było nawiązanie do jego fryzury xd
0
@Hiacynk Typowy Ronaldo, wiosna się zbliża i chłop się odpala.
2
@Wilczeq Pompowanie balonika czas zacząć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Hushovt Byczek dupną sobie monsterka w trakcie przerwy
0
Arthur to chyba zaraz zejdzie na tym boisku. Cały zalany potem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kubusnitecki a za wszystko zapłacisz kartą mastercard.
5
Czy tylko ja mam "atak reklamowy"? Co odświeżę La Ramble to wyskakuje reklama za każdym razem, a dokładnie reklama Porsche Taycan. Nie kupię, bo mnie kurła nie stać.
PS Mówię o wersji mobilnej
0
@MrShakira Równie dobrze możesz skorzystać z 7 dniowego bezpłatnego dostępu do HBO ;p
2
Chyba oglądał mecz grany na Camp Nou, bo na pewno nie wyjazdowy xD
0
@Hushovt Chyba sobie żartujesz. Chłopowi odwaliło. Jest totalnie odklejony od rzeczywistości.
0
@zenoowity a mnie się wydaje, że Haalanda prędzej czy później wykupi Bayern ;D
0
@MESSIah16 Haaland dopiero drugi sezon gra na poziomie zobaczymy jak będzie dalej. Na razie wydaje mi się, że Mbappe. Ciekawe czy Francuz wyjdzie w końcu poza ligę francuska. Jestem ciekawy jakby się spisał w takim Realu.
6
Chłop ewidentnie czai się na jakąś posadę w Barcelonie ;P
2
@KamQiX Auuu! Dobrze wiedzieć ;p
4
@dariooo Ja tu nie widzę żadnego bólu pupci ;p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hushovt Tylko Milky Way :o
0
@BarcaFan1998 Hejtuje was wszystkich, hejterzy hejterów.
2
@Kuczek PlayStation również jest dobre dla nastolatków ;)
0
@kulek22 Dostałeś odpowiedź w ostatnim zdaniu. Nie zarabiałby tyle samo co w Barcelonie, i nie mógłby tak szaleć z transferami na lewo i prawo. Przynajmniej tak to rozumiem.
0
@TheMugShot Każda większa premiera jakiegoś filmu przez to przechodzi. Filmweb nigdy nie potrafił sobie radzić z trollami. Polecam sprawdzić co sądzą o naszej produkcji zagraniczni kinomaniacy na IMDb xd
0
@MichalZZZ Że seria od kilku dobrych lat stoi w miejscu.
2
@robsesh Już naprawdę nie wiem co jest gorsze. Smieszkujące śmieszki z nowego transferu, czy obrońcy chłopa, którego gry nawet nie widzieli.
1
@Hushovt Nie tknę, ani jednego. Dam radę. Będę zwycięzcą.
6
@EsTut Prawdopodobieństwo, że w tym samym czasie ty zamkniesz oczy, a ja otworzę podczas mrugania jest wielce prawdopodobna.
0
@NaFazieHitman Trzeba czekać na jego następne konto @drugi_komentarz xD
2
@Rakitovic00 Wejdziesz na jego profil to również widać.
0
Atalanta co niszczy Valencie 3-0 xD
2
Rozumiecie to, najlepszy napastnik z Leganes dołączył do nas. Wybrał nas! Szok i niedowierzanie.