Użytkownik zbanowany
11 maja 2013, 18:38
0
oczywiscie, ze najsilniejszy real, tak sobie tlumacz upokozenie z Bayernem:)
11 maja 2013, 18:37
wazne ze nie przegrali 7-0!!
10 maja 2013, 09:48
10 maja 2013, 09:47
9 maja 2013, 11:11
SIEDEM DO ZERA!! :D 7 - 0 !! kolejny rekord pobity :D
9 maja 2013, 11:12
oj tak, stoper sie przyda, bo po kompromitacji 7 - 0 przydadza sie wzmocnienia :D SIEDEM DO ZERA :D
Oj, przydalby sie ktos kto by gole strzelal, bo jak narazie jedynie PIQUE strzela gole w LM!! :D SIEDEM DO ZERA!!
9 maja 2013, 11:13
przelozone, przelozone, a moze przesuniete na za rok?? skoro bylo SIEDEM DO ZERA, to wszystko moze sie wydarzyc!! :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
oczywiscie, ze najsilniejszy real, tak sobie tlumacz upokozenie z Bayernem:)
0
0
wazne ze nie przegrali 7-0!!
0
0
0
SIEDEM DO ZERA!! :D 7 - 0 !! kolejny rekord pobity :D
0
oj tak, stoper sie przyda, bo po kompromitacji 7 - 0 przydadza sie wzmocnienia :D SIEDEM DO ZERA :D
0
oczywiscie, ze najsilniejszy real, tak sobie tlumacz upokozenie z Bayernem:)
0
Oj, przydalby sie ktos kto by gole strzelal, bo jak narazie jedynie PIQUE strzela gole w LM!! :D SIEDEM DO ZERA!!
0
przelozone, przelozone, a moze przesuniete na za rok?? skoro bylo SIEDEM DO ZERA, to wszystko moze sie wydarzyc!! :D