0

oczywiscie, ze najsilniejszy real, tak sobie tlumacz upokozenie z Bayernem:)

0

0

wazne ze nie przegrali 7-0!!

0

0

0

0

anemiczne szachy to gra barcelona ;) 7-0 sialalalala

0

oj tam, oj tam, i tak bylo 7 - 0 :D

0

nie kazdy taki sam, mysle ze pora napisac mature z polskiego a w szczegolnosci skoncentrowac sie na czytaniu ze zrozumieniem;)

0

0

ciesze sie przyjaciele ze sie zgadzamy :)

0

masz racje nikt tego nie pobije to byl najpiekniejszy final w historii;)

0

przelozone, przelozone, a moze przesuniete na za rok?? skoro bylo SIEDEM DO ZERA, to wszystko moze sie wydarzyc!! :D

0

Oj, przydalby sie ktos kto by gole strzelal, bo jak narazie jedynie PIQUE strzela gole w LM!! :D SIEDEM DO ZERA!!

0

oj tak, stoper sie przyda, bo po kompromitacji 7 - 0 przydadza sie wzmocnienia :D SIEDEM DO ZERA :D

0

SIEDEM DO ZERA!! :D 7 - 0 !! kolejny rekord pobity :D

0

a ja mysle ze... 7 - 0 - SIEDEM DO JAJA!! :D

0

0 - 7

0

0

0 - 7

0

7 - 0

0

7-0 :D

0

no a czasami jest tak ze pilkarze rzadza w klubie, przypomnijcie sobie jak 'przywitali' Henrego w pierwsyzm meczu Iniesta i Xavi ;)

0

ale o tym ze idzie do bayernu bylo wiadomo juz dawno przed tym jak zaistniala tak realna mozliwosc zdobycia potrojnej korony, a moze w Barcelonie nie jest tak kolorowe jak o tym sie pisze ze chcial z tamtad uciec? co to za klub ktory nie pozwala mu sie kontaktowac ze swoimi pilkarzami i wysyla prywatnych detektowow ktorzy pilnuja pilkarzy?

0

idiotyczna?? idzie do klubu gdzie wszystko dobrze pracuje, gdzie mozna zamienic 4-5 pilkarzy i zespol nie trai na jakosci gry, to idiotyczna decyzja?? wiedzial co sie dzieje w barcelonie wiec uciekl, a do tego musial rok psychicznie odpoczac...

0

nie kłotnie bo wie co sie dzieje i jest slepo zapatzony w niektore sprawy, juz przed meczem mi powiedzial ze na pewno barca odpadnie z Bayernem, wiec czasami sie zgadzamy ;)

0

jestem prawdziwym kibicem Milanu od 97 roku, wiec widzialem nie jeden mecz. i wiem ze obecna gra barcelony jest antyfootbolem

0

no to jak sie nudzisz to zobacz sobie powtorke FCB - FCB :D ponoc pada duuuuzo goli;)

0

chcialbym, ale w TV to ostatnio leci tylko BVB badz stutecznie od kilku lat FCB. no i do tego chochodzi brat - kibic barcelony co utrudnia sprawe w niektorych przeypadkach

0

rozgrywajac miliony podan na srodku bioiska? nie zauwazyles ze w ich meczach brak czegos takeigo jak 'akcja za akcje'? poogladaj lige angielska, tak jeden zepol atakuje a za sekunde jest natychmiastowa odpowiedz. a Barcelona usypia, duzo podan, podan i podan, i na koniec jakas prostopadka pilka i albo sie uda albo nie, badz liczenie na geniusz Messiego. Dawno ( ostatnio za Ronaldinho) ogladalem barcelona grająca 'atak za atak' teraz tego brak, jest to przejecie pilki od rywala i budowanie mozolne akcji praktycznie od bramkarza...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?