0

0

ma inne zadania:) bardzo dobrze i skutecznie gra w defensywie, Milan zawsze gral jednym zawodnikiem na szpicy - Pippo, Sheva, przez chwile byl Faraon, a obecnie jest Mario. najwazniejsze ze jak Faraon nie strzela to sa inni ktorzy go zastepuja - co ciezko jest powiedziec o innych klubach ;p

0

ciesza sie z upokozenia barcelony w pilfinale LM, i patrza co sie dzieje na stronie klubu ktory jeszcze nikgy wczesniej nie zagral tak tragicznego spoktania na tej fazie rozgrywek LM:)

0

aniawroclaw - nie obrazaj prosze swoich kibicow, bo czytalem ze niektorzy juz plakali jak czytali tytul artykulu co oznacza ze uwierzyli w to;)

0

Alez oczywiscie ze Faraon gra;) ostatnio zagral dobry mecz:) ale od chwili gdy przyszedl Super Mario ma zupelnie inne zadania w zespole, nie gra na szpicy, ale na skrzydle, no i ostatnio asystowal z tego co pamietam:) nie martw sie o Milan, sa w przebudowie, maja mlody sklad i trzeba ich gre poukladac, brakuje troche konsekwencji i zimnej krwi, o czym jako kibic barcelony przekonales sie w pierwszym meczu ze chlopaki maja potencjal do gry na wysokim poziomie;)

0

juz predzej Barca przegra z Bayernem 7:0 niz Barca bedzie dobrze grala bez Messiego :D

0

no i Messi takiego kopa dostal chyba, dlatego caly polfinal zgiety siedzial :D

0

mistrzyk - poknal Milan ktory jest w przebudowie - chwala im
a od porazku z Milanem zaczely sie problemy w barcelonie, no ale co ja mowie w koncu barca pokazala ze jest w stanie pokonac kolejny rekord i rekordowo stracic 7 bramek w 1/2 LM, strzezlajac jedna z nich :D :*

0

no coz nie dziwi, ktoz by nie uciekal z tonacego statku?? a co jesli Messi dostanie kontuzje? polowa tabeli...

0

dwie idelane braki!! jaka szkoda ze zabraklo go w obu meczach z Bayernem :( :( :( :( :( :(

0

BEZ MESSIEGO NIE MA RAJU :D A jak caly czas to pisalem to skonczylo sie na banie :D Milan nie przegral z Barcelona ale z Messim. Cieszcie sie ze macie Messiego, bo bez niego srodek tabeli... i taka jest prawda obiektywna;)

0

proponuje zrobic zbiorke pieniedzy i kupic Messiemu GPS, bo w kolejnym meczu LM nie pokazal zupelnie nic, a tak to moze w koncu trafi na stadion!!

0

A moze by tak zmienic hymn?? na piosenke T.love 'na samym dnie'?

0

Oj tam od razu sparing. mysle ze Barcelonie zabraklo pokory!! Udalo im sie odrobic straty z Milanem, i na pewniaka pojechali do Munchen. Messi zagral dno bo inaczej tego nazwac nie mozna, a w rewaznzu zabraklo Messiego. Tak jak Slask Wroclaw nie potrafi zagrac dobrze jezeli Mila nie ma dnia, tak Barcelona bez Messiego nie ogarnia co sie dzieje na boisku. Mysle ze taka lekcja pokory i najwieksza przegrana w historii 1/2 LM dobrze zrobi wieli zawodnikom jak i dzialaczom klubu z katalonii :)

0

0

PIQUE PILKARZEM MECZU!! STRZELIL GOLA!!

0

HEJ BARCA GOOOOL SIALALALALALA!!

0

slowo gej oznacza osobe homoseksualna, mnie jako osobe wierzaca, i zyjaca w kraju w 95% katolicka obraza to :) jezeli Ciebie to nie obraza to juz nie moja sprawa

0

Ty nie ja tak, a czy bylo obrazliwe juz zdecyduje inna osoba :)

0

przeciez ludzie nie chodza do sadow zeby sad powiedzial ze zle ktos zrobil ale zeby ukaral :D a ze jest z tego zadosc uczynienie to inna sprawa :)

0

tak wlasnie dziala w naszym kraju prawo ;) a numer IP bez problemu mozna teraz zdobyc, majac do bez problemu mozna uzyskac reszte ;)

0

nie szczuje a oswiadczam - latwo jest obrazac, i czasem trzeba ponosic tego konsekwencje, a korzysc finansowa za niepochamowanie jezyka to juz strata osob nie wychowanych przez mamusie :)

0

jest zacofany bo znajda sie osoby ktora nie potrafia trzymac jezyka na wodzy

0

zyjemy w kraju osob wierzacych, i takie cos jest obrazliwe

0

wierz mi ze w naszym kraju za takie cos placi sie od 2,5 - 10 tysiecy zlotych ;) zreszta przekonasz sie :)

0

" bo pewnie jesteś gejem"

0

fcbarca veb - zglosze sie do kogo trzeba, zdobede IP, tym samym Twoj adres i widzimy sie w sadzie za publiczna obraze

0

wiec zycze wam drodzy fani barcelony abyscie nadal zostawiali biale sople pod monitorami ogladajac swoich ulubiencow ;)

0

odpowiedzi jakich sie spodziwalem :) bo w sumie co innego ktokolwiek moglby napisac.
Wiedzialem ze Milan odpadnie, to bylo pewne przed meczem, jedynie pierwszy mecz niepotrzebnie wzbudzil chore ambicje ktore powstaly nagle, co nie zmiania faktu ze szkoda slupka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?