30 kwietnia 2010, 10:19
0
Zachowaliście się jak buce po odpadnięciu z LM zero honoru!!! A teraz chcecie zwalić to wszytko na Real Madryt??? Ludzie jesteście chorzy HALA MADRID!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30 kwietnia 2010, 10:18
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Zachowaliście się jak buce po odpadnięciu z LM zero honoru!!! A teraz chcecie zwalić to wszytko na Real Madryt??? Ludzie jesteście chorzy
HALA MADRID!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Zachowaliście się jak buce po odpadnięciu z LM zero honoru!!! A teraz chcecie zwalić to wszytko na Real Madryt??? Ludzie jesteście chorzy
HALA MADRID!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Zachowaliście się jak buce po odpadnięciu z LM zero honoru!!! A teraz chcecie zwalić to wszytko na Real Madryt??? Ludzie jesteście chorzy
HALA MADRID!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Zachowaliście się jak buce po odpadnięciu z LM zero honoru!!! A teraz chcecie zwalić to wszytko na Real Madryt??? Ludzie jesteście chorzy
HALA MADRID!!!!!!!!!!!!!!!!!!!