0

Zachowaliście się jak buce po odpadnięciu z LM zero honoru!!! A teraz chcecie zwalić to wszytko na Real Madryt??? Ludzie jesteście chorzy

HALA MADRID!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Zachowaliście się jak buce po odpadnięciu z LM zero honoru!!! A teraz chcecie zwalić to wszytko na Real Madryt??? Ludzie jesteście chorzy

HALA MADRID!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?