Użytkownik zbanowany
27 maja 2012, 19:59
0
dobrze że są Torres i Mata
27 maja 2012, 19:50
30 kwietnia 2012, 15:22
niezabardzo go lubię
25 kwietnia 2012, 21:12
goolll
25 kwietnia 2012, 21:11
karny
25 kwietnia 2012, 20:09
neymar powiedział że w najbliższych latach się nigdzie nie wybiera
25 kwietnia 2012, 20:15
spoko;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
dobrze że są Torres i Mata
0
0
niezabardzo go lubię
0
goolll
0
karny
0
neymar powiedział że w najbliższych latach się nigdzie nie wybiera
0
spoko;)
0
0
dobrze że są Torres i Mata
0
niezabardzo go lubię