AFCB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobrze że są Torres i Mata
0
0
niezabardzo go lubię
0
goolll
0
karny
0
ronaldo był na spalonym
0
też tak sądzę
0
bayern jeszcze szczeli
0
ile cris ma goli w lm
0
crisssssssssssssss
0
goooooooooooollllllllll
0
karny dla realu
0
spoko;)
0
neymar powiedział że w najbliższych latach się nigdzie nie wybiera
0
chelsea od 4 lat jest moin ulubionym klubem i muszę przyznać że chelsea grała duzo więcej lepszych meczy niż wczoraj więc barca miała dużo pecha i życzę wam żeby barca ulepszyła swoją skuteczność.