0

dobrze że są Torres i Mata

0

0

niezabardzo go lubię

0

goolll

0

karny

0

ronaldo był na spalonym

0

też tak sądzę

0

bayern jeszcze szczeli

0

ile cris ma goli w lm

0

crisssssssssssssss

0

goooooooooooollllllllll

0

karny dla realu

0

spoko;)

0

neymar powiedział że w najbliższych latach się nigdzie nie wybiera

0

chelsea od 4 lat jest moin ulubionym klubem i muszę przyznać że chelsea grała duzo więcej lepszych meczy niż wczoraj więc barca miała dużo pecha i życzę wam żeby barca ulepszyła swoją skuteczność.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?