O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2000

Statystyki

  • Dni w serwisie 5001
  • Liczba komentarzy 23
  • Polecenia 1

Komentarze

0

Bojan jest dobry ale powinien poszukać innego klubu

0

Reina był by super ale De Gea jeszcze lepszy

0

teraz naymar zaraz silva a może jeszcze de gea i w opcjach jest jeszcze isco skład idealny

0

trzymajmy kciuki Bayern to znakomita drużyna miejmy nadzieje że my okażemy się lepsi

0

mówią szczerze możemy sie cieszyć że jest tam tyle bawarczyków wkońcu to terz fcb a pozatym ich trenerem będzie pep taka tam mała solidarność

Zobacz wszystkie

1

Vilanova wracaj

0

niech Tito zastanowi się co robi bo Villa to znakomity piłkarz a to że miał kontuzje to tym bardziej dobry powód by dawać mu więcej grac by odzyskał formę a nawet stawał się jeszcze lepszy

0

niedługo może powstać znakomite trio Messi neymar i Villa

0

1.Iniesta 2.Xavi 3. Messi

0

trzymajmy kciuki Bayern to znakomita drużyna miejmy nadzieje że my okażemy się lepsi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?