30 maja 2013, 07:48
0
Bojan jest dobry ale powinien poszukać innego klubu
30 maja 2013, 07:46
Reina był by super ale De Gea jeszcze lepszy
30 maja 2013, 07:42
teraz naymar zaraz silva a może jeszcze de gea i w opcjach jest jeszcze isco skład idealny
12 kwietnia 2013, 13:08
trzymajmy kciuki Bayern to znakomita drużyna miejmy nadzieje że my okażemy się lepsi
7 kwietnia 2013, 00:55
mówią szczerze możemy sie cieszyć że jest tam tyle bawarczyków wkońcu to terz fcb a pozatym ich trenerem będzie pep taka tam mała solidarność
2 marca 2013, 22:54
1
Vilanova wracaj
11 lutego 2013, 23:24
niech Tito zastanowi się co robi bo Villa to znakomity piłkarz a to że miał kontuzje to tym bardziej dobry powód by dawać mu więcej grac by odzyskał formę a nawet stawał się jeszcze lepszy
11 lutego 2013, 23:28
niedługo może powstać znakomite trio Messi neymar i Villa
23 października 2012, 15:47
1.Iniesta 2.Xavi 3. Messi
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Bojan jest dobry ale powinien poszukać innego klubu
0
Reina był by super ale De Gea jeszcze lepszy
0
teraz naymar zaraz silva a może jeszcze de gea i w opcjach jest jeszcze isco skład idealny
0
trzymajmy kciuki Bayern to znakomita drużyna miejmy nadzieje że my okażemy się lepsi
0
mówią szczerze możemy sie cieszyć że jest tam tyle bawarczyków wkońcu to terz fcb a pozatym ich trenerem będzie pep taka tam mała solidarność
1
Vilanova wracaj
0
niech Tito zastanowi się co robi bo Villa to znakomity piłkarz a to że miał kontuzje to tym bardziej dobry powód by dawać mu więcej grac by odzyskał formę a nawet stawał się jeszcze lepszy
0
niedługo może powstać znakomite trio Messi neymar i Villa
0
1.Iniesta 2.Xavi 3. Messi
0
trzymajmy kciuki Bayern to znakomita drużyna miejmy nadzieje że my okażemy się lepsi