0

Bojan jest dobry ale powinien poszukać innego klubu

0

Reina był by super ale De Gea jeszcze lepszy

0

teraz naymar zaraz silva a może jeszcze de gea i w opcjach jest jeszcze isco skład idealny

0

trzymajmy kciuki Bayern to znakomita drużyna miejmy nadzieje że my okażemy się lepsi

0

mówią szczerze możemy sie cieszyć że jest tam tyle bawarczyków wkońcu to terz fcb a pozatym ich trenerem będzie pep taka tam mała solidarność

0

o mój kolega który jest kibicem relu chwalił sie że real jest lepszy a barca w meczu ligowym by nie miała takiego wyniku a real wygrał 5:1 a barca jak wiadomo 5:)

0

chyba punkt 8 jest dla wszystkich najciekawszy wydaje mi się że w takim wypadku Tito powinien kupić neymara zostawić ville i niestety sprzedać Alexisa który jest również ogromnym talentem ale Villa i neymar są trochę lepsi

0

według mnie powinno się teraz szukać mlodego utalentowanego bramkarza ktorego barca by jeszcze bardziej wyszkoliła chyba idealem byl by de gea al wąti żeby on sam chcial odejść i ferguson pewnie by terz dotego niedopuścil. (ale i tak skupmy sie teraz na neymarze :))

0

oczywiście chciałbym żeby BARCA awansowała dalej lecz wydaje mi się że Barca wygra ale Milan awansuje

0

mógł mu dać w ryj

1

Vilanova wracaj

0

przecierz to było dawno

0

zasłurzył

0

niedługo może powstać znakomite trio Messi neymar i Villa

0

niech Tito zastanowi się co robi bo Villa to znakomity piłkarz a to że miał kontuzje to tym bardziej dobry powód by dawać mu więcej grac by odzyskał formę a nawet stawał się jeszcze lepszy

0

no chyba nie

0

BONIEK OBNIŻ CENY

0

pojechał bym ale 200 zł to troche za duzo bu ja mieszkam na helu i drugie tyle bym zaplacil za paliwo

0

słyszałem że jak neymar nie przejdzie do Barcy zapłaci 50 mln kary ba Barca na konto Santosu wpłaciła kasę (50 albo 80 mln nie pamiętam ) by mięć pierwszeństwo zakupu do neymara

0

Jak dla mnie wtedy stroje były najlepsze ale proszę żebyście mnie nie chajtowali bo zdaje sobie sprawę że to ma mało wspólnego z tematem.

0

1.Iniesta 2.Xavi 3. Messi

0

MESSI albo Falcao ale nie ronaldo

0

W końcu wystawili Ville

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?