AMBROFCB
Dołączył/a: październik 2012
Hel
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bojan jest dobry ale powinien poszukać innego klubu
0
Reina był by super ale De Gea jeszcze lepszy
0
teraz naymar zaraz silva a może jeszcze de gea i w opcjach jest jeszcze isco skład idealny
0
trzymajmy kciuki Bayern to znakomita drużyna miejmy nadzieje że my okażemy się lepsi
0
mówią szczerze możemy sie cieszyć że jest tam tyle bawarczyków wkońcu to terz fcb a pozatym ich trenerem będzie pep taka tam mała solidarność
0
o mój kolega który jest kibicem relu chwalił sie że real jest lepszy a barca w meczu ligowym by nie miała takiego wyniku a real wygrał 5:1 a barca jak wiadomo 5:)
0
chyba punkt 8 jest dla wszystkich najciekawszy wydaje mi się że w takim wypadku Tito powinien kupić neymara zostawić ville i niestety sprzedać Alexisa który jest również ogromnym talentem ale Villa i neymar są trochę lepsi
0
według mnie powinno się teraz szukać mlodego utalentowanego bramkarza ktorego barca by jeszcze bardziej wyszkoliła chyba idealem byl by de gea al wąti żeby on sam chcial odejść i ferguson pewnie by terz dotego niedopuścil. (ale i tak skupmy sie teraz na neymarze :))
0
oczywiście chciałbym żeby BARCA awansowała dalej lecz wydaje mi się że Barca wygra ale Milan awansuje
0
mógł mu dać w ryj
1
Vilanova wracaj
0
przecierz to było dawno
0
zasłurzył
0
niedługo może powstać znakomite trio Messi neymar i Villa
0
niech Tito zastanowi się co robi bo Villa to znakomity piłkarz a to że miał kontuzje to tym bardziej dobry powód by dawać mu więcej grac by odzyskał formę a nawet stawał się jeszcze lepszy
0
no chyba nie
0
BONIEK OBNIŻ CENY
0
pojechał bym ale 200 zł to troche za duzo bu ja mieszkam na helu i drugie tyle bym zaplacil za paliwo
0
słyszałem że jak neymar nie przejdzie do Barcy zapłaci 50 mln kary ba Barca na konto Santosu wpłaciła kasę (50 albo 80 mln nie pamiętam ) by mięć pierwszeństwo zakupu do neymara
0
Jak dla mnie wtedy stroje były najlepsze ale proszę żebyście mnie nie chajtowali bo zdaje sobie sprawę że to ma mało wspólnego z tematem.
0
1.Iniesta 2.Xavi 3. Messi
0
MESSI albo Falcao ale nie ronaldo
0
W końcu wystawili Ville