24 czerwca 2011, 16:35
0
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MISTRZU :D
28 maja 2011, 22:59
Chciałabym być teraz w Barcelonie... Ale tam musi być impreza! ;);) Chętnie bym ich wszystkich wyściskała ;)
24 maja 2011, 22:02
Świetny artykuł z niecierpliwieniem czekam na drugą część:)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MISTRZU :D
0
Chciałabym być teraz w Barcelonie... Ale tam musi być impreza! ;);) Chętnie bym ich wszystkich wyściskała ;)
0
Świetny artykuł z niecierpliwieniem czekam na drugą część:)
0
Świetny artykuł z niecierpliwieniem czekam na drugą część:)
0
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MISTRZU :D
0
Chciałabym być teraz w Barcelonie... Ale tam musi być impreza! ;);) Chętnie bym ich wszystkich wyściskała ;)