0

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MISTRZU :D

0

Chciałabym być teraz w Barcelonie... Ale tam musi być impreza! ;);) Chętnie bym ich wszystkich wyściskała ;)

0

Świetny artykuł z niecierpliwieniem czekam na drugą część:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?