Aadriano87
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja popieram Pana Destro, i nie skreśla nikogo tylko uważa, iz młody Niemiec nie jest jeszcze tak pewnym punktem jak Bravo, który ma doświadczenie z ligi czy reprezentacji co w zawodzie bramkarza zawsze stanowy kwestię priorytetową.
2
W Święta to z rodziną, ze znajomymi, kieliszek tudzież dwa wychylić jako, że najpewniej na drugi dzień można pospać i takie tam..
1
To jak z Jese, mówimy Hese a nie Dżese X:D
1
No ale to była zupełnie inna sytuacja. Teraz Real a tamten Real..uhuhu człowieku....:)
2
Już nie do wyjęcia z Realu, ty bardziej, że go lud kocha więc Floro stanie na głowie żeby go zatrzymać, podobnie jak Jese.
3
Jedyna ciekawa wiadomość to powrót i gol Jese. Było wiadomo, że Real zmiażdży przeciwnika.
1
Naprawdę nie masz się czym chwalić.
1
Dla Robbena ze szkła.
1
Jak nie gra traci. Traci on, jego talent, jego rozwój a w końcu traci klub, który wyłożył kasę w zamian za jego umiejętności.Poza tym skoro tak strasznie chcieli alternatywę nie można go było kupić i wypożyczyć do brazylii? To częsty proceder, czemu tak tego klub nie rozwiązał?
1
Patrząc na to jak go traktuje trener i klub nie wróżę mu częstych występów.
p.s. Umiesz napisać komentarz bez jadu? Jeżeli nie - szczerze współczuję.
1
Oczywiście ale na pewno nie kosztem swojego byłego kolegi z zespołu.
1
Aha to neich sobie poczeka ten rok na ławce/trybunach i wejdzie w pełni formy gdy Daniel opuści klub a Montoyę do tego zmuszą? No genialne..
2
Znakomite w mojej opinii.
1
Goncalo Guedes (znaki znaki)
2
Pokrewna narodowość? Język? Edukacja? Może kontrakt, jak wiadomo jest stałym zjawiskiem podbieranie przez kluby angielskie perełek z Hiszpanii ze względu na prawo obowiązujące w tym kraju.
1
Albo i gorzej, tamci przynajmniej pojawiali się na placu gry...
1
Też wymyśliłeś warunki...
Głosowanie zakończyło się 21.11 także co by Messi czy Ronaldo nie zrobił wyniku to nie zmieni.
1
Nie taki Jose wspaniały jak go co poniektórzy malowali hehe
Carlo raz że klasa to dwa, iż trener bardzo dobry.
2
Gola na wagę 3 oczek z ciężkim rywalem na trudnym terenie, nie jestem zdziwiony.
25
Rok temu płakał Ribery teraz Muller..Neuer zaś chwali się, iż majtek nie nosi..tak to już jest.
12
Bardzo nie lubię gadki w stylu "nowy Messi", "nowy Neuer" itd każdy z tych młodych chłopców jest inny, niektórzy z ogromnym potencjałem. Moim zdaniem zupełnie niepotrzebne "pompowanie balonika" w tych maluchach.
Niech spokojnie pracują, rozwijają się. Nie będzie nowego Messiego, Neuera czy CR'a, będą inni wspaniali, którzy będą wielcy przez swoje własne nazwiska.
1
Nie prowokuj, kibice Barcy też są wkurzeni na te rewelacje katalońskiego dziennika.
25
Eh Ronnie kochali Cie wszyscy, w Barcelonie, w Madrycie i na całym Bożym Świecie. Prawdziwy magik, Messi, Ronaldo fakt są świetni ale to nie jest magia. Nie dla tych co widzieli Ronaldinho.
1
Hm obraża? Nie, po prostu jest inna, wierzy w co innego. Nie uznaje pewnych rzeczy za to inne celebruje. Mieszkańcy krajów wyznających Islam nie uznają krzyża więc usuniecie ich na kartach kredytowych oraz kartach kibica bodajże jest uprzejmością i respektowaniem bardzo ważnej dla nich kwestii, tyle.
Ja np będąc katolikiem wcale nie uważam, że wyznawcy innych religii obrażają moja bo nie uznają pewnych rzeczy. Indywidualna sprawa każdego, nie ma problemu.
1
Zubi Zubi...ileż Ty emocji skrajnych wzbudzasz ;)
1
Cii.... nie wolno tu tak mówić!
2
Sam mu asystował przecież..
Czemu jeśli ju z chcesz prowokować nie zrobisz tego solidnie a nie takie kłamstwa na jawie.. Tu ludzie raczej są inteligentni, nie pochwycą takiego niedbalstwa.
1
Dodajmy jeszcze fakt, iż piłkarze Barcy są stosunkowo niscy - te poprzeczne pasy uwydatnia jeszcze ten średnio pozytywny efekt.
1
No jest niewątpliwie mocną kandydaturą do tego miana ;)
1
Każdy z większych klubów się sprzedał, we współczesnym futbolu o sukcesie klubu decydują w dużym stopniu pieniądze także czy t krzyżyk dla arabów na kawałku plastiku czy co innego takie mamy czasy więc pomstowanie jednego klubu mając świadomość, że inne wcale lepsze nie są jest nie na miejscu.