0

Może go od razu na stosie mają splaić? Albo wychłostać i łamać kołem? -_-

0

To bardzije jakaś płaczliwa histeria był powiedział.

0

Oczywiscie, bezsensowny faul w meczu towarzyskim, ale aktorska reakcja Brazylijskiej gwiazdy. Tyle.

0

MarioVeB! czy ty sie z koniem za glowy zamienileś? Hahahahaha

0

Adaminho10, chlopcze bolec zawsze może, jak dostaniesz kiedys w twarz to zobaczysz jak to boli. Tu nie o to chodzi, nie ujmuje Neymarowi cierpien jakich doznał ale jego reakcja byla niewspolmierna do wydarzenia. Przykro mi ale byglada to zalosnie, jakby rozwydrzony nastolatek dostal w twarz i do mamusi z rykiem lecial. przypomne, ze po tym wydarzeniu Neymar gral bez zadnych urazow do konca meczu.

0

Czemu ten komemnator musi sie drzec? Jakby upośledzony był.

0

Nosz kuźwa czemu on musi taki teatr zawsze odstawiac? Nie mogą sobioe Ci pilkarze odpuścic? Przecież mu głowy Portugalczyk nie urwał a ten sie zwija jak gimnazjalista na w-fie -_-
I nie brońcie go, że go niby strasznie bolało bo to mecz towarzyski. Potem po takim Neymarze albo wcześniej Albie nie szanuje nasz cały Świat!

0

viscaelbarca12, napisałes człowieku
"Xavi byłby za słaby na real" I to jest szacunek?
Skoro to tekst ze strony Realu mniemam, że tam nikt nie napisałby "real" z małej. Gotuje sie w Tobie bo szacunku nie maja? A ty co masz za przeproszeniem skoro nawet w gtak błahej sprawie pokazujesz, iż pojęcie to jest Ci zupelnie obce? Załosnyś.

Ja Rossela nie lubie, skoro sztab wg Pana prezesa zajmuje sie ustalaniem ceny za obronce to nie mam pytań.

0

Zeby celebrowac porazke Castilli..? Ludzie:/

0

Nie to wciąż jest trzon druzyny Guardioli kolego. To ze w kadrze byli Isco czy tam Nacho nie znaczy, że od razu Sfinks sie na Real przezucił. On jest zabujany w tikitace Barcelony. Oczywiscie nie mówie tu o Ramosie czy Casillasie bo oni faktycznie z tego Realu, jako Hiszpanie, są najlepsi.

0

Okropne fakty o naszym ukochanym klubie wychodzą na wierzch..wstyd.

0

Agunia91, tak czy siak strategia i organizacja kadry w klubie leży i kwiczy:/
Tak samo ta nieudolność w sprowadzeniu obróńcy.

0

Na Camp Nou i na SB jest piknik a nie kibicowanie swojemu zespolowi.

0

A coz dlugiem i transferami? Real kupil Bale;a za 92 miliony euro, przedsprzedaz koszulek z nr 11 na dwa dni przed oficjalnym potwierdzeniem transferu przyniosly Realowi okolo 5 milionow euro! dwa dni..

0

Sandu dokładnie!

0

Nic z tego nie będzie. Ten Stegen wygłąda ciekawie, napewno dużo łatwiejszy do pozyskania. Chociaz patrzac na "negocjowanie" Zubiego..:/

0

Najpewniejsze źródła mówią o 92 milionach euro. Tyle dostał Tottemham od Realu. Co do innych opłat być może są to jakieś zmienne, układy czy co tam innego. Kasa była na sumę 92 mln.
Zreszta cena jest nieważna, jak Bale im cos wygra to nikt o cenie nie bedzie pamietał.

0

Chelsea Mourinho nigdy go nie odda do Barcelony. Już prędzej by go Mou do Totków/Arsenalu oddał niż do znienawidzonego klubu w Hiszpanii. Przyre ale prawdziwe, długo my kibice nie zapomnimy słow o Luizie "Bercelona tylko traci czas" i wcześniejszych o Courtois: "to jeden z największych talentów bramkarskich jakie widziałem".
Pewnie się na argentyńczyku to zakończy, tym z Newells.

0

Jak dla mnie pitolenie i to grube, co go Real obchodzi? Jak Bale wygra Realowi tytuly to nikt nawet nie pśnie o jego cenie. Tak samo bylo jak kupowali Ronaldo. Wielka suma, Real to tylko kasa itd. Teraz Real to Ronaldo w 85%, zawodnik sprzedał sie w 150%. Takze gadki tego typu raczej przyprawiaja o smiech anizeli jakas sesnowna reakcję.

Czas pokaże!

0

Bo zostałeś Fabs, jaklbys odszedł np do ManU to być inaczej gadał. Tata dal ci szansę, regularne wytępy to zostałeś. DOstałeś zaufaneie to teraz mozesz pieśni wilebiące ciosać. Tyle w temacie.
Pamietacie nie gorzej niz ja jak gdy ManU skladal 2-3 ferty Fabs milczał, prawda? No własnie.

0

Nie no kabaret:/

0

Jak Modric, Isco, Bale i Ronaldo beda grac tak jak wygladaja na papierze to Barcelona ma duzo wiecej do pozazdroszczenia. Pamietacie mecz z Valencia? Messi, Cesc i Valdes - tyle! Jestem obiektywnym kibicem Barcelony, niestety slowa brazylijskiego Ronaldo są..puste.

0

Ta widze, że kolejny biały liże dupcie Barcelonie, ciekawe po co? Ronaldo, Guti?
A do kibiców: gdzie mamy lepszy skład od białych? W bramce? W obronie?
Puste slowa. Poczekamy na GD to bedziemy mowic teraz to puste slowa.

0

Real zagrał bardzo dobrze, jak ta ekipa się zgra i ISco nie spusci z tonu naprawdę bedą mieszać bardziej niż zespół Muła. Co do Barcy to nie wiem, Leox3 potem dwa ciosy do sztaki i..? I druga polowa bardzo słaba:( Jak przychodził Tata ludzie obawiali się, że zajedzie tą "spacerującą i tiki-takującą" Barcelonę swoimi reżimami kondycyjnymi. Jesli się orintujecie Newells słynęło przede wszystkim z agresywnego pressingu prze 90 min. Wydaje mi się, że Barca zwyczajnie siadła w II odsłonie:(

0

Czy tyylko ja przewiduje (z takim zarządem) powrót Barcelony do czasów sprzed Ronaldinho? :( Gdzie remis z Realem był fetą na całą katalonię..?

0

Jaką chcielismy? Z taka dziurawa obrona to ten "nowy Real" i solidne Atletico sobie bramek nastrzelaja. I ten Bale, Jezu jak ja sie boje tego duetu Ronaldo - Bale:(

0

Nie uważacie, że choroba mu pomaga w stopniu zbyt wysokim i dzięki temu poziom jego umiejetnosci zbyt bardzo odstaje od reszty swietnych pilkarzy? (no może procz Ronaldo czy Bale ale oni sa zdrowi i na swoje umiejetnosci ciezko zapracowali).
Biegacza z protezami nie dopuszczają do zawodów z normalnymi ludzmi bo moglby okazac sie lepszy, dlatego ten z RPA biegac musi z niepelnosprawnymi. Nie uwazacie ,ze to co ma Messi rowniez jest podobnym przypadkiem? Pisze obiektywnie.

0

O prosze, ciakwe informacje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?