Aadriano87
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Reina nigdy sie na 2 bramkarza nie zgodzi, predzej dolaczy na stalem do Beniteza w Napoli anizeli wybierze lawe w Barcelonie.
0
Hahaha ale As jedzie po Realu odkąd Perez zerwał z tym szmatłąwcem jakąkolwiek współprace:D Źródełko informacji wyschło i od razu bzdury w prasie.. Ozil na pokrycie długu? No nie jestem przekonany, 50 mln kupa kasy ale transfer przeprowadzony w ostatnich minutach okienka nie widzi mi sie jako "wielkie posuniecie ekonomiczne" a raczej zwykle pozbycie sie niezadowolonego grajka za naprawdę łądną kasę. Ot okazja.
0
W kosza Real lepszy, w noge? Zobaczymy :)
0
"arbiter znów nie widział lub nie chciał widzieć przewinienia obrońcy zespołu gości."
Dobra ok faul moze i był, pewnie by jakis sedzia mogl to gwizdnąc ale Ney takl czesto sie przewraca i odstawia teatrzyk, że sedziowie sa juz na niego powaznie wyczuleni.
0
Nie rozumiem was, tzn ok mozna byc hejterem ale zeby "omawiac" mecz Realu podczas meczu Barcy? Przecież to jest strasznie zalosne huh?:)
Wygrali? Ok, mieli szczescie. 3 oczka to 3 oczka. Zeby tylko nasi tez dzis zwyciezyli bo Levante pokazalo, że nawet slabszy zespol moze pokazac pazuki w walce z gigantem.
0
Hehe czyli kolejny treneiro, ktory sie osr*ł na Barcelonę, przewiduje szybkie bramki w sporej ilości dzisiaj ;)
0
To sie napatrz bo zbyt długo to raczej nie potrwa, Levante jest dosyc leve w tym sezonie. Pewnie dostaną bęcki jutro...
0
Pierdu pierdu, co by było gdyby. Tak czy siak Neymar coraz łądniej w Barcelonie a Bale jeszcze nawet dobrze nie zaczal w Realu. Ocenimy pilkarzy po sezonie, rownie to ktory klub lepiej ptransferował latem.
0
taki dlugi wpis a taki pusty hehe..he!
0
Real wygrywa po golu Ronaldo 1:0.
0
Inne zdanie? Ty kłamiesz on mowi jak bylo. Ale spoko, pozostanmy przy tym.
0
No no dużo nowych informacji w sprawie rządów Pepa w Barcelonie. Ibra uzywa argumentów, zobaczymy co na to Pep.
Ja od dawna wiedziałem, że Pep ma swoja czarną stronę, uparł sie na Messiego to mial Messiego ale Ibre potraktował tragicznie.
0
Stonujcie stonujcie bo wam zaraz wacki popuszczą z tych ekscytacji haha ;]
Atletico to zespól budowany juz od kilku sezonów, jest zgrane ulozone taktycznie przez co popelnia malo bledów. My sie juz o tym przekonaliśmy, gdyby nie bramka w Madrycie strzelona to moglismy z Atletic przewalic ten SuperPuchar bo Barca wielkich zawodów nie rozgrywała.
Narazie dwa kluby maja tyle samo punktów w LaLiga więc nic bym tu nie przesadzał bo owe Atletico równie mocno bedzie goscic w Barcelonie jak i Baeca pojedzie do "jaskini Lwa". Zdarzyć sie moze wszystko, wczoraj Real był zalosny, Isco sie spalił doszczętnie (ah Ozil, ah Ozil) a Bale dowiedział się, że w Hiszpani jeden zwód i pogoń nie wystraczą bo za jednym, minietym pilkarzem, jest drugi i trzeci..
Fajniue, ze dystans sie powiekszył, super ze jest 5 punktów ale ludzie...toż to dopiero wrzesień sie skonczył -_- Wszystko sie może zdarzyć.
0
No to usadził Leo.
0
Mario Mario..nie bądź hipokrytą naprawdę, tylko sobie szkodzisz.
0
No no..ciekawe nie powiem..
0
I nie komentować, przede wszystkim nie komentować.
0
Hawk, dziwne, że prezes Realu takich szopek, cyrków nie odstawia..hmmm.
0
Słabo, bardzo prymitywna prowokacja.
0
Przecież kibice Realu na tej stronie są tak samo cenni jak My kibice Barcy. Prowokujący news --> naplyw Realowców --> prowokacje ---> rownie durne odzywki Cules --> Wyświetlenia --> Kasa.
0
Perez w życiu by w ten sposób nie wypowiedział się o Barcelonie.
0
Nie nie można, trzeba być mądrzejszym. proponuje się tega nauczyć - na całe życie.
0
A wyświetlenia lecą, a kasa leci Państwo redakcja.
0
Beznadziejne postawa Pique, tęsni strasznie za wojną Mou-Barca, oj jak tęskni. Bardzo brzydko mu Guti pojechał jeśli wiecie o czym mówię. Za to Arbeloa mistrz ciętej riposty:P
Wszystkie wypowiedzi z d*py, chyba zeby w mediach szum był.
0
Ale pusty komentarz.
0
Cięta riposta, rownie niepotrzebna jak poczatek od Pana Pique.
0
Wlasnie nie, Pique coś ostatnio za czesto chce być w centrum uwagi. CZasy Mou mineły a jak widze niktórym się za wojną teskni.
0
Dokłądnie w sobote mogą zagrac duzo lepiej i nastrzelac bramek. Taka jest pilka, czesto decyduje dyspozycja dnia - zwlaszcza z mocnymi rywalami.
0
Madry komentarz
0
Wyniku nie moga zniżyć kolego. Sedzia oczywiscie moze dostac kare, ew zawieszenie.