0

Reina nigdy sie na 2 bramkarza nie zgodzi, predzej dolaczy na stalem do Beniteza w Napoli anizeli wybierze lawe w Barcelonie.

0

Hahaha ale As jedzie po Realu odkąd Perez zerwał z tym szmatłąwcem jakąkolwiek współprace:D Źródełko informacji wyschło i od razu bzdury w prasie.. Ozil na pokrycie długu? No nie jestem przekonany, 50 mln kupa kasy ale transfer przeprowadzony w ostatnich minutach okienka nie widzi mi sie jako "wielkie posuniecie ekonomiczne" a raczej zwykle pozbycie sie niezadowolonego grajka za naprawdę łądną kasę. Ot okazja.

0

W kosza Real lepszy, w noge? Zobaczymy :)

0

"arbiter znów nie widział lub nie chciał widzieć przewinienia obrońcy zespołu gości."
Dobra ok faul moze i był, pewnie by jakis sedzia mogl to gwizdnąc ale Ney takl czesto sie przewraca i odstawia teatrzyk, że sedziowie sa juz na niego powaznie wyczuleni.

0

Nie rozumiem was, tzn ok mozna byc hejterem ale zeby "omawiac" mecz Realu podczas meczu Barcy? Przecież to jest strasznie zalosne huh?:)
Wygrali? Ok, mieli szczescie. 3 oczka to 3 oczka. Zeby tylko nasi tez dzis zwyciezyli bo Levante pokazalo, że nawet slabszy zespol moze pokazac pazuki w walce z gigantem.

0

Hehe czyli kolejny treneiro, ktory sie osr*ł na Barcelonę, przewiduje szybkie bramki w sporej ilości dzisiaj ;)

0

To sie napatrz bo zbyt długo to raczej nie potrwa, Levante jest dosyc leve w tym sezonie. Pewnie dostaną bęcki jutro...

0

Pierdu pierdu, co by było gdyby. Tak czy siak Neymar coraz łądniej w Barcelonie a Bale jeszcze nawet dobrze nie zaczal w Realu. Ocenimy pilkarzy po sezonie, rownie to ktory klub lepiej ptransferował latem.

0

taki dlugi wpis a taki pusty hehe..he!

0

Real wygrywa po golu Ronaldo 1:0.

0

Inne zdanie? Ty kłamiesz on mowi jak bylo. Ale spoko, pozostanmy przy tym.

0

No no dużo nowych informacji w sprawie rządów Pepa w Barcelonie. Ibra uzywa argumentów, zobaczymy co na to Pep.
Ja od dawna wiedziałem, że Pep ma swoja czarną stronę, uparł sie na Messiego to mial Messiego ale Ibre potraktował tragicznie.

0

Stonujcie stonujcie bo wam zaraz wacki popuszczą z tych ekscytacji haha ;]
Atletico to zespól budowany juz od kilku sezonów, jest zgrane ulozone taktycznie przez co popelnia malo bledów. My sie juz o tym przekonaliśmy, gdyby nie bramka w Madrycie strzelona to moglismy z Atletic przewalic ten SuperPuchar bo Barca wielkich zawodów nie rozgrywała.
Narazie dwa kluby maja tyle samo punktów w LaLiga więc nic bym tu nie przesadzał bo owe Atletico równie mocno bedzie goscic w Barcelonie jak i Baeca pojedzie do "jaskini Lwa". Zdarzyć sie moze wszystko, wczoraj Real był zalosny, Isco sie spalił doszczętnie (ah Ozil, ah Ozil) a Bale dowiedział się, że w Hiszpani jeden zwód i pogoń nie wystraczą bo za jednym, minietym pilkarzem, jest drugi i trzeci..
Fajniue, ze dystans sie powiekszył, super ze jest 5 punktów ale ludzie...toż to dopiero wrzesień sie skonczył -_- Wszystko sie może zdarzyć.

0

No to usadził Leo.

0

Mario Mario..nie bądź hipokrytą naprawdę, tylko sobie szkodzisz.

0

No no..ciekawe nie powiem..

0

I nie komentować, przede wszystkim nie komentować.

0

Hawk, dziwne, że prezes Realu takich szopek, cyrków nie odstawia..hmmm.

0

Słabo, bardzo prymitywna prowokacja.

0

Przecież kibice Realu na tej stronie są tak samo cenni jak My kibice Barcy. Prowokujący news --> naplyw Realowców --> prowokacje ---> rownie durne odzywki Cules --> Wyświetlenia --> Kasa.

0

Perez w życiu by w ten sposób nie wypowiedział się o Barcelonie.

0

Nie nie można, trzeba być mądrzejszym. proponuje się tega nauczyć - na całe życie.

0

A wyświetlenia lecą, a kasa leci Państwo redakcja.

0

Beznadziejne postawa Pique, tęsni strasznie za wojną Mou-Barca, oj jak tęskni. Bardzo brzydko mu Guti pojechał jeśli wiecie o czym mówię. Za to Arbeloa mistrz ciętej riposty:P
Wszystkie wypowiedzi z d*py, chyba zeby w mediach szum był.

0

Ale pusty komentarz.

0

Cięta riposta, rownie niepotrzebna jak poczatek od Pana Pique.

0

Wlasnie nie, Pique coś ostatnio za czesto chce być w centrum uwagi. CZasy Mou mineły a jak widze niktórym się za wojną teskni.

0

Dokłądnie w sobote mogą zagrac duzo lepiej i nastrzelac bramek. Taka jest pilka, czesto decyduje dyspozycja dnia - zwlaszcza z mocnymi rywalami.

0

Madry komentarz

0

Wyniku nie moga zniżyć kolego. Sedzia oczywiscie moze dostac kare, ew zawieszenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?